چگونه برلینگتون دانش آموزان با محدود تسلط به زبان انگلیسی حرکت از راه دور یادگیری ؟

با دانش آموزان سراسر کشور و انتقال به راه دور آموزش مسئولیت معلمان و کارکنان پشتیبانی نشده متوقف شد.

که همراه با انتظار حصول اطمینان از همه دانش آموزان از جمله دانش آموزان است که زندگی در خانه های که در آن زبان انگلیسی است که زبان اصلی صحبت را می توانید در ادامه آموزش با وجود ماندن در خانه.

آن دسته از دانش آموزان ممکن است واجد شرایط برای یادگیرنده زبان انگلیسی خدمات پشتیبانی در Burlington منطقه مدرسه. برای سال تحصیلی منطقه شاغل فرهنگی, رابط, حمایت از دانش آموزان و خانواده ها با محدود تسلط به زبان انگلیسی به عنوان آنها حرکت میکنند.

اما تعداد درخواست برای منطقه 11 چند زبانه رابط تا چهار برابر شده پس مدارس تعطیل نسبت به اواسط ماه مارس.

فرهنگی رابط اغلب اعضای مورد اعتماد جوامع مربوطه خود همچنان به حمایت های جدید آمریکا دانش آموزان و خانواده ها و کمک به دانش آموزان دسترسی به مواد کلاس ترجمه اطلاعات در مورد ویروس و توزیع ناهار مدرسه.

“این کار در حال حاضر است به ایجاد روابط جدید اما حفظ آن روابط قدیمی رفتن گفت:” میریام Ehtesham-Cating منطقه را یادگیرنده زبان انگلیسی (ال) مدیر.

در طول دو هفته اول مدرسه منطقه بسته شد, EL معلمان و رابط بودند در “حالت اضطراری” — تماس با خانواده ها و ارائه اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

“وجود دارد بسیاری از راه های که در آن ما به خوبی راه اندازی به انجام این کار, اما هیچ کس پیش بینی هر چیزی شبیه به این.”

از طریق اولیه دور از تماس های تلفنی به خانواده های رابط و معلمان قادر به تعیین که دانش آموزان نمی دسترسی به لپ تاپ و یا نیاز به پشتیبانی فنی.

“هر خانواده که درخواست یکی شده است قادر به دریافت یکی از, اما نه هر کودک فردی” گفت: Ehtesham-Cating که همکاری با دیگر رهبران منطقه برای ارسال Chromebooks به خانواده ها در سراسر منطقه است.

“من یکی در وسط’

برای پدر و مادر مانند Sun Le همه گیر آورده چالش هم برای خودش و فرزندان او.

“چند روز اول دو فرزند من تلاش آنلاین گفت:” لو از طریق مترجم و BSD چند زبانه رابط پسر انجام دهد. پس از تماس های بین پسرش و معلمان و فراموش لو قادر بود برای به دست آوردن یک Chromebook برای خانواده خود را.

وجود دارد حدود 550 دانش آموزان که واجد شرایط برای یادگیرنده زبان انگلیسی خدمات پشتیبانی در Burlington منطقه مدرسه اما بیش از 900 دانش آموزان زنده در خانواده که در آن زبان انگلیسی است که زبان اصلی سخن گفته است.

حتی قبل از همه گیر انجام دهید و دیگر رابط شده اند در تماس منظم با خانواده در تماس 24/7 برای کمک به حمایت علمی و یا منابع ناوبری.

“من یکی در وسط برای کمک به آنها گفت:” فراموش کار کرده است که به عنوان یک رابط برای ویتنامی خانواده ها و دانش آموزان در مدرسه منطقه برای دو دهه بوده است.

وقتی لو و فرزندان او وارد ورمونت در سال 2018 در عرض یک هفته او کمک کرد تا آنها را به ثبت نام در مدرسه.

“من باید آگاه باشید از چه کسی نیاز دارید که در حال آمدن است. من باید برای تماس با هر کس.”

ساخت یک تفاوت چهره به چهره

به عنوان آموزش از راه دور همچنان معلمان و رابط ادعا با نگه داشتن دانش آموزان و پدر و مادر درگیر است. یک معلم در زبان آموزان برنامه های باز خود را در Google Hangout جلسه قبل به دانش آموزان فرصتی برای معاشرت با دوستان خود.

“در بسیاری از موارد فقط قادر به دیدن یک معلم صورت باعث می شود تمام تفاوت” گفت: Ehtesham-Cating.

لو می گوید: او قدردانی ارتباطات رابط و معلمان تا به حال با او و فرزندان او است و امیدوار است که آن را ادامه می دهد.

“فقط در ارتباط با فرزندان من مطمئن شوید که آنها به خوبی انجام می دهند.”

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>