چگونه یک Vermonter است که مطمئن شوید که جامعه او را شنیده است و در طول coronoavirus همه گیر

برلینگتون به تازگی راه اندازی یک تلاش برای اطمینان حاصل شود جدید آمریکایی ها در حال گرفتن اطلاعات مورد نیاز در مورد کوروناویروس. برای Tiffanie Katsuva این فرصت مناسب برای به دست آوردن حتی بیشتر درگیر با مردم در اطراف او.

Katsuva که با این نسخهها کار در طیف جوانان و خانواده خدمات است که در میان یک گروه کوچک از مردم خواهد شد که شرکت در مورد اعتماد, صدای جامعه برنامه. این شهر جامعه و توسعه اقتصادی خواهد شد و نظارت بر برنامه های در نظر گرفته شده “برای بهبود ارتباط دو طرفه بین شهر و جوامع مهاجر و پناهنده” با توجه به مارس 24 شهردار به روز رسانی.

بیشتر: چگونه چند فرهنگی کمک میز خدمت دانش آموزان از رنگ در Burlington منطقه

“من مانند وای این عالی است, این شگفت انگیز است” گفت: Katsuva که از جمهوری دموکراتیک کنگو.

Katsuva شد تلاش برای برقراری ارتباط اطلاعات مهم به جامعه خود و حتی قبل از این اعتماد صدای خود را ارائه شده است. او به خانه رانندگی به شدت از این بیماری همه گیر به مردم در اطراف او و ترجمه ویدئوها که رله اطلاعات در مورد COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

Katsuva که به توصیف خودش به عنوان یک فرد مردم گفت: او کار کرده است با جدید آمریکایی ها برای چند سال گذشته. او نتواند جوانانی را که او استفاده می شود به کار با یک گروه او نگران و تلاش می کند به طور منظم اتصال با بیش از متن و ایمیل.

از طریق این موقعیت جدید Katsuva می توانید کار با افراد در تمام گروه های سنی. به لمس پایه با مردم در اطراف او نیست کار می کنند.

“از آنجا که من فقط می خواهم پس از استفاده به آن را انجام,” او گفت:. “به اشتراک گذاری اطلاعات است که من با جامعه.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>