در یک ملت از حکم ما در خدمت لذت پادشاه

ساکرامنتو >> در طول ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب, او در بر داشت خودش را در حضور پادشاه قلب ها. او می خواست او را به رفتن پس از وی به حکومت 42: “همه افراد بیش از یک مایل از بالا به ترک دادگاه است.” سر تبدیل به آلیس. “من یک مایل بالا” او اعتراض کرد. “شما” گفت: پادشاه. ملکه شهادت دادند که آلیس است که نزدیک به دو مایل است. “من نباید به, در هر,” آلیس گفت: “علاوه بر این که به طور منظم قانون: شما اختراع آن را فقط در حال حاضر.”

نزدیک به هفت هفته به ما آخرتی ماجراهای در COVID مربوط به سلول — خانه-حکم زندان با سفرهای گاه به گاه به Save Mart — بیشتر از ما پریشان در محدودیت های غیر منطقی است که ما مقامات منتخب در حال قرار دادن بر ما. آمریکایی ها به آنها نفع شک برای چند هفته با اذعان به شرایط غیر معمول از یک رمان coronavirus که کارشناسان در ابتدا ادعا کرد می تواند میلیون ها زندگی می کند.

اما در حال حاضر ما در حال چپ stuck in the King of Hearts’ دادگاه شگفت زده غیر منطقی و خودسرانه طبیعت به تازگی اعمال قوانین. در میشیگان, شما می توانید قایق رانی, اما ممکن است دستگیر کنید اگر شما با استفاده از یک موتور است. در کالیفرنیا, فروش ماری جوانا ضروری است اما نه به کوتاه کردن مو. ما نمی دانیم چه دقیق قوانین هستند چرا که آنها را تغییر دهید تا به سرعت و بدون معمول بررسی صلاحیت. چه کسی می داند که اگر ما می تواند آینده فرد دستبند برای بازی در یک پارک ؟

نظام دموکراتیک ما از سوسیس-ساخت عجیب و غریب به اندازه کافی و نتایج را در یک آرایه از گاهی-قوانین سرکوبگر. اما وجود یک فرایند برای ساخت آنها یک سیستم کنترل و توازن و سیستم های دادگاه که نگه داشتن آن همه در چک. کامل نیست اما نه خودسرانه و هوس باز. در جهان از دستور اجرایی هر چند حقیقت این است که هر پادشاه یا فرماندار یا رئیس جمهور می گوید آن است.

قوانین نیست باید منطقی اما ما باید اطاعت کنند. هیچ اتاق محلی برای تصمیم گیری و یا ملاحظه فرمایید. این همه در مورد قدرت. به عنوان نویسنده آین رند نوشت: “تنها قدرت هر دولت دارای قدرت برای سرکوب جنایتکاران. هنگامی که وجود دارد به اندازه کافی نیست جنایتکاران یکی از آنها را می سازد. یکی اعلام بنابراین بسیاری از چیزهایی که می تواند یک جرم است که آن را می شود غیر ممکن است برای مردان به زندگی بدون شکستن قوانین.”

و که در آن ما در حال حاضر. دولت تحت نظارت مسلما پرداختن به بحران جدی در سلامتی می تواند جرم تقریبا همه چیز — از ترک خانه خود را برای قدم زدن به کسب و کار خود. برخی از ایالات آمریکا شروع به شل شدن محدودیت ایجاد یک مسیر برای بازگشایی جامعه به طوری که مردم می تواند مراقبت از خود را دوباره. آیا شما متوجه است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نگه می دارد در حال حرکت goalposts?

منحنی شده است پهن و وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت بیمارستان. در واقع بیمارستان ها در سراسر کشور در حال آماده کردن پرستاران با توجه به این که کمی وجود دارد برای آنها را به انجام. مردم در اجتناب از بیمارستان به جز شرایط اضطراری واقعی و در کالیفرنیا وجود ندارد که بسیاری از COVID-19 بيمار.

فرماندار نقشه راه برای بازگشایی ارائه می دهد شش شاخص قبل از او rescinds سفارشات. آن نیاز به دولت به “توانایی برای نظارت و حفاظت از جوامع ما از طریق تست, تماس, ردیابی, جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض.” از آن نیاز به “توانایی برای توسعه درمان برای دیدار با تقاضا است.” اما این باز به پایان رسید اقدامات است. اساسا کالیفرنیا را بازگشایی هر زمان که بخواهد ،

بر اساس آخرین تحولات Newsom است سفت کردن کمر. گزارش های خبری حاکی از سواحل شلوغ در اورنج کانتی در آخر هفته گذشته که خشم پادشاه ساکرامنتو. من مطمئن هستم که چرا. بیانیه رسمی توسط نیوپورت بیچ پلیس و مقامات آتش اذعان کرد که “اکثریت قریب به اتفاق” از ساحل را برانگیخت شد “تمرین های اجتماعی فاصله.”

با این وجود Newsom اعلام کرد سخت shut-down اورنج کانتی سواحل است. او خوشحال از دیدن کالیفرنیا با بهره گیری از هوای تازه و نور آفتاب پس از چند هفته از سلول انفرادی. به نظر می رسد مانند یک خرده پاسخ اما در جهان از قدرت بلامنازع که من به شی ؟

در آن خوراک توییتر, دفتر استاندار ارسال شده جاذب گفته: “دیگر ما را دیگر همه ما بماند.” این چیزی است که از یک تهدید. مقامات دولتی می خواهند ما را به بیشتر به شدت به دنبال Newsom سفارشات و یا دیگری آنها را مجازات خواهد کرد ما با آنها طولانی تر است. ظاهرا این ضرب و شتم را ادامه خواهد داد تا زمانی که روحیه را بهبود می بخشد حتی اگر اندک شواهد که این گردش مخاطره سلامت عمومی است.

متاسفانه در سراسر کشور تظاهرات کرده اند به نظر می رسید بی اثر است. Newsom گفت: او نمی خواهد گوش دادن به آنها و گشت بزرگراه کالیفرنیا ممنوع اعلام کرده است تظاهرات در دولت کاپیتول. هنوز هم وجود دارد یک راه برای خارج از کار peons به ادامه.

بیرون رفتم و برای اولین بار در روز و خیابان های شلوغ پارکینگ کامل و افراد زیر اجتماعی-دورى قوانین. شاید ما بهترین روش این است که برای شروع به بی سر و صدا زندگی می کنند زندگی ما به عنوان به طور معمول به عنوان امکان پذیر است. ما نمی خواهد سوال معقول اقدامات, اما, به عنوان آلیس اشاره کرد ما نباید خاموش ماندن در صورت خودسرانه و بی معنی.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا روزنامه گروه تحریریه. نوشتن به او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>