چگونه برلینگتون است و تیم توسعه دادن یک دست کمک به از طریق همه گیر

در حالی که خیلی از بقیه دولت تعطیل در اواسط ماه مارس Howard مرکز خیابان اعضای تیم همچنان به راه رفتن در خیابان تقریبا خلوت مرکز شهر برلینگتون.

چهار عضو تیم کار ضروری در نظر گرفته شود تحت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات “اقامت خانه” سفارش ماند تا حد زیادی همان, اما راه هایی که در آن مشغول به کار پیچیده تر شد, اعضای, گفت: در هفته گذشته. این تیم با این نسخهها کار با افراد نیازمند به خدمات اجتماعی — بسیاری از کسانی که بی خانمان هستند — و کسب و کار در تعامل با این افراد در مرکز شهر برلینگتون.

چیزی به عنوان ساده به عنوان ساخت یک تماس تلفنی یک فرآیند چند مرحله ای برای افرادی که دسترسی به تلفن. فرد نمی تواند دسترسی در دسترس عموم گوشی به دلیل آن امکانات بسته شد و خیابان توسعه نمی تواند اجازه دهید فرد قرض گرفتن تلفن برای بهداشت ،

“همه چیز در لایه های اضافی از پیچیدگی به آن و مردم احساس تر از جان گذشته” گفت: از اعضای تیم Tammy Boudah. او افزود که از آنجا که این, بسیاری از مردم این تیم نزدیک شد و در حال حاضر عاطفی تشدید شده است.

تعداد مشتری تماس با خیابان توسعه اعضای تیم افزایش طول فرماندار ماندن در خانه سفارش — 1,116 در طول هفته که Vermonters تا به حال به ماندن در خانه در سال 2020 در مقایسه با 975 در طول مدت مشابه در سال 2019.

به عنوان دولت این است که بازگشایی, اعضای, هنوز خارج روزانه برای کمک به. و آنها هنوز هم مشغول است. در حالی که صحبت کردن در خارج فلچر رایگان کتابخانه با یک خبرنگار در چهارشنبه چند اعضای تیم متوقف شد در طول مصاحبه به تماس های تلفنی و یا رویکرد چند مردم در این نزدیکی هست که در ظاهر به تجربه مشکلات.

این بیماری همه گیر است و همچنین نشان داده شده است طرفداران برای افرادی که دچار بی خانمانی که تا چه حد دولت می تواند با ارائه راه حل. اعضای خیابان اعضای تیم برنامه ریزی برای حمل آن تجربه به جلو و فشار برای خلاقیت بیشتر در پیدا کردن راه حل به دولت می رود به حالت عادی بازگشت.

اقامت ‘صفحه اصلی’ ایمن ماندن?

چند هفته اول اسکات را در خانه بمانند منظور تلاش برای پیدا کردن سرپناه برای افراد بدون خانه. خیابان توسعه عضو هانا Toof Olver گفت: برخی از مشتریان ابراز نگرانی از رفتن در برابر فرماندار سفارشات اگر آنها قادر به امن خانه موقت.

“ما قطعا به حال مردم بودند که تقریبا در اشک چون احساس می کنند مانند آنها لازم نیست که یک محل به” Toof Olver گفت.

به طور معمول, خیابان اعضای تیم کمک می کند تا افرادی که هیچ خانه و پیدا کردن سرپناه در طول ماه های سرد سال است. به دلیل همه گیر آنها شروع به درخواست بسیاری از مشتریان خود را در مورد وضعیت مسکن بدون توجه به آب و هوا.

روند تامین امنیت یک فرد مسکن موقت رخ می دهد از طریق تلفن و می تواند ساعت. بسیاری از مشتریان لازم نیست که گوشی و یا بیش از حد آشفته به دنبال از طریق و با این روند تا خیابان توسعه اعضای تیم را به کسانی که تماس های مشتریان از طرف.

“گاهی اوقات من تا به حال دو یا سه گوشی در یک زمان” گفت: از اعضای تیم اریک Goldmann.

خیابان اعضای تیم کمک 46 نفر بدون مسکن دسترسی به هتل با توجه به این تیم داده است. آنها همچنین کمک به تحویل تقریبا 2000 وعده های غذایی به کیفیت مسافرخانه بین 30 مارس و آوریل 24. در آوریل 24, دولت در زمان مسئولیت ارائه وعده های غذایی برای Olver گفت.

