چگونه بسیاری از coronavirus موارد وجود دارد و در خود شهر ؟ ورمونت وزارت بهداشت نسخه جدید نقشه

یک نقشه جدید از چگونه بسیاری از Vermonters که آزمایش مثبت برای COVID-19 در هر شهر است که در حال حاضر در دسترس از طریق ورمونت وزارت بهداشت.

اعلام کرد روز دوشنبه این نقشه ویترین آزمایشگاه تایید موارد coronavirus برای همه 255 شهرهای سراسر کشور و به روز خواهد شد بر اساس این هفته. قبلا دولت داده در تایید موارد COVID-19 تنها شکسته در سطح شهرستان.

وجود دارد در حال حاضر 26 شهرها و شهرستانها در ورمونت که باید حداقل 6 تایید موارد COVID-19. از مارس 25 وجود دارد 157 افرادی که آزمایش مثبت در برلینگتون پس از 47 مورد در اسکس و 44 در Swanton.

ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت و یا زندانیان در تادیبی امکانات شمارش شده در شهر که در آن مرکز که در آن آنها مورد آزمایش قرار گرفته است.

تعداد موارد در Swanton, برای مثال, برای حساب محل از شمال غربی دولت Correctional Facility در شهر که در آن شده اند وجود دارد موارد متعدد از COVID-19 گزارش شده است.

برای اطلاعات بیشتر: Vermont راه اندازی coronavirus داده های ردیاب برای زندانیان, زندان, کارکنان

وزارت بهداشت و درمان است, مشاوره Vermonters هوشیار باشند در برابر ویروس صرف نظر از اینکه خود شهر تعداد قابل توجهی از موارد.

“نقشه نمایندگی نمی کند افراد مبتلا به عفونت فعال و شهر امن ‘از COVID-19” خواندن انتشار اخبار در روز دوشنبه.

“ما می دانیم که ویروس است که در جوامع ما و ما باید همچنان به دنبال ماندن در خانه سفارشات و سلامت راهنمایی به سرعت گسترش COVID-19 – بدون توجه به آنچه در شهر ما زندگی می کنند.”

گسترش نژاد و جنسيت اطلاعات مرگ و میر

وزارت بهداشت علاوه بر گسترش آن جمع آوری داده ها با شکستن تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 نژاد و قومیت و جنسیت.

یک داستان اولیه توسط برلینگتون مطبوعات آزاد در اوایل این ماه نشان داد که نژاد و قومیت از کسانی که تست مثبت برای COVID-19 ناشناخته بود در 73 ٪ از موارد.

“ما به رسمیت شناخته شده نیاز به این اطلاعات برای کمک به ما در درک چگونگی Vermonters بودند که متاثر از COVID-19 اما ما زودتر تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر نژاد و قومیت داده بود که همیشه جمع آوری شده برای هر بیمار گفت:” گروه در انتشار اخبار در آوریل 17.

از آنجا که گزارش وزارت بهداشت بهبود یافته آن جمع آوری اطلاعات, همکاری با دولت اپیدیولوژی و متخصصان به صلیب مرجع سوابق پزشکی با تایید موارد است.

با توجه به اطلاعات به عنوان از آوریل 27:

  • 59.57% (28) از افرادی که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 شده اند نر
  • 100% از افرادی که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 هستند نه هیسپانیک
  • 89.36% (42) از افرادی که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 سفید, به دنبال 6.38% (3) از مردم که”دیگر نژاد‘ و 4.26% (2) از مردم چه کسانی هستند آسیایی.

داده ها در دسترس است از طریق یک داشبورد در بخش وب سایت.

بیشتر: چهار infographics که نشان از شیوع کروناویروس در ورمونت

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>