چگونه Drinkworks در ویللیستن روشن به تولید ضد عفونی کننده دست در پاسخ به کروناویروس بحران

Drinkworks در ویللیستن اهدای 7,000 بطری ضد عفونی کننده دست برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در ورمونت از جمله کارکنان خود در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

تشکیل شده در مارس 2017, Drinkworks در یک سرمایه گذاری مشترک از Keurig, Dr فلفل و Anheuser-Busch. این افزایش از خاکستر شکست خورده Keurig سرد پروژه راه اندازی در اکتبر 2014 در glitzy نیویورک رویداد مطبوعاتی. لمس دکمه نوشیدنی های سرد و ساز به فروش می رسد برای $370 ترک تحلیلگران و مصرف کنندگان سوال هزینه دستگاه و آن غلاف.

کک غلاف, برای مثال, به فروش می رسد برای $4.99 برای چهار بسته از 8 اونس وعده های فردی در مورد به همان اندازه به عنوان یک 12-بسته 12-آیا هر اونس در فروشگاه مواد غذایی. در ماه ژوئن سال 2016 Keurig سبز کوه کشیده پلاگین در Keurig Kold, برش 108 شغل در ورمونت.

Drinkworks با بهره گیری از برخی از فن آوری از Keurig Kold, به علاوه فن آوری های جدید برای ارائه یک لمس دکمه لوازم برای ساخت کوکتل brews و شراب در خانه. $25 میلیون ویللیستن تسهیلات شامل یک کارخانه یا محل تقطیر و خط تولید مشروبات الکلی غلاف در خانه استفاده می شود نوار.

Drinkworks مبادرت به فروش خانه خود را در نوار و غلاف در هشت متحده و نه از جمله ورمونت به دلیل قوانین دولت در مورد فروش مستقیم از الکل به مصرف کنندگان است. ایالات متحده که در آن Drinkworks در حال حاضر در حال فروش هستند فلوریدا, میسوری, کالیفرنیا, پنسیلوانیا, New York, ماساچوست, آریزونا, و ایلینوی.

پوسته پوسته شدن تا 7000 بطری ضد عفونی کننده دست

اسکات کینگ رئیس عملیات برای Drinkworks که با این نسخهها کار از بدفورد ماساچوست روز دوشنبه گفت که او تا به حال یک تماس در ماه مارس با Anheuser-Busch به بحث در مورد آن تلاش های مداوم برای تولید ضد عفونی کننده دست در دیگر امکانات در سراسر کشور است.

پادشاه گفت: آن را بسیار آسان برای مشروب به دست ضد عفونی کننده است زیرا آنها در حال حاضر یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده — اتانول است. Drinkworks تا به حال از 10 ، 000 گالن اتانول در دست اهدای 5,000 گالن به Anheuser-Busch برای تلاش های خود را و در نظر گرفتن 500 گالن را به خود ضد عفونی کننده دست در ویللیستن.

“ما لگد آن را در 23 مارس و در عرض دو هفته با 7 مارس ما در حال تولید 1,300 بطری” پادشاه گفت:. “ما در حال پوسته پوسته شدن تا 7000 بطری.”

پادشاه گفت: حدود 1000 نفر از 8 اونس بطری را به Drinkworks کارکنان در حالی که تعادل اهدا به ورمونت وزارت بهداشت و فرمانداری برای توزیع به که در آن مورد نیاز است.

کوری Desranleau عملیات مدیر در ویللیستن گفت: این پروژه کشیده شد با هم به سرعت با استفاده از یک چاپگر محلی برای ایجاد برچسب برای بطری.

“در واقع ترکیب ضد عفونی کننده دست ما تجهیزات است که به خوبی مناسب برای آن دسته از مواد تشکیل دهنده به خوبی” Desranleau گفت. “پر کردن و دربندی و برچسب زدن به بطری از سوی دیگر منحصر به فرد بود.”

کار با خط تولید کارکنان Desranleau راه اندازی یک فرایند دستی برای پر کردن و درپوش بطری.

“این تیم بسیار حمایت دانستن بطری های آنها پر خواهد رفتن به محلی امکانات مراقبت های بهداشتی که در آن آنها ممکن است مراقبت از کسی که آنها را می دانید و عشق” Desranleau گفت.

‘یک سهم کوچک’: را Drinkworks را بیشتر ضد عفونی کننده?

Drinkworks حدود 18 ساعت تولید کارکنان در ویللیستن همراه با حدود 25 حقوق و مزایای آشامیدنی “طراحان” و عرضه زنجیره ای مدیران. شاه گفت که حتی اگر کسب و کار تحت تاثیر قرار شده است همه گیر مانند همه کسب و کار Drinkworks نگه داشته است و همه کارکنان آن ارائه ساعتی کارگران 10 درصد حق بیمه.

“این یک چالش به این دلیل که آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی و فروشگاه های مشروب که قابل توجهی کانال برای ما در حال تعطیل و یا شاهد ترافیک پا” پادشاه گفت:.

Drinkworks همچنین فروش مستقیم به مصرف کنندگان آنلاین است که کمک کرده و آن را آب و بحران کنونی است. پادشاه گفت: Drinkworks را ارزیابی نیاز پس از اولین 7,000 بطری ضد عفونی کننده دست در حال گردش و تصمیم می گیرید که آیا برای اطمینان بیشتر.

“بیمارستان کارگران در حال کار سخت و همچنین مردم در دراز مدت و کوتاه مدت مراقبت های بهداشتی و امکانات” پادشاه گفت:. “این است که یک سهم کوچک ما می تواند انجام دهد.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>