چگونه UVM فرود آمد NHL دستیار مربی تاد Woodcroft برای مردان هاکی فرفره

به زودی پس از Kevin Sneddon اعلام کرد قصد خود را به بازنشستگی در پایان فصل 17 مسئول دانشگاه ورمونت مردان هاکی, تیم, ورزشی کارگردان Jeff Schulman شنیده و از نوح و Segall این برنامه مدیر سابق عملیات.

به عنوان Schulman آماده برای شروع یک جستجوی ملی به جای Sneddon, Segall پرتاب یک نام در مخلوط برای در نظر گرفتن: Todd Woodcroft یک دیرین NHL مربی که گذشته را صرف چهار فصل با Winnipeg Jets.

او گفت: “شما ممکن است بخواهید به نگاهی به این مرد” Schulman گفت: “و آن را تکامل از وجود دارد.”

بیش از دو ماه بعد و با صدا غذا خوردن در وسط coronavirus همه گیر است که طولانی شدن روند برای مدرسه و بیشتر به دنبال پس از نامزدها Schulman و UVM انتخاب Woodcroft, 47 عنوان پنجم Catamount مربی در برنامه تاریخ است.

“من به صحبت چند سر مربیان در دانشگاه هاکی از جمله در لیگ ما که می دانیم تاد و احساس می کنم مثل او واقعا یک فرد استثنایی و سابقه و شهرت بین المللی برای بازیکن و توسعه مهارت نشان داد او کسی ما واقعا باید در نظر” Schulman گفت.

“ما واقعا احساس می کردم که او بزرگ مناسب برای UVM و که در آن ما می خواهیم به حرکت ما برنامه گفت:” سال چهارم میلادی و سال 1989 آلوم از برنامه هاکی.

بیشتر: چرا NHL دستیار مربی تاد Woodcroft می خواستم UVM هاکی مردان کار

‘حرکت’ استخدام Woodcroft

Woodcroft شد UVM را پسر خود انتخاب بالا با توجه به آدم Wodon از اخبار هاکی. و Woodcroft آرزو داشت برای یک وضعیت که تا به حال ارائه شده خود را در برلینگتون. ازدواج به نظر می رسد مانند یک مسابقه ایده آل برای هر دو طرف: یک مربی در یک مسیر رو به بالا را به کمر از یک برنامه و یک مدرسه امید حق فرد می تواند جرقه یک بازگشت به شهرت پس از از دست دادن هفت فصل این دهه است.

“این فقط یک جای خوب” Woodcroft گفت پنج شنبه در یک مصاحبه تلفنی “این است که مقصد جایی که شما می خواهید.”

Schulman: “زمانی که من واقعا در مورد ارزیابی آنچه که من فکر می کنم ما برنامه دارد و برای برداشتن قدم بعدی و رقابت در سطح قهرمانی است که آنچه هدف ما این است که تاد بهترین فرد برای کمک به که اتفاق می افتد.”

در سطح پرسش وجود دارد. UVM افتتاحیه نهایی خالی از 60 بخش من تیم رفت و به یک مربی که هیچ NCAA پس زمینه و یا به عنوان یک بازیکن و یا به عنوان یک عضو از کارکنان دانشگاه. و با وجود انباشته رزومه به UVM فرفره نیز Woodcroft اول سر مربیگری انتساب.

“من نمی دانم اگر من خودم ماوریک در هر راه, اما من هم از ذهن نیست هل دادن در برابر وضع موجود” Schulman گفت. “بسیاری از ما نامزدها از عمیق در داخل کالج جهانی هاکی و تاد نمایندگی خیلی تضاد کامل در این زمینه است.

“من هرگز معتقد است که وجود یک مسیر حرفه ای برای یک مربی موفق. برای من, آن را بیشتر در مورد فرد و ارزش های اصلی خود را و آنچه آنها را به این کار است.”

بیشتر: UVM زبانه تاد Woodcroft منجر به مردان هاکی برنامه

جری, Tarrant, بخشی از فارغ التحصیلان گروه که با بازی در یک نقش کوچک در روند مصاحبه به تمجید از این تصمیم.

“این یک حرکت جسورانه و من واقعا آن احترام بگذارند. وجود دارد یک زن و شوهر بودند انتخاب شد که امن انتخاب و هیچ کس را به چالش کشیده اند جف در آن” گفت: Tarrant که بازی هاکی با Schulman در UVM. “پس از صحبت با این مرد می بینم جذبه (Woodcroft). این یکی است که تا کنون خارج از جریان اصلی از آنچه مردم فکر می کردند که قرار بود به اتفاق می افتد که آن را ایجاد یک سطح بالاتر حتی از هیجان است.”

دانشیار مدیر ورزشی جو Gervais, یکی دیگر از UVM هاکی آلوم نام آن را “غیر سنتی استخدام.” اما قریب به اتفاق واکنش مثبت بوده و می تواند به عنوان یک اب زیر کاه-استخدام خوب وقتی که می آید زمان برای قضاوت.

“من بخشی از بسیاری از جستجوها در طول سال و وجود دارد هرگز یک نامزد است که کاملا همه چیز” Gervais گفت. “زمان خواهد شد بگویید چگونه خوب استخدام شد اما ما احساس می کنیم مثل او یک فرد برای این کار در حال حاضر.”