ارائه وعده های غذایی کمک اعضای تیم به راحتی چک کردن با مشتریان خود و نگه داشتن آنها را درگیر با خدمات اجتماعی و پزشکی قرار ملاقات Goldmann گفت.

“مورد مدیران خواهد از دست دادن آهنگ از افراد اگر آنها به حال یک مشتری بود که بی خانمان و شاید نه در برقراری ارتباط با آنها” Boudah گفت. “ناگهان همه آنها می خواهم فقط ناپدید می شوند زیرا آنها می شود در یک هتل در کولچستر.”

اعضای تیم گفت: آنها متوجه بهبود بزرگ در بهداشت و درمان از مشتریان که در غیر pandemic بار زندگی می کردند به طور عمده در خارج از منزل.

پل زدن شکاف تکنولوژی

مشکلاتی که به نظر می رسید آسان به حل قبل از همه گیر — ساخت یک تماس تلفنی به کسی که سوار شدن و یا پیدا کردن لباس پس از یک فرد وسایل خراب شده است — بسیار مشکل تر شد که دولت تعطیل و مردم خواست به ماندن دور از یکدیگر است.

برای مثال افرادی که دسترسی به تلفن و یا اینترنت به طور معمول تکیه بر فلچر رایگان کتابخانه در دسترس عموم تکنولوژی Boudah گفت. در طول همه گیر کتابخانه بسته است اما بسیاری از خدمات مورد نیاز تنها می تواند قابل دسترسی از طریق تلفن یا اینترنت.

خیابان توسعه اعضای تیم پا به پل این شکاف به نمایندگی از مشتریان اغلب ساخت تماس های مشتریان از طرف. آنها نیز کار کرده و برای انتشار به سرعت در حال تغییر اطلاعات در چند هفته اول همه گیر و به انتقال پیام از خدمات اجتماعی ارائه دهندگان که نمی باید یک راه به لمس پایه با مشتریان.

در همین حال اعضای تیم اخذ شده است استفاده می شود به اجتماعی فاصله و با پوشیدن یک ماسک و تلاش برای توضیح به مشتریان به همین دلیل آنها در حال انجام آن برای Olver گفت. عضو همکار جان Meierdiercks گفت: انتخاب او به لرزش یک مشتری دست به دلیل همه گیر برای مثال ممکن است صدمه رابطه او سخت کار می کرد را کشت.

Boudah گفت: این اقدامات احتیاطی می تواند آن را دشوار است به خصوص هنگامی که در تلاش برای deescalate یک فرد در بحران است.

“ما در حال تلاش برای ارتباط با مردم در سطح عاطفی و در عین حال شما نمی توانید من را ببینید” Boudah گفت. “شما به سختی می توانید شنیدن صدای من و هیچ راهی برای خواندن حالات چهره است.”

“من به معنای واقعی کلمه تا به حال به می گویند:” من می دانم که شما نمی توانید بگویید اما من لبخند شما در حال حاضر'” Toof Olver اضافه شده است.

حرکت گذشته همه گیر

کسب و کار در مرکز شهر برلینگتون شروع به آرامی باز کردن back up در دوشنبه M پس از فرماندار اصلاح اجرایی خود را سفارش دهید. توسط دوشنبه, خیابان اعضای تیم به نام شده بود برای پاسخ به حداقل یک کسب و کار است.

خیابان اعضای تیم شروع به شناسایی تجارب و شیوه های آنها می خواهند برای حمل به جلو پس از همه گیر. Boudah گفت: همه گیر ساخته شده است که او آگاه تر از گسترش میکروب ها و آنچه مناسب مطابق با شیوه های شبیه است. او گفت که پاک کردن تلفن خود را و درب دستگیره خواهد بود بخشی از زندگی روزمره در حال حاضر.

یکی از آموزنده ترین تجربه های, اعضای, گفت, بود, دیدن چگونه دولت در پاسخ به جای مردم دچار بی خانمانی. افرادی که فاقد مدارک شناسایی و یا لگد بودند از مسکن موقت برای مثال به راحتی قادر به دست آوردن مجدد پناهگاه Meierdiercks گفت.

دیگر طرفداران برای افرادی که بی خانمان شده اند هماهنگ به این مراحل و نمی خواهید برای رفتن به عقب پس از همه گیر Boudah اضافه شده است.

“البته همیشه پایین می آید به بودجه به دلیل آنچه دولت انجام شد بسیار گران قیمت” Boudah گفت. “اما منظورم این است که آنها ممکن است دریابید که آن را مقرون به صرفه.”

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>