مهاجرت نقش مهمی در بهبود مسکن

به عنوان لیست جدید افزایش بر اساس فعالیت های اخیر, Royal LePage می گوید موجودی را افزایش خواهد تسکین فشار رو به بالا بر روی صفحه اصلی قیمت که مشخص سه ماهه دوم سال 2020 در برخی کانادا بازار.

“عدم قطعیت ابر کانادا املاک و مستغلات چشم انداز به عنوان طولانی بازیابی. تاثیر منفی بر قیمت خانه خاموش شود باید توسط متعادل طبیعت کانادا مسکن به مسکن و کمبود عرضه را جبران ضعیف میان مدت تقاضا می گوید:” a Royal LePage گزارش.

Royal LePage پیش بینی های ملی و مصالح قیمت به پایان 2020 تا 2.3 درصد در سه ماهه چهارم در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

در کلگری شرکت می بیند 1.5 درصد کاهش تا پایان سال از $470,066 به $463,000.

یک عامل است که به شدت وزن در بهبود سطح مهاجرت.

“مهاجرت بوده است مختل همه گیر محدودیت های مسافرتی, با ضربه به بازار املاک و مستغلات مختلف در سراسر مناطق و بخش مسکن. Royal LePage را 2019 تازه وارد مطالعه نشان داد که پس از ورود به کانادا تنها 15 درصد از تازه واردان خرید اولین خانه خود را. میانگین زمان دوره و پس از آن تازه واردان خواهد خرید یک ملک است که سه سال پس از ورود به کانادا می گوید:” فیل Soper, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Royal LePage. “تحقیقات ما نشان می دهد که بسیاری از تازه واردین به کشور ما که در نظر گرفته شده برای خرید یک خانه در این سال در حال حاضر شده است در کانادا زندگی می کنند به مدت سه سال یا بیشتر. در کوتاه مدت کاهش در تعداد مهاجران جدید و دانشجویان بین المللی نمی خواهد به طور مستقیم تحت تاثیر خرید و فروش خانه در سال جاری به عنوان بسیاری از تازه واردان اجاره خانه خود را اول.

“ما ممکن است احساس تاثیر کمتری جدید کانادایی ها در سرمایه گذاری بازار با کمتر تقاضا برای اجاره واحد است. کاهش تاثیر این روند افزایش در اول وقت خریدار علاقه. برخی از صاحبخانه ممکن است انتخاب کنید برای فروش به مشتاق هزاره خانواده اگر تقاضای اجاره نرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>