Iginla از رفتن به سالن هاکی از شهرت در اولین امتحان کنید

از آن در شک و تردید هرگز.

آن را در حال حاضر رسمی.

Calgary Flames افسانه Jarome Iginla است که رهبری به سالن هاکی از شهرت headliner میان القای کلاس پرده برداری از بعد از ظهر چهارشنبه.

“این بسیار ویژه” Iginla گفت: TSN پس از این خبر اعلام شد. “شما می شنوید ‘حقیقی’ زیادی است. ما می گویند که به عنوان بازیکنان هاکی, اما این واقعا است. من تا به حال یک زمان سخت در حال خواب چند شب. من بسیار هیجان زده و کمی عصبی است. این شما به ارمغان می آورد باعث می شود شما منعکس و شما فکر می کنم بسیاری از خاطرات.

“در آغاز زندگی حرفه ای من فقط ساخت NHL یک هیجان است. من نمی رویای ساخت آن به سالن hame. با بچه ها که در حال یک بخشی از این باشگاه این یک افتخار واقعی است.”

او قطعا متعلق در میان این نخبگان شرکت.

Iginla که heydayed در Saddledome قبل از دربندی کار خود را با نانامی به بازی در پیتسبورگ بوستون ایالت کلرادو و لس آنجلس متصلب تا 625 اهداف شغلی در بالاترین سطح است. در لیگ افسانه هاو روایات قومی وجود دارد تنها 15 مردانه که غلغلک بیشتر ریسمان.

ناهموار راست جناح و دیرین صورت از شعله های آتش نیز در میان صفوف NHL حرفه ای رهبران با 1,554 فتح بازی های انجام شده و 1300 امتیاز. بین المللی خود را از سر گرفته است مشخص شده توسط یک جفت مدال طلای المپیک از جمله کمک در Sideny کرازبی را هدف طلایی در ونکوور 2010.

همچنین القاء شنبه با هاکی سالن از شهرت کلاس 2020 شد ماریان Hossa کوین لاو, داگ, Wilson, کیم سنت پیر و کن هلند (سازنده).

جزئیات بیشتر را دنبال کنید.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>