چگونه ورمونت بازی رایانه ورزشگاه باید در واکنش به بحث دیدگاه توسط گرگ Glassman

بازی رایانه هر کسی-می-پیوستن به هر کسی-می-انجام-آن درخواست تجدید نظر را دیدم کاربردی تناسب اندام رژیم موشک وار رفتن محبوبیت خود را در دهه گذشته است.

در حال حاضر یک سری از اظهارات بحث برانگیز توسط رایانه موسس و مدیر عامل شرکت گرگ Glassman در هفته گذشته باعث شده است تا بسیاری از ورزشگاه به ترک نام تجاری حتی سریع تر از آنها پیوست.

Glassman استعفا داد و سه شنبه همان روز بازی رایانه سازمان صادر طولانی عذرخواهی.

از شنبه حداقل هشت نفر از 11 ورمونت بازی رایانه وابسته اند یا در افراطیترین و یا علنا محکوم Glassman و این شرکت از طریق رسانه های اجتماعی. به وابسته ورزشگاه باید الزامات خاص ایجاد شده توسط رایانه و همچنین پرداخت مبلغ 3000 دلار در سال برای استفاده از رایانه نام تجاری است.

در اینجا چیزی است که کسانی که در ورزشگاه تا به حال به می گویند در مورد این وضعیت:

802 بازی رایانه

“به عنوان عضوی از یک جامعه تناسب اندام جهانی ما با اطمینان می گویند که این کلمات را از یکی از نمایندگی نیست که ما یا بازی رایانه جامعه هستند” ورزشگاه گفت: در Facebook. “ما افتخار می کنیم از موضع جامعه وابسته و ورزشکاران در سراسر جهان در حال گرفتن در برابر آقای Glassman نژادی و نابرابری و ما هم پشت سر آنها هستند.”

چاپلین ولی جامعه تناسب اندام

(قبلا چاپلین ولی بازی رایانه)

“این واقعا تغییر زیادی — گذشته از ما به آنها پول” صاحب جید جنی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. جنی و همسرش ساخته شده و سریع تصمیم به تغییر نام کسب و کار خود و جدا از نام تجاری در یکشنبه شب. “آن تغییر نمی کند بیمه است. آن را نمی کند, تغییر باورهای ما در مورد آنچه ما فکر می کنم در مورد آموزش. … از نظر خدمات آموزشی ما پیشنهاد مربیگری آن تغییر نمی کند هر چیزی در مورد آن.”

بیشتر: بازی رایانه مدیر عامل نظرات به George فلوید می تواند در نهایت شديد جامعه تناسب اندام از نام تجاری

چهار دفاع بازی رایانه, بازی, قهرمان, Mathew فریزر های کولچستر محصول که برداشت این ورزش در جنی ویللیستن بدنسازی وزن در شنبه نیز هست.

سبز کوه جامعه تناسب اندام

(قبلا کوه سبز رایانه)

“ما از سیاه زندگی مهم جنبش است. ما معتقدیم در برابر حقوق جامعه تجاوز. ما ایستاده در وحدت با عنوان “من نمی توانم نفس بکشم’ است که شعار ما در سراسر کشور است. و ما در تلاش برای متحد کردن نه تقسیم” ورزشگاه posted on Facebook.

“با تشکر از همه شما برای این سفر فوق العاده ما در آن را به عنوان همه چیز در مورد شما و نه بازی رایانه با نام تجاری. GMCF است ما قوم و قبیله ما ایستاده سمت-توسط-جانبی با بسیاری از همکاران است که در حال ساخت این همان سخت گیری به نمودار منحصر به فرد خود ما مسیرهای. این یک لحظه اجازه انجام آنچه که باید انجام شود.”

بازی رایانه برلینگتون

“ما به صراحت محکوم کلمات اقدامات و inactions از بازی رایانه موسس و مدیر عامل شرکت گرگ Glassman و خوشنودی از بازی رایانه HQ” یک پست در بدنسازی در Facebook صفحه اعلام کرد.

“بازی رایانه همواره بیشتر به ما از یک نهاد کسب و کار و یا یک فرد است. … همانطور که در حال حاضر ما با سازمان ملل متحد وابسته خواهد شد و مورد نقد اقدامات HQ در روزها و هفته آمده است. ما در انتظار تغییرات اساسی از گرگ Glassman و بازی رایانه رهبری قبل از آمدن به برابر شده است.”

آستانه آموزش

(قبلا بازی رایانه TT)

“حرکت رو به جلو ما ماموریت برنامه نویسی و فلسفه ثابت باقی خواهد ماند. ما ارتباط با رایانه را نه” ورزشگاه posted on Facebook. “حرکت به جلو, بودجه ما در غیر این صورت باید پرداخت کرده اند به رایانه برای وابستگی با نام تجاری خود را اهدا خواهد شد به عدالت اجتماعی غیر انتفاعی به عنوان تصمیم با ما عضویت. حرکت رو به جلو ما را بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل.”

مقدس تناسب اندام گربه

(قبلا بازی رایانه Waterbury)

“ما را به اشتراک بگذارید و یا چشم پوشی نژادپرستانه نمایش از بازی رایانه مدیر عامل گرگ Glassman,” ورزشگاه posted on Facebook. “که رایانه ما امضا شود و یا پرداخت به سهامداران ،

بازی رایانه Rising Star

“اظهارات اخیر بازی رایانه موسس و مدیر عامل شرکت گرگ Glassman زد مقابله به اخلاق مثبت و فراگیر پس از شور و شوق تمرین با RisingStar و هزاران نفر از رایانه های وابسته در سراسر جهان” ورزشگاه اظهار داشت: در آن Facebook صفحه. “صرف نظر از وابستگی ما و با توجه به پایه و اساس که در آن ساخته شده بود ما همچنان در ماموریت ما برای تغییر زندگی, نجات زندگی و گسترش پیام فراگیر و وحدت است.”

دنباله کوه رایانه

“می دانیم که (Glassman را) اقدامات به هیچ وجه منعکس کننده ارزش ها و باورها از ورزشگاه های ما یا جامعه ما است. عدالت و برابری در حال راست و درست است” ورزشگاه گفت: در Facebook.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im