چگونه خانه طراحی روند در حال تکامل جسمی فاصله

COVID-19 آورده تغییرات به همه چیز و صفحه اصلی طراحی این قاعده مستثنی نیست. کارشناسان در حال انتظار برای دیدن اثرات ماندگار روی همه چیز از این مواد استفاده می کنیم به اتاق ما اولویت بندی کنید. اتمام این و دیگر قابل توجه روند:

خانه های بیش از آپارتمان: بسیاری از مردم که زندگی در آپارتمانهای یا آپارتمان ها انجام می شود و نزدیک به عمل کار سرگرمی و مغازه ها و برنامه ریزی هرگز در صرف زمان زیادی را در خانه. اما همه گیر تغییر کرده است و بیشتر مردم در حال رفتن به می خواهید یک خانه است که ارائه می دهد مقدار زیادی از اتاق و فضای بیرون از منزل در صورت نیاز آنها را به خود منزوی کردن دوباره.

خودکفایی: یک درس سخت ما آموخته است که همه چیز و خدمات ما فکر می کنیم می تواند به تعداد لزوما یک چیز مطمئن بنابراین مواردی که افزایش اعتماد بنفس بسیار محبوب تبدیل خواهد شد. انتظار برای دیدن بیشتر خانه ها با منابع انرژی مانند پانل های خورشیدی, منابع گرما مانند شومینه و اجاق گاز و حتی شهری و باغ های داخلی است که اجازه می دهد تا شما را به رشد خود را تولید کند.

فضای زندگی: بین بسته شدن زمین بازی و پارک تبدیل شدن به سر می برند بسیاری از ما در حال تبدیل شدن به ما بالکن, پاسیو و حیاط, برای هوای تازه و طبیعت است. این بدان معنی است که ما در حال رفتن به سرمایه گذاری بیشتر در فضاهای باز با کاربردی آشپزخانه, تسکین دهنده, ویژگی های آب گرم و نرم firepits و با کیفیت بالا و مبلمان فضای باز برای ایجاد یک بسیار مورد نیاز فرار.

سالم فضاهای: با تشکر از صرف وقت بیشتر در داخل خانه و reprioritizing سلامتی ما, ما به نوبه خود برای طراحی به کمک به اطمینان حاصل شود ما در خانه های امن و سالم برای خانواده های ما. خواهیم دید که افزایش در محصولات مانند سیستم های تصفیه آب و همچنین مواد است که به بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی. برای خانه های جدید و اضافات جایگزین برای چوب فریم مانند اشکال کنکرت از Nudura که ارائه بهبود تهویه برای سالم کیفیت هوای داخل ساختمان و محیط زیست است که کمتر مستعد ابتلا به قالب کلیدی خواهد بود.

صفحه اصلی فضای اداری: کارشناسان کسب و کار نشان می دهد بسیاری از شرکت ها را ببینید که کار از خانه است که نه تنها امکان پذیر است اما ارائه می دهد منافع ملموس مانند صرفه جویی در پول در فضای اداری اجاره. با کار از خانه در حال افزایش است و ایجاد یک دفتر خانه فضایی است که الهام بخش بهره وری خواهد بود یک پروژه بزرگ بسیاری از ما در مقابله با. خانه های لوکس, مبلمان اداری احساس می کند که شیک و مخلوط را به دکور و همچنین ارگونومیک صندلی و میز را ببینید عمده افزایش دهد.

سفارشی و با کیفیت: با ضربه زدن به اقتصاد مردم در حال رفتن به خرید کمتر اما آنچه آنها انجام خرید خواهد بود با کیفیت بهتر در حالی که در همان زمان تلاش برای حمایت از کسب و کار در کانادا. وقتی که می آید به طراحی روند تغییر خواهد کرد به صورت محلی ساخته شده مبلمان سفارشی ساخته شده و قطعات و مواد است که آزمون زمان ایستاده.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در nudura.com.

— اخبار کانادا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>