بازار مسکن مشاهده آوریل-مه فروش پرش

COVID-19 زده یک ضربه جدی به رساله خانه فعالیت در مارس با 63 درصد کاهش در فروش از آوریل 2019.

در ماه مه شکاف بسته شد به کاهش از 41 درصد در سال بیش از سال با توجه به Canadian Real Estate Association* (CREA) بدیهی است که خیلی بهتر است اما برخی ممکن است می گویند که قرار دادن رژ لب بر روی یک خوک.

شاید.

جز با این ویروس بخشی از زندگی ما برای آینده قابل پیش بینی بازار مسکن در کلگری است کاملا متفاوت جانور از آن بود و حتی در نیمه اول ماه مارس.

سال بیش از سال مقایسه ماه با هیچ ویروس به ماه با این ویروس از دست دادن اعتبار در واقعیت جدید.’

“من فکر نمی کنم آن را معقول و منطقی به مقایسه سال 2020 تعداد در طول COVID-19 با سال گذشته می گوید:” کلگری-بر اساس Re/Max املاک و مستغلات کارگزار و صاحب لوول Martens. “ما تجربه تصویری بر روی صفحه رادار که آمار کلگری بد از آن برای دو ماه و هیچ کس در این کشور واقعا با تجربه هر چیزی شبیه به این, به طوری که هیچ کس می دانست که چگونه به مقابله با آن و یا درک کامل تاثیر است.

“من فکر می کنم در حال حاضر ما قادر به نگاه به عقب و اذعان کرد که ما هنوز یک مشکل جدی با COVID-19 و ما باید همچنان به اقدامات احتیاطی مناسب اما همانطور که همه چیز دوباره باز ما پیش بینی تغییرات در تابستان.”

مارس اولین ماه کامل از این ویروس موثر بر بازار پس از Martens ” منجر بیایید مقایسه CREA شماره (بازار) گسترده ای برای آوریل و مه این سال است.

  • خرید و فروش: خرید و فروش شد 776 خانه (همانطور که در بالا اشاره شد پایین 63 درصد از آوریل 2019. ببخشید نمی تواند مقاومت در برابر). در مه, فروش تقریبا دو برابر کسانی که از ماه آوریل در 1,441.
  • قیمت متوسط: در ماه آوریل $409,318. در ماه مه $422,994.
  • دلار حجم فروش: مارس فروش شد به ارزش $317,600,000. در ماه مه که افزایش به $609,500,000.
  • لیست جدید: 1,874 لیست جدید آمد در بازار در ماه آوریل است. ممکن است شاهد افزایش 3,096. در زمان عادی افزایش این بزرگ احتمالا نه استقبال. اما این نیست زمان عادی و این افزایش می تواند نشانه ای از فروشندگان هستند و احساس بهتر در مورد بازار است.
  • فروش-به-جدید-لیست درجه: در آوریل آن 54 درصد است. در ماه مه و 53 درصد است.

آوریل-به-ممکن است پرش مشترک در سراسر کشور است.

با توجه به CREA ملی افزایش فروش 57 درصد با متنوع افزایش در بازارهای عمده. فروش گل رز با 53 درصد در تورنتو منطقه 92.3 درصد در مونترال 31.5 درصد در Greater Vancouver, 20.5 درصد در Fraser Valley, 68.7 درصد در کلگری 46.5 درصد در ادمونتون 45.6 درصد در وینیپگ 69.4 درصد در همیلتون-برلینگتون و 30.5 درصد در اتاوا.

“ممکن است مسکن شماره ها قطعا یک کیسه مخلوط از نتایج. فروش و لیست جدید هر دو راه تا ماه بیش از ماه اما هنوز هم راه را به پایین در مقایسه با یک سال پیش می گوید:” شان Cathcart CREA ارشد اقتصاد. “تصویر بزرگ است که همه چیز در حال حرکت در مسیر درست است اما هنوز راه طولانی برای رفتن. که گفت:, در زیر سطح آن شماره شده است به طور پیوسته در حال افزایش از اواسط ماه آوریل راست از طریق اولین هفته از ماه ژوئن تا ماه ژوئن ممکن است در نهایت یک داستان مشابه است. با فروش و لیست فایل های جدید در حال حرکت و در حال حاضر در پشت سر هم و به طور کلی عرضه هنوز هم در حال سقوط, قیمت به نظر می رسد برگزاری و شرکت در این نقطه است.”

Martens می یابد کلگری شماره دلگرم کننده است.

“من شگفت زده در چه CREA گزارش شده است. در حالی که کلگری بازار املاک و مستغلات احساس کامل تاثیر COVID-19 به خصوص در ماه آوریل فعالیت شروع به انتخاب کنید تا دوباره,” او می گوید. “در ماه ژوئن من پیش بینی یک چشم انداز مثبت در معاملات در کلگری از مارس (نگاه کنید به صفحه رو به رو). در حالی که ما در نیمه راه از طریق ماه و دیدن یک 15.8 درصد افت در فروش از سال گذشته من پیش بینی است که ما می تواند به تطبیق ژوئن 2019 معامله اعداد است.”

او پیش بینی کرد که در تابستان شاهد افزایش فعالیت.

“من پیش بینی افزایش قیمت و یا کاهش در کلگری. این اتفاق نمی افتد قبل از COVID-19 ضربه آلبرتا می گوید:” Martens. “Lower-end خواص زیر 500 ، 000 دلار در حال فروش است که دلگرم کننده است. در آوریل و مه, لیست بودند را در منطقه به عنوان بسیاری از خریداران و فروشندگان مصرف شد صبر کنید و ببینید رویکرد است. در حال حاضر که اقتصاد شروع به دوباره باز کردن در یک رویکرد مرحله به مرحله, من پیش بینی است که ماه های تابستان خواهد بود شلوغ تر از حد معمول است. هیچ کس واقعا آن را دیدم به آینده این سریع, اما ما ممکن است دیدن لیست می آیند تا دوباره منجر به ثبات.”

بر روی پاشنه از CREA گزارش Re/Max صادر شده خود گفت: “کانادا در بازار مسکن است به احتمال زیاد به تدریج شروع به بازگشت آن به پایدار و سالم سطح نسبت به پایان سال 2020 است.”

“کانادا بازار مسکن قوی بود قبل از COVID-19 ضربه و با وجود غم انگیز اثرات این بیماری همه گیر ما خوش بینانه در بازار مسکن می تواند خیلی زودتر از ابتدا انتظار می رود می گوید:” التون خاکستر منطقه ای معاون اجرایی رئیس جمهور, Re/Max of Western Canada. “همانطور که دیدیم در سال 2020 Liveability گزارش کانادا جوامع انعطاف پذیر هستند و مردم خود را دوست دارم محلات نشان دادن یک تعهد جمعی برای جستن به عقب.”

را در تابستان در این شهر می گوید Martens.

“همانطور که ما وارد ماه های تابستان خواهیم دید بهتری از فعالیت بازار به عنوان بسیاری از خریداران و فروشندگان در حال حاضر شروع به دوباره وارد بازار,” او می گوید.

*آمار ماهانه از CREA ممکن است متفاوت از آن منتشر شده توسط Calgary Real Estate Board چون CREA گزارش وارد شده است دو هفته بعد از CREB و ممکن است شامل به روز رسانی داده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im