چگونه میلتون برنامه ای را به خود جولای 4 آتش بازی به ساکنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در حالی که اکثر Chittenden County شهرها را لغو سالانه جولای 4 نمایش آتش بازی با توجه به جدید coronavirus میلتون در حال کار بر روی یک راه را نشان می دهد به ساکنان آن بدون ایجاد آنها را به ترک خانه های خود.

این طرح هنوز در حال مستحکم اما شهر مقامات امیدوار به راه اندازی آتش بازی کردن گرجستان کوه. اکثر میلتون ساکنان و حتی ساکنان شهرهای دیگر — به احتمال زیاد قادر خواهید بود برای دیدن این نمایش را از خود مقابل رواقها با توجه به شهر مدیر همین ترنر.

سالانه نشان می دهد در میلتون به طور معمول به تساوی حدود 3000 نفر است.

“ما می خواستیم به امن بنابراین آنچه که ما شروع به انجام این است که فکر می کنم در مورد چگونه می تواند ما را از آتش بازی برای افرادی چون ما نمی خواهیم مردم تجمع,” ترنر گفت.

Chittenden County شهرها تنها کسانی نیستند که لغو نمایش آتش بازی — آن را یک روند اتفاق می افتد در سراسر کشور با توجه به نگرانی که COVID-19 به راحتی می تواند در میان اجتماعات بزرگ از مردم است. COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

به این ترتیب ساکنان در سراسر ایالات متحده در حال گرفتن سنت جشن آتش بازی را در دست خود. آمریکا فشفشه انجمن گزارش شده در این ماه است که مصرف کننده آتش بازی خرده فروشان می گویند فروش شده اند شکستن رکورد این سال است.

در ورمونت ساکنان باید یک مجوز برای تنظیم کردن آتش قانونی است. گروه ایمنی آتش است اصرار آماتور به خودداری از تنظیم کردن آتش بازی به خصوص اگر شرایط امن نیست.

میلتون: یک حس عادی

بسیاری از مکان ها در Chittenden County, مانند, Burlington, لغو استقلال خود را در شب آتش بازی وقایع آشکار است. ویللیستن به حال در ابتدا برنامه ریزی شده برای نگه داشتن خود را در رویداد سالانه است اما لغو این برنامه پس از نگرانی های مطرح شده در مورد اندازه جمعیت نشان می دهد می تواند در قرعه کشی.

ترنر گفت: میلتون نمی خواهید به لغو آن رویداد سالانه از آنجا که بسیاری از مردم به جلو نگاه به آن در هر سال. به خصوص در طول همه گیر که خیلی عادی است که شهر می خواست به ارائه اندازه گیری عادی به ساکنان آن است.

“ما خوش شانس در این جامعه است که این محل است که اجازه می دهد ما را به انجام آن را در یک راه امن,” ترنر گفت.

وجود خواهد داشت پارکینگ تعیین شده زمینه را برای میلتون ساکنان که قادر خواهد بود برای دیدن آتش بازی از خانه های خود و یا برای افرادی که به طور معمول حضور در این رویداد. ترنر گفت که امیدوار است مردم به ماندن در داخل اتومبیل های خود و حفظ فاصله از دیگران است. برای میلتون ساکنان و دیگران در اطراف Chittenden County که مشاهده می کنید نشان می دهد از خانه های خود ترنر آنها را تشویق به تماشای از راه دور.

ترنر دلسردی مردم از توقف و پارک در کنار جاده در میلتون یا از ورود به ملک خصوصی و بدون اجازه به تماشای آتش بازی.

“ما برخی از ایمان در این است که آنها کار درست را انجام دهد و نمی خواهد آنها را جمع و که آنها نمی خواهد بلوک جاده ها و ایجاد شرایط ناامن” ترنر گفت.

میلتون آتش بازی نشان می دهد نیز بصورت زنده در دریاچه چاپلین دسترسی به, تلویزیون آنلاین از جمله ترنر گفت. اگر باران یا وزش شرایط جلوگیری از آتش بازی از راه اندازی شد که با خیال راحت در جولای 4, نمایش خواهد شد به تعویق افتاد تا شب بعد.

فکر کردن در مورد تنظیم کردن آتش بازی خود را?

نه خیلی سریع اداره ایمنی و آتش می گوید.

آن را غیر قانونی است به مجموعه ای خاموش آتش بازی در ورمونت بدون مجوز با توجه به گروه. کسانی که مجوز می تواند به دست آمده از محلی رئیس آتش نشانی یک بار رئیس تعیین می کند که نشان می دهد خواهد شد قرار داده شده توسط صالح اپراتور و که آن را نمی خواهد بود خطرناک به افراد یا اموال.

خشک کن شرایط در طول این زمان از سال نیز خطر آتش سوزی ناشی از آتش بازی بالاتر گفت: Robert Sponable معاون ایمنی و آتش نشانی مدیر. آنها همچنین می توانید رایت و یا ضرب و جرح افرادی که با آن آشنا نیست چگونه به آنها را با خیال راحت.

“ما به خصوص طرفداران بزرگ از آتش بازی به دلیل هنگامی که شما آنها را خاموش شما واقعا نمی دانید که در آن آنها در حال رفتن برای پایان دادن به تا” Sponable گفت.

تحت ورمونت, قانون, قانونی, آتش بازی می توان به ضبط در نقطه و مردم می تواند مشمول جریمه تا 100.00 $برای هر تخلف یا زندانی برای بیش از 30 روز است. مردم همچنین می توانید در صورت بیشتر مسئولیت برای آسیب رساندن به افراد یا اموال با استفاده نادرست آتش بازی.

Sponable گفت که بهتر است آب و هوا همراه با سرخوردگی بیش از نیاز به ماندن در داخل در طول همه گیر ممکن است شخصی آتش بازی در 4 جولای درخواست تجدید نظر به کسانی که می خواهند یک حس ظاهر ، او به زیر نکات ایمنی را برای افرادی که در حال برنامه ریزی در مقیاس کوچک نمایش آتش بازی از نظر قانونی در ورمونت:

  • تنها بزرگسالان باید تنظیم کردن آتش.
  • آگاهی از شرایط مانند باد است که می تواند باعث آتش بازی به سفر در یک شیوه خطرناک.
  • دیدار با یک آتش محلی رئیس یا سرپرست قبل نشان می دهد به محدوده خارج از منطقه که در آن رویداد برنامه ریزی شده است. آنها می توانند نقطه خطرات ایمنی.
  • تنظیم ایمنی محیط اطراف که در آن آتش بازی در حال روشن بودن و نگه داشتن دیگران مانند کودکان ،
  • آیا استفاده از مواد مخدر یا الکل در حالی که تنظیم کردن آتش.

برای اطلاعات بیشتر firesafety.vermont.gov.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im