در زمان بد یا خوب خوب بار در کافه Hinesburg غذایی برای تسکین

به برلینگتون مطبوعات آزاد را منتشر هفتگی ویژگی در یک Chittenden County, eatery ارائه takeout مواد غذایی برای زمانی که COVID-19-مربوط به منع ناهار خوری داخل ورمونت رستوران باعث می شود takeout بعدی-بهترین گزینه است. در ضمن لذت بردن از هفتگی مواد غذایی برای فکر و مراقبت از خود!

چه محل ؟ خوب بار در کافه 10805 ورمونت, 116, Hinesburg

چگونه آن را دستور داد ؟ از طریق تلفن.

چگونه شما می توانید مواد غذایی ؟ وانت یا با رفتن در داخل برای مقابله و یا تماس از پارکینگ خود را به منظور به ارمغان آورد; تحویل در دسترس در حدود پنج مایل است.

چه تجربه ای بود ؟ این یکی از رفتن به رستوران برای Hallenbeck صفحه اصلی. خود پیتزا بزرگ است, اما آنچه که من واقعا می خواهم در مورد خوب بار در کافه های غیر معمول-برای-ورمونت کاخون-غذاهای سبک. Crawfish etouffee? بله لطفا.

این چیزی است که من دستور (دوباره): در حملات شب در حالی که من و همسر تصمیم گرفتند (دوباره) برای اش شله قلمکار. من سوار این فاصله کوتاه از خانه ما به رستوران تبدیل شده به سمت چپ خاموش ورمونت 116 که بسیار تیز ناقص خم در نزدیکی Hinesburg جامعه مدرسه و منعکس بیش از اولین شکوفه بهار — خاک-جلوی خانه چاههای — به پارکینگ در پشت.

من رفتم داخل را انتخاب کنید تا منظور من یک چیز نادر در این دوره از coronavirus. صاحب تراویس مقابله به من گفت برخی از مشتریان هنوز هم می آیند به خصوص اگر آنها در حال پرداخت نقدی (من به عنوان من به نام من سفارش در توسط کارت اعتباری) اما بسیاری از آنها مطالب را زمانی که آنها می رسند و باید کسی را به سفارش خود را به ماشین خود را.

این crawfish etouffee است که همیشه پاداش هر چند من ترجیح می دهم که آن را در داخل رستوران را راحت واسوده اتاق ناهار خوری از داخل خانه من است که با وجود علاقه به آن را احساس بیش از حد آشنا بعد از این همه sequestering. این آمیزه ای از صدف و roux و برنج بود آرامش مثل همیشه و ادویه فوق العاده من تشخیص داده و در این جهت بود و به خصوص خوش آمدید در یک سرد drizzly شب. همسر من تا به حال مشابه نمی توانید رای بدهید در مورد او به طور مشابه, melange-y اش شله قلمکار.

این ممکن است به خصوص خوب در زمان ما در حال حاضر اما این بار خوب کافه ما را بد بار کمی بهتر است در این شب.

دقیقه/مخاطب: 11:30 صبح تا 8 بعد از ظهر شنبه-یکشنبه. (802) 482-4444, www.goodtimescafevt.com.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>