چگونه است برلینگتون پرداختن به نقاشی های دیواری در طول coronavirus? شهردار رئیس پلیس بینش

ردیف هایی از نقاشی های دیواری خال خال شده است در اطراف برلینگتون در طول چند هفته گذشته. دست زدن به این برچسب ها در میان coronavirus یک کار در حال پیشرفت برای شهرستان.

در این هفته از آوریل 11 شاهد گزارش های متعدد از نقاشی های دیواری در علائم توقف مالکیت خصوصی و زباله بشکه با توجه به نوشته های روی SeeClickFix. مردم استفاده از وب سایت به اطلاع شهر در مورد مسائل و تعمیرات مورد نیاز.

شهردار Miro Weinberger و Interm برلینگتون رئیس پلیس Jennifer Morrison خطاب این موضوع در این شهر به روز رسانی روزانه خود در پاسخ به COVID-19. این رسمی است که نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

“افسران ما آگاه هستند از افزایش گرافیتی” موریسون گفت: با استناد به کمتر چشم ناظر در مناطق که در آن دسته به طور معمول رخ می دهد به عنوان یک عامل است. او گفت: ماموران در حال اضافه کردن اضافی گشت به مناطق آسیب دیده, اما همچنین اشاره کرد ظرفیت محدود برای انجام بازسازی است.

رژیم صهیونیستی. اسکات منتشر شد یک ضمیمه به تاریخ 17 آوریل به منظور اجرایی که اعلام وضعیت اضطراری در نور COVID-19. به روز رسانی اعلام کرد بازگشت-به-کار فرصت برای برخی Vermonters مانند مدیران املاک و وکلای آغاز مارس 20.

“تا امروز سفارش, نقاشی های دیواری, پاکسازی در نظر گرفته نمی شد کار ضروری,” Weinberger گفت. “این کاری بود که ممنوع شد تحت فرماندار سفارشات.”

Weinberger نشان داد خدمه می تواند رول شروع دوشنبه در نور اسکات اخیر اصلاح هر چند او اشاره کرد که تفسیر نیاز به تایید.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>