من نمی بپرسید اگر ما به آن نیاز نیست

خوانندگان عزیز

در سال 2009 من برنده قرعه کشی ― یا بهترین چیز بعدی به آن است. من یک کار در روزنامه نگاری. مستقیم از کالج. و نه فقط هر ، من بخشی از یک روزنامه من می تواند افتخار. یکی که هیچ ترس و هیچ نفع است که نه تنها در معرض حقایق سخت اما همچنین جشن های بسیاری خوبی است و همه چیز فوق العاده در مورد جامعه ما است.

من نمی دانم که چگونه به انجام هر چیز دیگری. من نمی مقدار می خواهید به یا. اما خوب روزنامه نگاری زمان طول می کشد و همانطور که ما می دانیم برابر پول است. همه ما در سانتا باربارا مستقل ― سایر خبرنگاران گفت من از کار با, اخبار تیم, هنر منتقدان نویسندگان ورزشی ― در حال حاضر نیاز به یک دست.

روزنامه نگاران هستند مغرور و لجبازی دسته. ما مانند مشخص کردن چیزها در خود ما است و ما نمی مانند درخواست برای کمک. در عین حال در اینجا ما در حال درخواست برای کمک. دلیلش این است که مستقل است در یک نقطه. حتی قبل از coronavirus به نظر می رسد رسانه های چاپی صنعت تلاش شد. در حال حاضر آن را واقعا بر روی طناب.

که مستقل و دارای اب و هوای هیچ کمبود طوفان در آن 35 سال و ما کار خستگی ناپذیر برای زنده ماندن این بیماری همه گیر. اما بدون جدی جامعه مداخله این زمان در اطراف ما مجبور به ایجاد برخی از گزینه های دردناک و ما باید یک زمان سخت در ارائه همان هوشمند و نافذ پوشش شما آمده ام به تکیه می کنند.

ما می دانیم که ما تنها نیستیم صدمه زدن به لحاظ مالی. بسیاری از مردم سزاوار کمک زیادی در حال حاضر. اما اگر شما به دنبال برای حمایت از کسب و کارهای محلی درست مثل شما با سفارش بایگانی اطلاعات, لطفا در نظر بگیرید ارسال یک سهم راه ما.

شما باید گزینه های خود را. شما می توانید آنلاین به ایندی+ که در آن 30 دلار به شما می دهد دسترسی کامل به وب سایت ما و دسترسی زود هنگام به تبلیغات ما; یک معافیت مالیاتی کمک مالی از طریق SBCAN برای حمایت از محیط زیست و اجتماعی-عدالت روزنامه نگاری; و یا به طور مستقیم به این مقاله است. این همه املای زیر.

با تشکر برای خواندن و تشکر با توجه به

تایلر هیدن
سردبیر ارشد


چگونه به

  1. به یک بار و یا در محدوده زمانی معین کارت اعتباری سهم در independent.com/support
  2. ثبت نام به صورت سالانه اشتراک دیجیتال برای $29.99 از طریق ما ایندی+ سرویس در independent.com/subscribe
  3. یک معافیت مالیاتی کمک مالی برای حمایت از محیط زیست و اجتماعی-عدالت روزنامه نگاری از 100 دلار یا بیشتر با ارسال چک قابل پرداخت به SBCAN (یادداشت: روزنامه نگاری صندوق) از طریق پست به:

SBCAN
PO Box 6174
CA 93456

و یا در sbcan.org/journalism_fund

سانتا باربارا شهرستان اقدام شبکه (SBCAN) 501(c)(3) غیر انتفاعی که مالیات ID 73-1676916.

اشتراک و یا کمک های ساخته شده به طور مستقیم به سانتا باربارا مستقل نیست معافیت مالیاتی. ما می توانید قبول چک از طریق پست به 12 E. فیگوئروا سنت, Santa Barbara, CA 93101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>