“من واقعا نمی خواهید به از دست دادن آن’: Shelburne بدنسازی صاحب دعوا برای کسب و کار خود را در میان شیوع

SHELBURNE – جوی Besl میدارد قفل و تبدیل کلید خود را.

او کشش در فولاد ضد زنگ زنجیره مارپیچ در اطراف درب به ورزشگاه برتر قدرت و کارایی و آن را می کشد ،

“من چیزهای زیادی برای از دست دادن در اینجا و من واقعا نمی خواهید به از دست دادن آن گفت:” 33 ساله.

Besl صرف هشت سال گذشته متد پوسته پوسته شدن کسب و کار اضافه کردن مشتریان به خرید تجهیزات است. او سه شغل — آموزش ورزشکاران تنظیم اسکی و تندرست در یک بار — به برتر کردن زمین.

آن را به طور پیوسته outgrew گاراژ خود را و 1000 فوت مربع محل یک زن و شوهر مایل به سمت جنوب. او قصد دارد به گسترش زمان 3,600 فوت مربع امکانات که او صاحب بعد از این سال.

“این یک کسب و کار چه چیزی شما را در چیزی است که شما دریافت کنید — آن را مشابه با خدمات ما ارائه” Besl گفت. “اما ما نمی توانیم هر چیزی را در آن.”

ایالت محدودیت در مراکز تناسب اندام در نظر گرفته شده برای مبارزه با COVID-19 همه گیر ميانگين عمر خود را کار کرده است که از مارس 23 شده است کاهش می یابد به بسیار گران قیمت بدنسازی خصوصی.

“من اینجا هستم هر روز مگر اینکه من خارج از شهر برای چیزی” Besl گفت. “این در حال رشد است و رشد و آن را کاملا به معنای واقعی کلمه مثل شما به فرش کشیده.”

nullBesl است از چپ به غم و اندوه خود را مشتریان فرصت های از دست رفته خود را در مسابقات قهرمانی رویاها را در خود نگه دارد. در این میان در حالی که او حس می کند فدرال امداد گزینه های در دسترس به او را با هم مسأله را حل شغل های عجیب و غریب به ماندن مشغول نگه دارید و مقداری پول در آینده برای مربیان — هر چیزی از بازسازی خانه ها و انبارهای برای محوطه سازی.

او با تشبیه آن به نجات یک قایق در مصرف آب: اهدای یک گالن برای هر دو عجله در را فقط شما تا کنون دریافت کنید.

“شما در حال رفتن به نزول است اما نه به عنوان سریع” Besl گفت. “که آنچه در آن احساس می کند مانند.”

بیشتر: ‘آن را بسیار ترسناک به سرعت’: ویللیستن مرد مذاکرات در مورد نبرد با COVID-19

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>