چگونه بسیاری از درجه جدایی ما باید از COVID-19 بيمار قبل از ما بسته همه چیز را ؟

چند برلینگتون کسب و کار بسته اند در نور از کارکنان مظنون به داشتن COVID-19 با اشاره به یک سوال مطمئن به آمده تا همانطور که ما حرکت رو به جلو را از طریق همه گیر: در چه نقطه رستوران ها و فروشگاه ها نیاز به نزدیک اگر یک کارمند است که مظنون به داشتن قرارداد virus

در اخیر پست های رسانه های اجتماعی, Burlington, آبجوسازی فوم حذفی, اعلام کرد که آنها خواهد بود به طور موقت بسته شدن دریاچه خیابان taproom پس از آنها آموخته است که یک عضو هیات قرار گرفت به یک فرد با COVID-19.

“امروز ما کشف کرد که یک عضو از تیم ما آمد در تماس با بدون علامت COVID مثبت عضو خانواده” فوم حذفی نوشت: در یک Instagram پست جمعه.

“از نگرانی برای ایمنی کارکنان ما و مشتریان ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تا زمانی که ما دریافت نتایج آزمون تیم ما عضو و باید یک درک جامع از این وضعیت است.”

چه هدایت در جایی است که اگر یک کارمند قرارداد COVID-19?

در بیشتر مواقع اگر یک کارمند مشکوک یا تایید به COVID-19 با توجه به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) کارفرما نیازی به تعطیل کردن نمای خود را و یا مرکز.

CDC توصیه می کند که یک کارفرما باید صبر کنید 24 ساعت برای ضد عفونی کردن منطقه ای که در آن کارمند مظنون به داشتن COVID-19 کار کرده چون قطرات تنفسی معطل می تواند در هوا برای آن دوره از زمان. CDC همچنین توصیه می کند بسته کردن هر منطقه کارمند استفاده می شود برای حداقل هفت روز.

دریاچه چاپلین اتاق بازرگانی یک راهنمای منابع در دسترس برای کسب و کار و کارفرمایان می توانند با مراجعه به آژانس تجارت و توسعه جامعه برای راهنمایی بیشتر.

“هیچ اجباری ایمنی و بهداشت اقدامات … که وجود دارد به کاهش فردی قرار گرفتن در معرض و برای کاهش هر گونه انتقال ویروس در حالت ایده آل شما درمان همه مانند آنها باید این ویروس در حال حاضر گفت:” Austin Davis, دولت, امور, مدیر برای دریاچه چاپلین اتاق بازرگانی است.

در هر زمان یک کارمند تست مثبت ورمونت وزارت بهداشت ابلاغ می شود. از وجود دارد اگر فرد در کار بود دو روز قبل از توجه به علائم و یا تست مثبت آژانس بهداشت آغاز می شود, تماس, ردیابی و همچنین ارائه راهنمایی ها و توصیه ها.

فوم حذفی, نمی کند, تماس با وزارت بهداشت در مورد بسته شدن موقت با توجه به بن ترومن بهداشت عمومی دفتر ارتباطات برای وزارت بهداشت و درمان در ایمیل.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>