“من یک بازمانده’: خود اشتغالی برلین نوکر می رود هفته بدون بیکاری امداد

نه هر کس می شود یک چک یک بار در هر هفته و یا دو. جف ریچاردز اشتغالی نوکر پیمانکار از برلین استفاده می شود برای گرفتن توسط کار پرداخت می شود.

“معیشت است که تولید شده توسط من هر روز و رفتن به محل کار, ساده و, ساده” ریچاردز گفت.

“من مقداری پول دور اما من لازم نیست که یک تن از پول است. من نمی تواند به توقف کار برای سه ماه یا سه هفته در یک زمان و بدون برنامه ریزی,” او گفت:. “آن را مانند ما می دانستیم که شش ماه پیش که این آینده بود.”

ریچاردز, 58, است, البته, با اشاره به COVID-19 همه گیر که او قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در هفته های اخیر.

و هنگامی که دولت های ایالتی و فدرال گفت که مزایای بیکاری خواهد بود گسترش یافت و خود اشتغالی کارگران مانند او ریچاردز موظف برای خوب بیشتر.

“به نظر می رسید مانند چیزی که حق انجام,” او گفت:.

که در ماه مارس است.

ریچاردز صرف هفت هفته گذشته انتظار برای پرداخت او شده است می خواهم انتظار از این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه دولت بیمه بیکاری سیستم.

“اگر آنها می گفت: من واجد شرایط نیست, ما می خواهم که نمیفهمد چگونه برای زنده ماندن,” او گفت:. “ما را ساخته اند آن را به نحوی. من بازمانده, من می توانم.” اما دولت وعده داده شده آنها را فراهم پشتیبانی ریچاردز گفت: “—و آنها نیست.”

منتظر پاسخ های بی سابقه ای در برابر

ریچاردز می داند آنچه در آن مانند به چند هفته بین حقوق. که اغلب مورد با پروژه های بزرگتر مانند حمام و آشپزخانه بازسازی. و او را سریع به اشاره است که او را عصبانی با مقامات دولتی برای نگه دارید تا: او می داند این بی سابقه است و به چالش کشیدن وضعیت.

این نگرانی ریچاردز گفت: ارتباطات ضعیف در سراسر فرایند: روز از دست داده و در تلاش برای دریافت از طریق به وزارت کار مرتب سازی از طریق مسائل از طریق تنها به آنهایی که جدید بوجود می آیند که گفت: او می خواهم که یک پاسخ در عرض 72 ساعت و تنها به آن به نوبه خود به یک هفته از رادیو و سکوت.

بیشتر: چرا نمی توانید Vermonters ترک های صوتی با Dept. زايمان در مورد مزایای بیکاری?

بیشتر ریچاردز گفت که او نگران است برای مردمی که در یک موقعیت مشابه که منابع او.

او و همسرش موفق به دریافت لطف فدرال محرک پرداخت بازپرداخت مالیات خود را به تعداد مدعیان بیکاری و برخی فعال کار با بانک ها برای دریافت deferments برای خودرو پرداخت و کارت های اعتباری. اما این نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین.

“من خوش شانس, بیشتر از برخی از مردم” ریچاردز گفت. “هنگامی که شما تهی که حساب آن را به هیچ چیز و چه چیزی شما را انجام دهید ؟ من هنوز رتبهدهی نشده است اما من نزدیک است.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im