چگونه مدارس پاسخ به یک مورد مثبت از COVID-19 در کلاس است ؟

این داستان به روز شده است که شامل یک پاسخ از وزارت بهداشت قرنطینه روش در پاسخ به تست مثبت برای COVID-19 در میان دانش آموزان و یا معلمان.

از آنجا که سازمان آموزش و پرورش منتشر راهنمایی به مدارس برای بازگشایی, برخی, مربیان, والدین و سایر ذینفعان را در بر داشت راهنمایی فاقد جزئیات آنها شروع به آماده سازی برای بازگشایی در پاییز.

یک منطقه است که جامعه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در این است که چگونه مدارس خواهد شد و آدرس یک مورد مثبت از COVID-19 درون خود مردم است.

ورمونت فصل از ملی انجمن آموزش و پرورش, یک معلم اتحادیه که علنا خواسته برای جزئیات بیشتر و به نام یک ایالت بازگشایی کمیسیون با انتقاد از فرماندار برای “scuttling” این کمیسیون در تلاش است.

VT-NEA رئیس جمهور همین Tinney گفت: آن را یک ” اشتباه است که آن را سخت تر برای ورمونت مدارس با خیال راحت به بازگشایی به فرد در آموزش.”

مدارس: Vermont دیوان عالی عمل 46 و ادغام اجباری

سازمان آموزش و پرورش تشکیل بازگشایی مدارس نیروی کار از نمایندگان در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمل و نقل و بهداشت روانی و دیگران که کمک به ایجاد این دستورالعمل که از یک ماه پیش — ژوئن 17.

ورمونت, وزیر آموزش و پرورش دن فرانسه گفت: مدارس و نظارت بر اتحادیه های کارگری باید انعطاف پذیری لازم برای تعیین نحوه اجرای دستورالعمل ها و برنامه های خاص در سطح منطقه.

هنگامی که دانش آموزان را قرنطینه

سوالات خواسته شده است در مورد زمانی که دانش آموزان نیاز به قرنطینه به خصوص اگر یک مورد مثبت داشت و در کلاس درس خود را.

دولت دستورالعمل نشان می دهد یک فرد از جمله یک دانش آموز خود-قرنطینه اگر آنها در “تماس نزدیک” با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

“تماس نزدیک شدن به این معناست که ظرف شش پا برای مدت زمان طولانی از کسی که مبتلا به COVID-19 در طول عفونی دوره شروع می شود که دو روز قبل از شروع علائم یا برای افرادی که علائم دو روز قبل از آنها تست شده و همچنان ادامه دارد تا زمانی که آنها در حال بهبود” وزارت بهداشت, وب سایت می گوید. “تماس نزدیک نیست: بودن بیش از شش پا را در همان محیط داخل ساختمان برای یک دوره طولانی از زمان راه رفتن و یا به طور خلاصه در همان اتاق.”

ورمونت coronavirus: چه کسی باید پرداخت اگر ورمونت کارگران COVID-19?

دکتر Breena هلمز مدیر بهداشت مادر و کودک بخش با وزارت بهداشت نوشت: در پاسخ ایمیل ” یک دوره طولانی از زمان است که سخت به تعریف دلیل آن بستگی دارد که آیا فرد بیمار بود در آن زمان و چه نوع تعامل شما با آن شخص است.”

تماس نزدیک خواهد قرنطینه به مدت 14 روز یا 7 روز از آخرین تماس با فرد و منفی COVID-19 تست.

وقتی پرسیده شد که اگر یک معلم یا دانش آموز در یک کلاس بودند برای تست مثبت بود کل کلاس درس خود نیاز به قرنطینه در خانه بن ترومن, وزارت بهداشت, بهداشت عمومی ارتباطات افسر گفت: هر وضعیت “منحصر به فرد است و ارزیابی مستقل است.”

“وجود دارد یک پتو حکومت در تعیین اینکه آیا یک معلم و دیگر دانش آموزان در کلاس درس می توان دید مخاطبین” ترومن گفت. “ما در نظر گرفتن زمان و فاصله زمانی که ما شناسایی تماس نزدیک.”

تست دانش آموزان برای ویروس

مقامات دولتی باید در مورد نیاز به سطح شیب دار تا تست به عنوان دانش آموزان به مدرسه بازگشت. برخی در جامعه باید پرسید اگر تست دانش آموزان خواهد رخ می دهد در یک مدرسه پرستار ،

مدرسه فعلی دستورالعمل لازم نیست آدرس تست اما هولمز گفت: مدرسه مبتنی بر آزمایش در این طرح است. برای جامعه شیوع بیماری از جمله مدارس وزارت بهداشت در نظر ایجاد یک pop-up سایت برای تست.

