چگونه به اطمینان حاصل شود شما باید شیرین ترین وطنی مرکبات

1. تغذیه درختان مرکبات دوباره – سومین از چهار سالانه تغذیه برای درختان مرکبات. ما با اعمال نیتروژن و مرکبات و مواد غذایی مورد هر شش هفته در نیمه اول سال – در اواخر ژانویه تا اواسط ماه مارس اواخر ماه آوریل و اواسط ماه ژوئن. درخواست چهار فنجان سولفات آمونیوم یا دو سرشار فنجان نیترات آمونیوم یا 1.5 فنجان اوره در هر زمان شما تغذیه درختان شما.

2. به یاد داشته باشید برای به دست آوردن شیرین-ممکن است در خانه رشد پرتقال و دیگر مرکبات مطمئن شوید که به درخواست ریز مغذی ها مانند “رشد بیشتر مرکبات رشد ترکیب” یا “Tru-سبز مرکبات تولید کنندگان مخلوط” از آنجا که جنوب کالیفرنیا خاک به شدت کم عناصر و همچنین نیتروژن. این محصولات در دسترس از بسیاری از مراکز باغ مهد کودک و خانه مراکز بهبود. دو بار در سال های کاربردی – پاشیده بر خشک و آب و یا مخلوط با آب و اسپری به طور مستقیم بر روی شاخ و برگ – یک افسانه تفاوت در شیرینی پرتقال و میوه از همه نوع. استفاده از حداقل و در بهار و دوباره در پاییز یا بیشتر مطابق با دستورالعمل های روی برچسب.

3. هرس Euryops (زرد گل افتاب گردان درختچه) به عنوان مورد نیاز پس از اعلام گل از سال تا گیاهان ماندن جمع و جور و خوش بر و رو. یک نوع براق عمیق, سبز, شاخ و برگ و شکل دیگری است مایل به خاکستری شاخ و برگ. قطع گیاهان و برگشت حدود نیمی از راه است. همچنین هرس بهار-شکوفه کوهنوردی گل سرخ و ترکیبی فارسی گل رز بلافاصله پس از گل خود را برای کنترل اندازه و عملکرد تر گل های زیبا در فصل آینده.

4. برداشت در خانه رشد مارچوبه نیزه از گیاهان بیش از دو سال است. برش اسپیرز در زیر سطح زمین به طول آنها اما قبل از سر شروع به شعبه. در ادامه برای چند هفته تا جدیدترین اسپیرز در حال مداد ضخامت یا کمتر و سپس اجازه دهید آنها را رشد برای تابستان. خوراک مارچوبه سخاوتمندانه و آب غالبا.

5. گیاه تابستان سالانه و گونه گياه پوششی. Campanula poscharskyana یک کم در حال رشد همیشه سبز groundcover که ترجیح می شید یا فیلتر نور خورشید و شکوفه در بهار با خوشه های نور آبی اینچ گسترده ستاره ها. بیشتر از سال آن را تحت سه اینچ بالا اما خوشه های گل ممکن است منجر به یک billowy هشت اینچ برای مدتی کوتاه. اضافه کردن دریا اسطوخودوس یا چندساله statice, Limonium perezii برای دیگری زیبا سایه ای از رنگ آبی در باغ. آن شکوفه در طول بهار و تابستان و پاییز و گاهی حتی از طریق زمستان به عنوان آن را در طول این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>