چگونه Netflix را ‘اشتباه خانم’ آورده Lauren Lapkus به آدام سندلر فیلم خانواده

زمانی که Lauren Lapkus فرود در هاوایی به شلیک “اشتباه خانم” او به سرعت متوجه شدم که زمانی که آدام سندلر است رئیس شما نه تنها ساخت یک فیلم شما نیز در حال حاضر بخشی از مبارک مدیسون خانواده گسترده.

Happy Madison Productions که Sandler راه اندازی دو دهه پیش به تولید فیلم برای خود و دوستان خود را ساخته شده از Netflix کمدی است که در آن Lapkus ستاره به عنوان یک خوش bonkers زن است که نمی خواهد هیچ از خفیف ادب تاجر شده توسط David Spade.

و در حالی که Sandler خود را به نظر نمی رسد در این فیلم که آغاز بکار در Netflix بکشد در چهار شنبه, مه 13 تا Happy Madison جانبازان در صفحه نمایش — در علاوه بر این به بیل چنین به طور منظم به عنوان Rob Schneider, Nick Swardson, و جکی Sandler, Adam Sandler همسر و خاموش.

  • بازیگر و کمدین Lauren Lapkus نقش او بزرگترین نقش پیشرو و در عین حال در نقش عنوان از Netflix جدید “اشتباه خانم” مخالف David Spade. (عکس از کیت هلمن)

  • Lauren Lapkus چپ مذاکرات به راب اشنایدر یک کوسه-کوسه گاز گرفته متخصص در یک صحنه از Netflix جدید “اشتباه خانم.” (عکس از کاترینا Marcinowski/Netflix)

  • David Spade, سمت چپ به عنوان تیم و مولی سیمز راست به عنوان ملیسا در یک صحنه از Netflix را “اشتباه خانم.” (عکس از کاترینا Marcinowski/Netflix)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Lauren Lapkus سمت چپ می داند هیچ مرزهای به عنوان خانم در Netflix بکشد “اشتباه خانم” که باعث مشکلات برای David Spade, راست, زمانی که او تصادف دعوت او — و نه “حق” خانم — به شرکت خود را عقب نشینی در هاوایی است. (عکس از کاترینا Marcinowski/Netflix)

  • David Spade, سمت چپ, پخش خفیف کسب و کار اجرایی به امید پیروزی های ارتقاء در یک, شرکت, عقب نشینی در هاوایی است. Nick Swardson, راست, است, نامناسب شخصی HR مرد. (عکس از کاترینا Marcinowski/Netflix)

  • در Netflix بکشد جدید “اشتباه خانم” بازیگر Lauren Lapkus نقش خوش آشفته که نمی خواهد به هیچ از یک خفیف ادب فروش exec بازی های برگزار شده توسط David Spade. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از Netflix)

  • Lauren Lapkus حق می داند هیچ مرزهای به عنوان خانم در Netflix بکشد “اشتباه خانم” که باعث مشکلات برای David Spade, سمت چپ زمانی که او تصادف دعوت او — و نه “حق” خانم — به شرکت خود را عقب نشینی در هاوایی است. (عکس از کاترینا Marcinowski/Netflix)

“یکی از چیزهایی است که واقعا خوب است که احساس خانواده در تولید به دلیل بسیاری از مردم در واقع مرتبط است. اما حتی اگر آنها مرتبط با آنها کار کرده ام هم مثل 20 سال می گوید:” Lapkus جانباز مجموعه تلویزیونی مانند Netflix بکشد “نارنجی سیاه و سفید” و HBO است “توفنده.”

“او واقعا وفادار به خدمه اش — مردم انجام مو و آرایش و هر بخش — بنابراین بسیاری از مردم تا به حال مشغول به کار در مدیسون فیلم برای دهه,” او می گوید. “این خوب بود برای احساس می کنم مثل من بلافاصله آورده بریزید که در راه است.”

Lapkus می گوید: او در ابتدا جذب این پروژه به دلیل بیل که او می خواهم به تماشای در “شنبه شب زنده” و طولانی بود و قابل تحسین برای دیگر فیلم و تلویزیون کمدی متصل شد به بازی او بی توجه به عشق و علاقه است.

“که اصلی بود فشار پشت سر من رفتن به استماع اما هنگامی که من واقعا به مواد و رو به فیلم آن را بسیار سرگرم کننده به دلیل این نقش خیلی دیوانه,” او می گوید. “خانم واقعا می تواند هر چیزی می گویند و او فقط زندگی در سیاره ای دیگر, بنابراین آن را بسیار سرگرم کننده را به بازی یک شخصیت است که می خواهم.”

اکثر Happy Madison productions ویژگی ها — سندلر و یا دیرین خود را کمدی بگیرید و یاد دهید — به عنوان عوامل رفتار نامناسب. در “اشتباه خانم” گرچه این Lapkus می شود که raunchiest خطوط و عمل هنگامی که او را به اشتباه ارسال متن توسط بیل — آنها می خواهم به یک فاجعه تاریخ کور — که او را دعوت به خود را در هاوایی, شرکت, عقب نشینی در محل کاملا متفاوت دختر خانم در لیست تماس.

