چگونه coronavirus موجب سریع تر پذیرش پزشکی از راه دور در برلینگتون

در هفته بعد از اولین موارد گزارش شده از COVID-19 در ورمونت, پزشکان, پرستاران و پزشکان به سرعت معطوف به انجام روال بازدیدها و جلسات با بیماران خود را از راه دور.

“آن واقع شده است واقعا سودمند” گفت: Clayton, پرستار پزشک با مراکز بهداشتی و درمانی از برلینگتون. کلیتون شروع به استفاده از زوم برای ارتباط برقرار کردن با خانواده او به طور منظم رفتار میکند.

قبل از همه گیر مراکز بهداشتی و درمانی از برلینگتون شبکه درمانگاه در سراسر شهر در حال حاضر خلبانی پزشکی از راه دور پروژه ها با پزشکان اما ناگهانی نیاز به خدمات انتقال آنلاین بود و تکان خوردن.

در هوارد مرکز دیگری غیر انتفاعی ارائه دهنده مراقبت در برلینگتون ، COVID-19 pandemic ارائه شده مشابه فرصت برای فشار تلاش ها در پزشکی از راه دور رو به جلو است. “در برخی موارد آن را به ما فشار ما نیاز به عنوان یک کل آژانس به خارج از منطقه راحتی ما و سعی کنید آن را گفت:” میشل Fane بالینی مدیر سرپایی خدمات مشاوره.

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

هر چند غیر انتفاعی بود tinkered با پزشکی از راه دور در حال حاضر Fane تا به حال به همکاری با آن کارکنان برای اطمینان از 70 پزشکان او نظارت می تواند انتقال از جلسات مشاوره آنلاین.

“بود که بدون کوچک شاهکار” Fane گفت.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مجبور به همکاری با این ستاد برای تبدیل شدن به خوبی versed در استفاده از پزشکی از راه دور فن آوری است. در نوبت پزشکان باید به کمک به مشتریان خود و یا بیماران از طریق راه اندازی نرم افزار و یا برخورد با سکسکه مانند اینترنت و مسائل مربوط به اتصال.

یک تعریف جدید از “نحوه کنار تخت’

با کمتر مردمی که به دفتر کلیتون تا به حال یک آرایه از “سرگرم کننده برخورد” با بیماران مبتلا به برخی از کسانی که تماس خود را در حالی که آنها هنوز در رختخواب لباس پوشیدن و یا در حال اجرا errands.

“من از دیدن بیماران دیدن داخل خانه های خود را, آنها چگونه ارتباط برقرار کردن با اعضای خانواده خود” کلیتون گفت. بسیاری از پزشکان در حال حاضر فرصتی برای “ملاقات” و اعضای خانواده آنها نمی خواهد در غیر این صورت ببینید در طول یک فرد در سفر و یا جلسه.

“من فکر می کنم وجود دارد که سطح جدید از بینش است که ما تشکیل.”

اما telehealth است نه یک راه حل برای همه چیز. برای خدمات مانند واکسن های معمول و یا به خوبی کودک معاینات مجازی بازديد امکان پذیر نیست. برخی از چیزهایی مانند حضور گرم از فرد دیگری کمک به شما در حال سخت تر به تکرار.

“شما نمی تواند جایگزین است که از طریق تلفن” کلیتون گفت. آن را مورد نیاز او و همکاران او واقعا با سنگ تیز کردن در در پرسیدن سوال حق.

اما کلیتون مانند همکاران او که مشتاق در مورد پتانسیل برای خدمات پزشکی از راه دور در حال حرکت رو به جلو است. آن شده است یک نقطه از غرور و افتخار برای بسیاری از آنها را به ببینید که چگونه آنها اقتباس به ارائه مراقبت به بیماران خود را حتی زمانی که آنها مایل از هم جدا هستند.

پزشکی از راه دور می تواند به بیماران خود انعطاف پذیری بیشتری به خصوص کسانی که مشکل ساخت قرار ملاقات خود را یا به دلیل عدم وجود حمل و نقل و یا نیاز به حقه بازی کار و زندگی خانوادگی.

“وجود دارد هیچ راه ما می رویم به انجام 180 و بازگشت به آنچه که ما انجام می دهند” کلیتون گفت.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im