چگونه USC بسکتبال مردان تعمیرشده فهرستی از آن برای 2 سال در یک ردیف

برای قرار دادن USC بسکتبال مردان فهرستی از اونا بیش از دو سال گذشته به چشم انداز در اینجا دو شماره برای شما در نظر بگیرید.

سیزده. پانزده.

سابق است که تعداد بورس بازیکن تیم بسکتبال کالج مجاز به هر گونه داده های نجومی. دومی شماره جدید دانش بازیکنان USC اضافه کرده است در دو سال گذشته همراه است.

قبل از 2019-20 فصل USC تا به حال سه بازگشت بازیکنان دو فارغ التحصیل نقل و انتقالات پنج سال اول و سوم انتقال که تا به حال به نشستن در یک فصل است. وقتی فصل به پایان رسید, چهار بازیکن فارغ التحصیل یکی (Onyeka Okongwu) اعلام شده اولیه برای NBA پیش نویس و دو (Kyle Sturdivant و الیاس ویور) منتقل شده است.

پس ببخش سر مربی اندی Enfield اگر او احساس یک حس deja vu همه را دوباره و دوباره.

“خیلی شباهت” گفت: Enfield قبل از یک خنده کوتاه. “ما در حال تلاش برای انجام همان چیزی که در این سال. از آن آسان نیست.”

USC در حال حاضر یک بازیکن در محل: پنج ستاره رانچو مسیحی مرکز اوان Mobley. مک دونالد آمریکایی متعهد به تروجان ها در ماه اوت است. یک روز پس از USC است 2019-20 فصل لغو شد به طور ناگهانی سن گابریل آکادمی رو به جلو Boubacar Coulibaly متعهد به این تیم است.

پس از آن USC وزین فهرستی با پنج نقل و انتقالات. سه نفر از آنها بلافاصله واجد شرایط: سانتا کلارا گارد Tahj Eaddy, Wofford به جلو Chevez گودوین و یوتا دره جلو اشعیا سفید. دو — ساحل طولانی دولت جاشوا مورگان و برنج گارد Drew Peterson — نیاز به اشتباه بعدی این فصل است.

Enfield می گوید که USC نگاه برای بازیکنان که پر نقش های خاص برای تروجان ها.

“ما آن را استراتژیک نگاه ما بازگشت بازیکنان و دانشجویان ما را امضا کرده بود,” Enfield گفت.

USC ستاد هدفمند Eaddy به عنوان یک توپ-دست زدن و بازی-ساخت گارد که می تواند برخی از فشار نقطه گارد اتان اندرسون در شرایط در حال اجرا جرم. Eaddy به طور متوسط 9.1 امتیاز و 2.1 کمک می کند در حالی که تیراندازی 33.3 درصد از 3 نقطه محدوده به عنوان یک تازه وارد.

Enfield views سفید به عنوان یک ورزشی رو به جلو که در 6-پا-9 می توانید بازی یا سه یا چهار. او کارآمد گلزن در رنگ که به طور متوسط 6.2 ریباند و 1.1 بلوک در فصل گذشته. سپس گودوین فراهم می کند تجربه در خط مقدم.

“ما فکر می کنیم هر سه گراد نقل و انتقالات فرصت را به بازی بزرگ دقیقه برای ما چرا که آنها با تجربه و با استعداد” Enfield گفت. “و ما باید بسیار نازک فهرست.”

همانطور که در حال حاضر USC تنها نه بورس تحصیلی بازیکنان به انتظارنشسته بودند تا برای بازی در فصل آینده. که می توانید تغییر دهید; تروجان ها باید دو باز لکه هستند و بنا به گزارش ها در حال اجرا برای فلوریدا گارد انتقال اندرو Nembhard. Enfield نمی استادانه درست شده در فهرست نیازهای دیگر می گویند یک LeBron James یا کوین دورنت خواهد بود خوش آمدید.

و آن را ممکن است برای مورگان و پترسون به درخواست فوری برای واجد شرایط بودن هر چند Enfield کاهش یافته است می گویند که آیا آنها این کار را انجام دهید.

اما اگر USC با نه مرد فهرست جایی برای خطا به طور قابل توجهی کاهش.

“ما باید یک تکیه فهرستی بنابراین ما باید به سالم ماندن” Enfield گفت.

به خصوص با توجه به آرایش فهرستی.

سال گذشته زمانی که USC نونما تیم Enfield می تواند با تکیه بر تجربه یونس Mathews و نیک Rakocevic دو تا چهار سال USC سالمندان به کمک تمام چهره های جدید یادگیری سیستم.

در این سال USC به ارمغان می آورد سه رشته — اندرسون اشعیا Mobley و حداکثر Agbonkpolo — و یک کاربر در نوح Baumann که redshirted فصل گذشته پس از انتقال از ایالتی سن خوزه.

بنابراین فشار جدید می افتد بر روی این بازیکن برای کمک به ادغام هم تیمی های جدید خود را.

“آنها می خواهند از این فرصت پس هیچ بهانه ای” Enfield گفت. “آنها تمام شده است در سیستم ما برای یک سال. ما برنده بسیاری از بازی ها در سال گذشته, بنابراین آنها می دانند که آنچه در آن طول می کشد از یک فرهنگ نبوده است. این چیزی است که آنها برای امضا. آنها نیاز به ایجاد یک جهش بزرگ.”

و آن را نیز تحت فشار قرار میدهد فارغ التحصیل نقل و انتقالات به ارائه رهبری ارشد برای هم تیمی های آنها را انجام نمی قبل از. اما این بخشی از استخدام زمین از USC.

“این چیزی است که آنها برای امضا هم” Enfield گفت. “همه آنها را دیدم که به عنوان یک فرصت بزرگ است. که آنچه آنها می خواستند که آنها را امضا کردند. ما در حال رفتن به نیاز همه برای نشان دادن رهبری است.”

اما شاید پس از یادگیری هر یک از دیگر نامها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de