“ما قطعا تا به حال بسیاری از لحظات که در آن ما نمی تواند متوقف خنده چرا که همه چیز خیلی مسخره” Lapkus می گوید. “منظورم این است که این صحنه در هواپیما. که به تنهایی به اندازه کافی چیزهای دیوانه من نمی خواهم به ذکر است در این مصاحبه. این خیلی احمقانه است که ما تا به حال لحظات که در آن آنها می گویند برش و ما فقط مانند ” چه اتفاق می افتد؟’

“ما نمی تواند متوقف خنده,” او می گوید. “این کاملا پوچ که آن را سخت به شکستن مقدار زیادی از زمان. و من می خواهم به آن فشار بسیار بیش از حد به این دلیل که شخصیت هیچ محدودیتی هیچ مرزهای. آن را سرگرم کننده برای دیدن تا چه حد من می توانم همه چیز فشار و ببینید اگر من می تواند او را به خنده.”

ما نمی خواهد از بین بردن این پایان اما کافی است شما احتمالا می توانید حدس بزنید چه اتفاقی می افتد بیش از آخر هفته به عنوان خانم و تیم صرف با هم. خاموش مجموعه, Lapkus می گوید: آن را سرگرم کننده بود اگر حقیقی به اویختن با بیل که او تخمین می زند که در بالا 3 تمام زمان های مورد علاقه “شنبه شب زنده” اعضای بازیگران.

“این واقعا سرد برای رسیدن به محل کار با او,” او می گوید. “او فقط خیلی خنده دار و او بسیار مهربان است. ما هر دو از طرفداران ‘لیسانس’ بنابراین ما می خواهم به تماشای آن هم در شب دوشنبه در حالی که ما فیلمبرداری شد.”

Lapkus, 34, آمد, به, هالیوود از طریق تریک کمدی و هنوز هم انجام می دهد به طور منظم با شهروندان نشسته تیپ و در سال های اخیر میزبان پادکست کمدی برخی او را ایجاد کرده دیگران او مهمان است.

“من شروع به انجام تریک در سال 2003” او می گوید. “من در دبیرستان بود و من شروع به مصرف بزرگسالان کلاس تریک در بازی های المپیک است. و من واقعا نمی زیادی دسترسی به تریک دیگر از رفتن به دیدن یک نمایش زنده است. بنابراین من را کشته اند به پادکست ها در آن زمان. که یکی از دلایلی که من دوست دارم انجام است که در حال حاضر است.”

مهمان ظاهر در اسکات Aukerman را “کمدی جنسی” پادکست تبدیل به بیشتر به کار است که نشان می دهد از جمله زنده تورهای. او شروع به خود را, پادکست “با مهمان ویژه Lauren Lapkus” — هر قسمت شامل یک سینه ی جعلی نشان دادن میزبانی تریک دوستان که Lapkus مهمان بود.

در اوایل سال جاری “تازه واردان” همکاری او با بازیگر و کمدین نیکول ♡ میزبان از Netflix بکشد کمدی واقعیت پخت سریال “آن را به میخ!” به تماشای تمام فیلم “جنگ ستارگان” canon — نه تا به حال دیده یک “جنگ ستارگان” — و غذا با مهمانان به عنوان آنها رفت.

“من دوست دارم این واقعیت است که شما می توانید رسیدن به چنین طیف گسترده ای از مردم زندگی می کنند در هر نقطه و گوش دادن به این” Lapkus می گوید از پادکست. “انجام تریک در UCB بسیار سرگرم کننده است و من آن را در همه زمان در L. A. من انجام به طور منظم وجود دارد.

“اما شما فقط می توانید انجام به 120 نفر در شب — هیچ شانسی وجود دارد آن را به بیشتر از آن — به طوری که برای انجام یک پادکست که در آن شما می توانید رسیدن به هزاران نفر از مردم با یک تریک نشان می دهد, آن را واقعا اعتبار و همچنین فقط سرگرم کننده است.”

در ماه های اخیر Lapkus مثل همه گیر کرده در خانه و تلویزیون نشان می دهد او می شده است ظاهر می شود و مانند “دختران خوب” و “متاسفم” در حال حاضر تعطیل. حتی پس از او و شوهرش مایک قلعه — یکی از آگهی در Netflix بکشد جدید “Brews برادران” و یک تریک طنز بیش از حد — در حال پیدا کردن راه هایی برای فراموش کمدی آنلاین از جمله دیده بان-همراه تفسیر در تلویزیون نشان می دهد که شنوندگان می توانند نشانه تا مانند یک تفسیر آهنگ به عنوان یک نمایش بازی می کند.

“این کمک می کند من احساس می کنم همه چیز نیست به عنوان دلتنگ — من کسی در خانه می تواند انجام دهد تریک با” او می گوید. “من از دست اجرای روی صحنه. من دست تنها با همه آزادی هایی که ما در زمان داده شده.

“بنابراین من مشتاقانه منتظر به روز که در آن ما فقط می توانید انجام دهید را نشان می دهد و برگزاری یک میکروفون و نه نگرانی در مورد اگر کسی تف بر آن است. این یک زمان عجیب و غریب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>