“من فقط می خواهم این را به پایان’: Vermont کارگران مبارزه از طریق بیکاری ادعا می کنند روند

“با تشکر از شما برای تماس با وزارت کار. با عرض پوزش اما همه حجم تماس بالا هستند و ما قادر به تماس خود را در این زمان…”

این یک پیام خودکار آشنا به بیشتر و بیشتر Vermonters این روزها به عنوان ده ها هزار نفر از کارگران اقدام به فایل مدعیان بیمه بیکاری با توجه به تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

خطوط تلفن در ادامه به حلقه. و به عنوان آنها را کارگران نگرانی. اگر چه آنها نمی توانند فایل های خود را ادعا می کنند قبل از هفتگی مهلت?

باربارا Demeo ثبت اولیه ادعا می کنند در مارس 31, اما تنها به دریافت تأییدیه شماره در هفته گذشته و نیم. هنگامی که او واصل او ادعا می کنند این سیستم در ابتدا به او گفتم که شماره امنیت اجتماعی نامعتبر بود.

“آنها نمی تواند مجازات من قادر به دریافت از طریق” گفت: Demeo, از Rutland. “من فقط می خواهم از این به پایان رسیده است.”

Demeo است که به سختی تنهایی.

ورمونت وزارت کار پردازش شده حدود 65,000 ادعا می کند بیش از یک “خرد کن چند هفته” موقت کمیساریای Michael Harrington گفت: اعضای مجلس قانونگذاری در بعد از ظهر جمعه. اما ضعف سیستم هزاران نفر از موارد حل نشده و بیشتر ستون در هر روز.

دلیل Harrington گفته است که حدود 50 درصد از ادعا می کند در نتیجه در یک موضوع و یا دیگری که نیاز به یک کمک قبل از واجد شرایط برای پرداخت.

“در طول زمان عادی آن را به خوبی کار می کند تا مطمئن شوید که کسانی که واقعا مستحق مزایای گرفتن منافع” Harrington گفت. “اما در یک زمان مانند COVID-19 آن را فقط به سرعت تحت الشعاع بخش با ادعا می کند که مسائل را متصل به آنها را.”

پس از افزایش اخیر در ادعا آغاز شد که دولت صادر کرده است که برآورد شده 41,000 پرداخت جمعا به مبلغ 25.8 میلیون Harrington گفت. ورمونت بیمه بیکاری صندوق تعادل بود در $486.6 میلیون تا پنج شنبه.

برای اطلاعات بیشتر: چه نوع کمک مالی می ورمونت کارگران را دریافت خواهید کرد ؟

چه ورمونت انجام شده است برای رسیدگی به افزایش در ادعا

وزارت کار گرفته است گام برای مقابله با افزایش افرادی که به دنبال منافع است.

روز جمعه آن را اعلام داوطلبانه ترتیب حروف الفبا مرتب ادعا می کنند-پر کردن برنامه برای هر هفته (جزئیات در زیر) در تلاش برای تعادل حجم تماس های بیش از سراسر هفته.

بیمه بیکاری کارکنان در حال حاضر به تصویب رسید و همه دست در عرشه رویکرد به فیلدینگ تماس با 25 تا 30 نفر مشغول به کار 10 ساعت در روز را در مرکز تماس بگیرید.

این بخش پس از راه اندازی چه هارینگتون به نام “تیم های ویژه” برای مقابله با مسائل خاص Vermonters چهره در ادعا-تشکیل پرونده و انجام روند. نیروی انسانی برای این گروه می آید از چند سازمان مختلف از جمله کوه سبز قدرت گروه از وسایل نقلیه موتوری در بخش های مالیاتی و توسعه نیروی کار پرسنل.

که تقریبا دو برابر تعداد زیادی از مردم در دسترس برای مقابله با بیکاری بیمه.

“ما اولویت شماره 1 در حال حاضر مسائل-پاکسازی چرا که آنچه که باعث شده است مردم را به تماس” Harrington گفت.

در این بخش درخواست های شخص ثالث فروشنده به تقویت آن خدمات تماس بگیرید. اگر فروشنده اولیه طول می کشد تماس بیشتر کارکنان با تجربه می تواند عیب یابی و پیگیری مسائل است. Harrington انتظار می رود به یک فروشنده آنلاین توسط مارس 20.

“نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب در حال رشد است روز به روز گفت:” از سوی دیگر ، تیم اش D/P-Chittenden. “ما باید درمان آن را رک و پوست کنده درست مثل ما در حال درمان در بیمارستان تخت — با افزایش ظرفیت به طوری که ما امیدواریم که ما به آن نیاز نیست اما اگر آن را در وجود ما به کار گرفته اند افراد انسانی از طریق آنچه که برای برخی از آنها اولین بار آنها تا کنون این راه رنج می برد از لحاظ اقتصادی در زندگی خود را.”

چه در مورد ادعای من?’

در آن Facebook صفحه: پنج شنبه وزارت کار ارسال شده پاسخ به سوالات متداول. در میان شرایط در آن صفحه و آن مطرح شده به Harrington توسط اعضای قوه مقننه مشترک کمیته قوانین:

آنچه می تواند انجام شود اگر Vermonters دریافت یک عزم نامه اما نمی توانید یک فایل ادعا می کنند از آنجا که شماره تامین اجتماعی خود را نمی شناخته و یا PIN خود را کار نمی کند ؟ آنها می توانند فایل های خود را ادعا می کنند با مدعیان خط (877-214-3330). آنها را نمی خواهد از دست و مزایای هر واجد شرایط در هفته حتی اگر آنها نمی تواند فایل. وجود خواهد داشت یک تاخیر اما مزایای هنوز هم می رسند.

آنچه می تواند انجام شود برای کسانی که خود اشتغالی — و ممکن است در حال حاضر دریافت یک پولی عزم نامه نشان $0 سود ؟ دولت در حال حاضر در حال اجرای خود اشتغالی به نفع سیستم است. یک بار سیستم آنلاین است ادعا می شود عطف به ماسبق به مارس 29.

اگر Vermonters دریافت نکرده پولی عزم نامه با وجود تشکیل پرونده ادعای خود را چند هفته پیش ؟ وجود دارد می تواند به یک موضوع متصل به ادعای برخی از افراد ممکن است با شما تماس به طور مستقیم توسط وزارت کار. هر کسی است که با دریافت یک نامه هنوز هم باید فایل هر هفته — کسانی که نمی توانند برای دسترسی به سیستم هستند یا فاقد صلاحیت و یا ادعای خود را هنوز هم پردازش.

اگر Vermonters نمی تواند فایل تا به حال از دست رفته یک یا بیشتر مهلت? چگونه می شود آنها پرداخت می شود برای کسانی که از دست رفته هفته ؟ کمک خط می توانید به جای آن عطف به ماسبق ادعا می کند. هنگامی که این موضوع با امنیت اجتماعی و پین است که حل و فصل این باید آسان تر شود.

وقتی که می تواند انتظار می رود مردم به $600 هفتگی فدرال تقویت بیمه بیکاری? دولت شروع به صدور که با آن پرداخت و در روز دوشنبه. آن است که به سادگی اضافه شده به هر آنچه در دولت تعیین شد, برای هر کارگر.

آنچه در مورد کارگران فصلی بوده و قادر نیستند برای شروع به کار دوباره ؟ آنها را واجد شرایط برای دولت فدرال 13-هفته گسترش منافع و همچنین 600 دلار هفتگی فدرال افزایش دهد.

یک راه جدید برای فایل و تماس

ابتدا در مارس 12, وزارت کار را پیاده سازی یک سیستم به ترتیب حروف الفبا مرتب زمینه تماس ها و ادعاهای خود را از طریق بیمه بیکاری ادعا مرکز.

بر اساس حرف اول نام خانوادگی خود را به شما اختصاص داده خواهد شد یک خاص هفته به فایل هفتگی خود را ادعا می کنند تماس بگیرید و یا به کمک خط در (877) 214-3332:

  • آخرین نام شروع با A-E: فایل ادعا می کند تماس بگیرید و یا به کمک خط در دوشنبه.
  • آخرین نام شروع با F-L: فایل ادعا می کند تماس بگیرید و یا به کمک خط در سه شنبه.
  • آخرین نام شروع با M-R: فایل ادعا می کند تماس بگیرید و یا به کمک خط در چهار شنبه.
  • نام گذشته آغاز با S-Z: فایل ادعا می کند تماس بگیرید و یا به کمک خط در پنج شنبه.
  • پنج شنبه و جمعه باز هستند روز برای هر کس به فایل های هفتگی خود ادعا می کند تماس بگیرید و یا به کمک خط.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>