“به طور کلی در دید مخاطبین ارائه خواهد شد گزینه های محلی برای تست (از طریق ارائه دهندگان خدمات پزشکی داروخانه و بیمارستان سایت بسته به منطقه)” هلمز نوشت: در یک ایمیل. “پدر و مادر همیشه قادر به همراهی کودکان برای روشهای پزشکی از جمله COVID-19 تست.”

کالج ورزشی: Middlebury College, NESCAC لغو تمام پاییز سال 2020 مسابقات ورزشی

هلمز گفت: همه پزشکی دستور داد COVID-19 آزمون تحت پوشش بیمه است.

“اگر یک فرد ندارد بیمه بهداشت و درمان (گروه) به شما کمک در گرفتن پوشش و پیدا کردن یک خانه پزشکی برای تست پس از دسترسی به بهداشت بسیار مهم در بهداشت عمومی” هلمز نوشت.

که تصمیم می گیرد اگر مدرسه بسته?

اگر یک مورد مثبت از COVID-19 مورد یافت شد: در یک مدرسه جمعیت سازمان آموزش و پرورش و وزارت بهداشت را درگیر کمک به مدرسه است.

وزارت بهداشت و درمان را آغاز تماس ردیابی به تعیین که در تماس نزدیک با فرد مبتلا در زمان آنها بودند عفونی.

تماس با ردیاب خواهد برقراری ارتباط با کسانی که در تماس نزدیک (خانواده) به بحث در مورد وضعیت و توصیه آنها را در قرنطینه روش.

وزارت بهداشت می دهد راهنمایی در ضد عفونی و بهداشت از مناطق آسیب دیده. فاصله معینی می تواند بسته به تمیز کردن در حالی که مدرسه در بزرگ باز باقی می ماند.

هلمز گفت: وزارت بهداشت دارای چهار سلامت عمومی پرستاران هر روز در دسترس برای تماس از رهبری مدرسه مهد کودک و اردوگاه.

“سازمان آموزش و پرورش و وزارت بهداشت رهبری در حال کار بر روی یک تصمیم گیری ماتریس در اطراف مدرسه بسته خواهد شد که بر اساس داده ها و اپیدمیولوژی” او گفت:.

چک های بهداشتی در اتوبوس

روزانه چک های بهداشتی در ورودی مدرسه بودند با جزئیات شرح داده شده در دستورالعمل. اما چک های بهداشتی نیز نیاز خواهد بود “قبل از سوار شدن به اتوبوس” دستورالعمل دولت است.

اتوبوس, مانیتور به جای راننده اتوبوس را به انجام این چک. دیگر از مانیتور با پوشیدن ماسک حفاظت چشم و دستکش, دستورالعمل ارائه نمی دهد با جزئیات بیشتر.

را چک بهداشت برگزار کردن اتوبوس, در اتوبوس متوقف می شود ؟ اگر چنین است, چگونه آن را رخ می دهد در طول شدید آب و هوا ؟

ورمونت coronavirus: باید دانشگاه به اتهام جزئی کمک درسی برای کلاس های آنلاین?

“هر محلی سازمان آموزش و پرورش را در اجرای ارشاد از جمله چگونه به انجام نمایش های بهداشتی در ماه های سرد و آب و هوای نامساعد” هولمز گفت.

جزئیات بیشتر به آمده

تد فیشر مدیر ارتباطات برای سازمان آموزش و پرورش گفت: بسیاری از این سوالات در برخورد با تصمیم گیری مسائل اطراف تغییر COVID-19 شرایط.

“ما خواهد بود با همکاری نزدیک با وزارت بهداشت به انتشار تصمیم گیری دستورالعمل را به وضوح به این مسائل پیچیده” فیشر نوشت: در یک ایمیل. “من انتظار این دستورالعمل منتشر خواهد شد قبل از پایان ماه ژوئیه.”

“خیلی از این کار مهم را با خیال راحت بازگشایی مدرسه باید انجام شود در سطح محلی و AOE است که با همکاری نزدیک با شرکای ما در VDH و ذینفعان را فراهم می کند که پشتیبانی از” فیشر نوشت. “ما در ادامه به حمایت های محلی و برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس با پاسخ دادن به سوالات و ارائه توضیح به موجود هدایت به عنوان مورد نیاز است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de