چگونه یک زن کار می کند به نگه داشتن مردم دچار خشونت خانگی امن در طول coronavirus

آنا Burke کار حول محور کمک به Vermonters که در حال تجربه خشونت خانگی. این روند به نظر می رسد متفاوت برای او در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

برک به عنوان موقت مدیر اجرایی برای گام برای پایان دادن به خشونت خانگی مستقر در برلینگتون از نوامبر. در نور از COVID-19 اداری بسته است در شخص حمایت از گروه های دیگر در دسترس است و افراد جدید نیست و در حال حرکت به پناهگاه. اما مردم هنوز هم می تواند در رسیدن به این سازمان از طریق خط تلفن یا چت آنلاین پلت فرم.

نحوه دریافت کمک: اگر در خانه ماندن نیست بی خطر است ؟ چگونه بازماندگان از سوء استفاده کمک می کند در ورمونت

“این چیزی است که در بالا از ذهن من هر روز این است: آیا ما در دسترس مردمی ؟” او گفت:. “افرادی هستند که قادر به رسیدن به ما ؟ آنها رسیدن به ما؟”

تعداد تماس های تلفنی مراحل دریافت آن از طریق خط تلفن ممکن است آینه نیست و تعداد زیادی از مردم را فراهم می کند خدمات اضافی برای بسته تماس گیرنده نیازهای برک گفت. برای مثال در سال 2019 او گفت: مراحل دریافت بیش از 3000 تماس در آن خط و در خدمت حدود 1500 نفر است. رژیم صهیونیستی. اسکات اعلام بماند-صفحه اصلی ارائه می رسید همزمان با افزایش اندکی در تماس های تلفنی است که در هفته برک گفت.

“من گمان می کنم آن را برای رفتن به ادامه جزر و مدی,” او گفت:.

برک آورده چگونه معتادان حفظ قدرت است که او گفت: می توانید از ساقه های عاطفی و جسمی و یا انزوای اقتصادی. او نگران این دوره ممکن است باعث تشدید این تجربه برای برخی از. اما او نیز احساس آرامش با خلاقیت و اندیشه اعمال توسط خود کارکنان است.

یکی از بزرگترین چالش های بوده و اطمینان مردم می دانند مراحل وجود دارد برای آنها که او را در سازمان فراهم می کند که حمایت آنها نیاز دارید.

“هر آنچه که به نظر می رسد مانند آنها در حال حاضر است.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

لطفا در نظر حمایت از ما coronovirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>