‘من نمی تواند به نزدیکی نوه من.’ Coronavirus ايزوله بازنشسته برتلبرو پرستار

به او پنج ساله و نوه, بث Kiendl است Minga. شوهرش Ebu.

Kiendl هیچ ایده که در آن مزخرف نام آمد از دیگر از نوه او فضل را بارور تخیل و سپس یک سال بود که در صحبت کردن زود است.

Kiendl دختر, کیت, همچنین دارای 18-ماه-پیر پسر جیک. کیت یک پرستار مانند مادرش بود. Kiendl, 70, صرف 43 سال رسیدگی به معتاد به خودکشی و روانی شکنجه در برتلبرو عقب نشینی است.

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس برخورد کرده است. جیک بی اعتنا به 18 ماه سن دارند. اما فضل درک اجتماعی فاصله بسیار خوب است. این بدان معنی است که او دیگر نمی تواند در آغوش گرفتن و بوسه Minga زندگی می کند که در برتلبرو فقط 10 دقیقه پایین جاده از خانه اش در Dummerston.

“فضل و من بسیار تنگ” Kiendl گفت. “که سخت سخت و دشوار.”

زمانی که عید فصح آغاز شد و در آوریل 8, Kiendl و شوهرش می خواست به عید فصح Seder — غذا آغاز می شود که جشن آزادی و برابری — با خود دختر و خانواده اش. چه کاری انجام دهید ؟

“ما بسیار بزرگ عرشه با ما خانه” Kiendl گفت. “شش نفر از ما نشسته در گوشه عرشه.”

اما آن را بیش از گریس می تواند.

“گریس از مادرش پرسید: ‘اگر من پوشیدن یک ماسک و دستکش قرار داده و در یکی از Minga مانتو, می توانم او را در آغوش?'” Kiendl گفت. “او گفت:,” شما می توانید.'”

بنابراین فضل آیا گرفتن Minga محکم دور کمر.

ادامه مطلب داستان های شخصی: چگونه Vermonters روبرو هستند و زندگی در coronavirus عصر

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>