چگونه ورمونت گل در حال آماده سازی برای روز مادر در طول coronavirus

شما نمی ممکن است قادر به متوقف کردن و بوی گل در فروشگاه های محلی خود را, اما ورمونت گل در حال تطبیق را یکشنبه ویژه در طول شیوع کروناویروس.

این جشن سالانه falls, on May 10 در این سال و در حالی که ورمونت است شل شدن در برخی از جبهه ها هنوز هم وجود دارد محدودیت در محل COVID-19. Vermonters هدیه روز مادر گل ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به پاپ را به یک فروشگاه و مرتب سازی از طریق مختلف دسته.

بنابراین مغازه های گل در حال آمدن به شما.

زمان گل صاحبان فروشگاه سازگار

صاحبان Chappell را گلفروش در South Burlington و سالی فروشگاه گل در وینوسکی هر دو تعطیل عملیات برای هفته شروع در ماه مارس در مراحل اولیه COVID-19 شیوع.

کریستین ایتون خریداری Chappell را چند سال پیش اما توانسته است آن را برای نزدیک به سه دهه است. روز مادر معمولا نگه می دارد فروشگاه مشغول تمام هفته اما همه چیز متفاوت نگاه زیر در خانه بمانند امن و نظم است.

“گوشی های زیادی شلوغ,” او گفت:.

حجم سفارشات به پایین است که با توجه به کوچکتر کارکنان و ظرفیت پایین تر. به جای بیش از 10 نفر از پاسخ دادن به تلفن و طراحی و یا ارائه که تعداد قطع شده است در نیمه مطابق با دولت قوانین, او گفت:.

یکشنبه جشن است گسترش به هفته بعد با توجه به کمبود کارکنان. بیشتر مردم به دنبال در وب سایت در این سال نسبت به سال گذشته ایتون گفت.

حجم تحویل به نظر می رسد که افزایش برای سالی, فروشگاه گل, مالک گفت: تعجب اگر آن را به حال چیزی برای انجام با مردم با دیدن مادران خود را برای برخی از زمان.

این جشن سالانه است که معمولا یکی از شلوغ ترین زمان برای فروشگاه و یک سالی Tipson مورد علاقه روز.

“ما فقط جلو باز و این همه پیاده روی در کسب و کار,” او گفت:. “و مردم همیشه خوشحال است که شما باز شده و می توانید چیزی برای بچه ها.”

داشتن درب بسته به کسب و کار نشده است ساده ترین Tipson اذعان کرد. اما او هنوز هم سپاسگزار برای گزینه های جایگزین مانند منظقه انتخاب یو پی اس و تحویل. او تصور آنچه در آن خواهد بود و بدون آنها.

“من می تواند انجام شود.”

عامل یک باغ گل در طول coronavirus

Kelsey آدامس استفاده می شود برای فروش گل او بدون یک نمای.

وست لین آغاز شده چند سال پیش به عنوان تا حد زیادی عروسی گل, کسب و کار, هر چند آن را در حال حرکت به خرده فروشی جهان است. او گفت: او وینوسکی باغ گل به فروش می رسد بیشتر در روز مادر دسته گل نسبت به سال گذشته و او در بر داشت مردم رسیدن فقط به صنوبر تا خانه های خود را دارند.

“این تقریبا آسان تر برای من چون من لازم نیست که به در تکیه عمده فروش,” او گفت:.

در حال حاضر او آماده شدن برای تعطیلات آخر هفته. او گفت: برخی از روی تلفن غمگین به نظر می رسید قادر به دیدن مادران, خواهران و دختران.

“من بسیار عاطفی فرد و پس از آن احساس خوب است که من می تواند کمک به یک کمی از شادی” او گفت:.

در علاوه بر این به انتخاب یو پی اس در طول تعطیلات آخر هفته آدامز تحویل برنامه ریزی شده برای Burlington, South Burlington و کولچستر در روز شنبه.

او به خصوص به دنبال به جلو به روز شنبه هنگامی که او ارائه می شود در وینوسکی.

“من بسیار هیجان زده به رانندگی در اطراف به همه دوستان من’ خانه در پنج شنبه, در روز مادر,” او گفت:. “این را به من احساس واقعا خوب است.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>