Woodcroft تحت تاثیر قرار UVM رویکرد تیم پتانسیل

Woodcroft نشده پا به Gutterson Fieldhouse در حدود پنج سال است. و COVID-19 بحران تبدیل تمام مصاحبه های رسمی از فرد به تصویری و یا مکالمات تلفن.

اما این تنها شکست جزئی با تشکر از تکنولوژی مدرن است.

از سرگیری پس از همه گیر تاخیر در رسیدگی به یک زن و شوهر هفته Woodcroft تحت تاثیر قرار گرفته بود UVM را پیگیری و دنده آمادگی.

“آنها دقیق در تحقیقات خود در مورد من. آنها انجام یک کار شگفت انگیزی بررسی صلاحیت من” Woodcroft گفت. “آن شدید روند من احساس شخصیت از رنگ قرمز در فیلم” رستگاری از شاوشنگ ” در آزادی مشروط جلسات.”

Woodcroft همچنین متوجه عمر از مدیران و مربیان با او صحبت کرد. Schulman و Gervais هستند و هر یک از بسته شدن در 30 سال در مادر آلما خود را. مردان سر مربی تیم بسکتبال جان بکر فقط پیچیده خود را در 14 فصل با این برنامه است.

“این بزرگترین عهد به یک مدرسه” Woodcroft گفت.

Schulman گفت: آنها تا به حال به پیروزی بیش از Woodcroft بیش از حد.

“یک بخشی از این روند بود و ما فروش ورمونت به تاد” Schulman گفت. “من فکر می کنم آن را بسیار روشن به عنوان فرایند رفت که این مناسب در هر دو طرف است.”

و البته Woodcroft تا به حال به ضرب و شتم از یک نامزد قوی میشه. شش نفر دیگر به طور رسمی مصاحبه; دانشیار سر مربیان بن بر ماساچوست و جری Keefe از شمال شرقی شدند و دو نفر دیگر فینالیست با توجه به چند گزارش های رسانه ها.

“به نظر می رسد همکاری واقعی بین (Schulman) و تاد دو نفر که به اشتراک گذاری یک چشم انداز مشترک در تلاش برای آوردن این برنامه را به شهرت” گفت: Jay Woodcroft تاد را برادر کوچکتر. “من فکر می کنم راهی که او آماده و تحویل داده, در, روند, او به آنها نشان داد چقدر جدی او در مورد مسئولیت است.”

Woodcroft نیز به فروش می رسد در این تیم پتانسیل. مطمئن Catamounts برنده فقط دو بازی در هاکی شرق این زمستان بخشی از یک 66-136-37 رکورد در کنفرانس بازی بیش از دهه گذشته است. اما تورنتو بومی و 1995 مک گیل فارغ التحصیل دیدم یک گروه که با بازی و skated سخت است.

“من به تماشای برخی از بازی ها (در فیلم) و این بود که یک تیم است که هرگز ترک آنها مسدود شده و عکس برای هر یک از دیگر” Woodcroft گفت. “آنها در بسیاری از یکی از بازی های هدف.”

پس زمینه آماده کرده Woodcroft

Woodcroft صرف دو دهه گذشته با پنج تیم NHL در نقش های مختلف که مهمترین آنها به عنوان طلایه دار. او برنده جام استنلی با لس آنجلس کینگز در سال 2012 به عنوان تیم اصلی اروپایی دیده بانی. او همچنین دستیار مربی در قهرمانی تیم برنده برای کانادا و سوئد در سال 2004 و در سال 2017 IIHF مسابقات قهرمانی جهان بود.

با توجه به NHL تجربه تدریس دانش از این بازی — “لبه برش تکنسین” برادر خود را گفت — و مخاطبین او انباشته شده است در آمریکای شمالی و اروپا آن را تنها یک ماده از زمان قبل از یک تیم حرفه ای و یا مدرسه ارائه تاد Woodcroft سر گیگ.

“وجود دارد یک دلیل بهترین بازیکنان در جهان شدند به سوی او. بله او پویا و او یک شخصیت مغناطیسی اما مهمتر از همه او مربیگری لغو احکام صادره ی” گفت: Jay Woodcroft سابق NHL دستیار مربی که در حال حاضر منجر AHL را بیکرزفیلد Condors. “او را به دست آورده و در هر فرصتی که او به دست آورده حق کار با بهترین افراد در این ورزش است.

“او صرف 20 سال گذشته از عمر خود را آماده برای این لحظه.”

کلیدی برای باز کردن Catamounts موفقیت از طریق, استخدام, پیدا کردن بازیکنان نخبه و Tarrant گفت Woodcroft به نظر می رسد که توانایی.

“برای من, من احساس می کنم مثل استخدام یک بخش بسیار مهمی از این کار شاید مهم ترین. من احساس می کردم که او به صحبت کرد که” تارانت گفت. “این بچه ها می گویند: این مرد چه کسی می تواند به من آماده برای رسیدن به هدف من از بازی کردن در لیگ ملی هاکی است.’ که دلیل خوبی برای رفتن به ورمونت است.”

به طور طبیعی Woodcroft برادر کوچکتر معتقد است در او.

“او بی بدیل اخلاق کاری. هنگامی که او مجموعه خود را از ذهن به چیزی او را بسیار رانده فرد” جی Woodcroft گفت. “به همین دلیل من فکر می کنم دانشگاه ورمونت نه تنها یک انسان اما بسیار با انگیزه و آماده مربی تیم هاکی.

“او را برای رفتن به آن ماموریت خود را برای این برنامه به موفقیت است.”

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>