چگونه ورزش ما رای ما در طول همه گیر? اسکس جانکشن چهره که سوال

اسکس جانکشن – می توانید آنها را پیدا کنید به اندازه کافی پاکت نامه ؟ جزئیات و دلار — باقی می ماند در شار در حالی که در اسکس جانکشن آماده اواسط coronavirus همه گیر سالانه خود ایجاد کرد جلسه در تاریخ 1 ژوئن.

پیاده روی در (و شاید drive-through) رای گیری برگزار خواهد شد در تاریخ 2 ژوئن.

به دلایل بهداشتی بسیاری از مردمی در این روستا می توان انتظار داشت به تکیه بر ایالات متحده خدمات پستی برای ارائه رای خود گفت: سوزان مک نامارا-تپه که در خدمت به عنوان کارمند/خزانه دار هم برای شهر اسکس و روستای اسکس جانکشن.

ایمیل و یا غیابی چیزی جدید به Vermonters او به ما یادآوری می کند: همه مردمی باید انجام دهید این است بپرسید.

در این سال البته متفاوت است. دولت اذعان سلامت خطر COVID-19 اجازه داده فله پستی از برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان مک نامارا-تپه روز دوشنبه گفت:.

این نه اولین انتخاب است.

برای یک چیز در آن به معنی پستی و دو پاکت به ازای هر رای دهنده (رای گیری نیاز به عقب بر گردیم به دفتر منشی, بعد از همه). نه فقط برای 450 یا پس مردمی که خواست برای رای گیری اما برای حدود 15000 نفر را در رای دهندگان چک لیست.

هزینه پست به تنهایی اجرا در مورد $17,500 مک نامارا-تپه گفت.

لیست پستی و لایحه می تواند رشد کند و اگر اسکس وستفورد مدرسه منطقه پیشرفت طرح خود را به پست الکترونیکی آراء هر رای دهنده در این دو شهر.

قبل از همه گیر روستای ذخیره پول توسط piggybacking توسط-درخواست برگه های رای در سمت معکوس از منطقه مدرسه.

اگر اسکس جانکشن می پیوندد نیروهای با منطقه مدرسه در این سال آن را باید حداقل یکی دیگر از 12000 پاکت مک نامارا گفت: مارتا هیت منطقه مدیره صندلی در یک ایمیل.

دیگر شهرداری ها — شهرها که سازماندهی در اطراف شهر در جلسه روز در ماه مارس — ممکن است متقاعد شود به بخش خود را با پاکت stashes مک نامارا گفت.

اما در آن طول می کشد بسیاری از زمان کارکنان به دامپزشک آدرس هر رای دهنده; و هر رای باید وارد زحمت کش دست-تعداد مراحل او نوشت در ایمیل خود به هیت:”پستی رای گیری نمی کند و فقط شامل چاشنی پاکت.”

هیت گفت: هیئت مدیره خواهد بود خوشحال به کمک.

می شود آن را به اندازه کافی است ؟

پاسخ این است که به اندازه کافی دشوار است که آن را در دستور کار برای یک جلسه ویژه شنبه شب اسکس جانکشن هیئت امنا.

این جلسه برگزار خواهد شد از راه دور با استفاده از Microsoft تیم و بصورت زنده در کانال 17 کانال یوتیوب.

به صورت صوتی-تنها تجربه شماره گیری به تماس کنفرانسی در (802) 377-3784 با استفاده از ID 735 032 646#.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>