چگونه یک Vermonter تلاش به عنوان یک متحد برای عدالت نژادی در میان coronavirus

به عنوان ملی ناآرامی بیش از خشونت پلیس ادامه Vermonters مانند ویوی وانگ در حال فکر کردن در مورد خود و نقش خود را در مبارزه با نژاد پرستی.

وانگ با این نسخهها کار با سازمان های محلی مانند سهام آسیا گروه که متوقف جلسات در نور COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. به عنوان COVID-19 گسترش بود و ضد آسیایی شدند. وانگ گفت: پدرش آرایشگر در ورمونت اساسا نمی خواست او را لمس کند تا او توضیح داد که او بیمار نیست. در عین حال او جوان آمریکایی-آسیایی دوستان احساس شادتر در ورمونت از در زادگاه خود که در آن افراد با تجربه نژادپرستی.

“من فکر می کنم که ما خوش شانس هستید که ما در یک وضعیت که در آن ما را تجربه نمی کنند که تا حد” او گفت:, اما اشاره کرد این می تواند دلیل این که مردم از رنگ در ورمونت به جای تجربه یک “آرام نژاد پرستی.”

در حال حاضر او را به فکر کردن در مورد آنچه می تواند انجام شود به عنوان کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید که سیاه بود درگذشت پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن. در حال حاضر مردم در حال تکرار کرد فشار برای زندگی ماده یک جنبش خواستار خشونت در برابر جامعه است.

بیشتر: جورج فلوید مرگ reinvigorated امضاء کنندگان از پل دادخواست. چگونه برلینگتون پلیس ارس …

“با آسیایی, سهام گروه ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه ما به عنوان آسیایی کمک مثبت به BLM, جنبش,” او گفت:. “به شما می دانید نوع کار دور این ضد سیاه پیام است که ما ممکن است دریافت که کودکان هنگامی که ما در حال رشد است.”

او آن را احساس کمی زود به تعیین مسیر دقیق برای سهام گروه در این نقطه, اما می تواند تصور آن را ابتدا به عنوان یک مکالمه است. اقدام پس از آن می تواند طیف وسیعی از خواندن یک کتاب برای حضور در یک اعتراض به ساخت یک بیانیه به شورای شهرستان.

صحبت از یک موضع شخصی او می خواهم برای از سرگیری جلسات ماهانه برای سهام گروه.

“ما بسیار بسیار کمی و حتی در Burlington منطقه” او گفت:. “که ما نیاز به اتصال به آن. … به خصوص در حال حاضر به طوری که ما می توانید بررسی کنید در هر یک از دیگر و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد و شروع به ساخت حرکت می کند.”

بیشتر داستان های شخصی: چگونه Vermonters روبرو هستند و زندگی در coronavirus عصر

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im