مسکن و وام مسکن در بازار هستند در شکوفایی

کلگری بازار مسکن شاهد یک چشم انداز مثبت در فعالیت در ماه ژوئن.

بسیاری از سازندگان جدید showhomes بسته شد در روزهای اولیه از COVID-19 اما اکثر دوباره باز شده اند و برخی از آنها ارائه خصوصی stacey chais تور با تعیین وقت قبلی.

ملکی را تحریک افزایش اقدامات ایمنی برای خانه های باز و آنلاین پاسخ به سوالات در مورد خانه های ذکر شده برای فروش در آلبرتا در Showtime.com بالاتر از سال گذشته در این زمان.

بنگاه املاک و مستغلات کلگری گزارش فروش در ماه ژوئن بودند تقریبا در تاریخ همتراز با سال گذشته (نگاه کنید به صفحه رو به رو) و Mark Herman یک کارگزار وام مسکن داد می گوید: کسب و کار سریع.

“ما در حال کار را از طریق سه ماه از COVID ناشی از پرونده وام مسکن در حال حاضر می گوید:” هرمان. “در ماه مارس ما در راه ما را به ما چهارم بهترین در سال گذشته 16 سال است. COVID قرار دادن ترمز در آن به سرعت اما گرما برداشت کرده است ، بانک ها و کارگزاران مشغول هستند با تمام چهار حوزه از کسب و کار وام مسکن هدف قرار دادن در بخار کامل در حال حاضر.”

بازار است بصورتی پایدار و محکم در خریداران خاک می گوید: هرمان.

“خریداران جدید به بازار با استفاده از تمام وقت, نرخ پایین و یک انتخاب بزرگ از خانه ها در قیمت های بزرگ,” او می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی از سنگهای آینده در بازار است که به طور معمول برای فروش. برخی متاسفانه مکان هایی که مردم نمی توانند حمل کنه یا خطر حمل آنها بالا است مانند بسیاری از AirBnB خواص. بدون, مسافرت, مکان هایی که اجاره برای سه برابر بیشتر از ارزش بازار در حال حاضر خالی است.”

خریداران دیگر در حال حرکت است.

“حرکت می کند تا خریداران در حال فروش در $300,000 دلار به دلار 500.000 در قیمت های پایین در حدود 10 درصد از آنچه که آنها خریداری شده و در حال معامله به دلار 500.000 $800,000 محدوده می گوید:” هرمان. “قیمت ها در این محدوده هستند که اغلب در حدود 20 درصد کمتر از آنها دو یا سه سال پیش پس این یک حرکت بزرگ برای کسانی که تا به حال درآمد ثابت از طریق COVID رکود.”

Refinancing و تمدید در حال نگه داشتن کارگزاران مشغول است.

“Refinances راه به عنوان بانک ها budging در نرخ های بهتر و به سرعت به عنوان کارگزار وام دهندگان هستند و ما قادر به انجام برخی از علاقه داشتن به ریاضی برای دیدن اگر آن را به ارزش پرداخت جریمه به یک وام مسکن بهتر” می گوید: هرمان. “برای تجدید و refinancing وام مسکن وجود دارد برخی از استراتژی است که اجازه می دهد نرخ پایین در حال حاضر و پس از آن قفل به آنچه انتظار می رود به نرخ بسیار پایین هنوز به آمده است.”

جهان از وام های مسکن دیده می شود بسیاری از تغییرات می گوید: James Laird از بنیانگذاران Ratehub.ca و رئیس جمهور CanWise مالی کارگزاری وام مسکن.

“کانادا وام مسکن و بازار مسکن دیده می شود بسیاری از فعالیت های در طول COVID-19 از نرخ وام مسکن قطره به تغییر سیاست به پرداخت کمک گزینه برای دارندگان وام مسکن می گوید:” لایرد که ارائه می دهد بینش خود را در مورد آنچه که او انتظار دارد خواهد بود طبیعی جدید برای وام مسکن و بازار مسکن.

نرخ وام مسکن

“کانادایی ها می توانید انتظار ثابت و متغیر نرخ به ماندن در زمان تاریخی کم تا کانادا و جهان اقتصاد به طور کامل بهبود یافتند. هنگامی که ما شروع به دیدن خوب اقتصادی اخبار خوب و اخبار مربوط به COVID-19 مصرف کنندگان باید انتظار نرخ وام مسکن شروع به افزایش است.”

برای خرید وام مسکن

“COVID-19 مجبور کانادایی سعی کنید راه های جدید برای انجام بسیاری از چیزهای. با شعب بانک بسته اخذ وام مسکن از این قاعده مستثنی است. قبل از COVID کانادایی در حال حاضر در حال تغییر به منابع آنلاین برای تحقیقات نرخ وام مسکن و آموزش خود را. با این حال هنوز هم بسیاری ترجیح فرد در تعامل قبل از بسته شدن وام مسکن خود را. COVID-19 مجبور کانادایی برای تکمیل فرایند بدون که در شخص قرار ملاقات. بیشتر شگفت زده شده اند و تحت تاثیر قرار با بهره وری و سطح خدمات در دسترس و بدون نیاز به یک جلسه در شخص.”

اولین بار خریداران خانه

“نکته اصلی برای اولین بار خریداران خانه به نگران است که درآمد و اشتغال است. زیان کار باید به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد جوان بسیاری بودند که قصد خرید نمی خواهد به دلیل از دست دادن درآمد. به منظور خرید یک خانه درآمد پایدار مورد نیاز است. برای هر خریدار خانه اولین بار که درآمد قطع شده است و آنها را مجبور به صبر کنید تا زمانی که اشتغال پایدار است قبل از ورود به بازار است. خوش شانس جوان کانادایی با درآمد پایدار می توانید در نظر خرید در طول COVID-19.

“مزایای خرید خانه در حال حاضر است که نرخ وام مسکن در یک زمان تمام کم و کمتر وجود دارد مناقصه جنگ از شما می خواهم به طور معمول در بهار بازار است.”

بازار مسکن

“در سراسر کشور قیمت خانه شده اند انعطاف پذیر تا کنون, اما این بستگی دارد که چه مدت اقتصاد افسرده باقی می ماند. اگر ما قادر به دوباره بجای اول برگشتن از اشتغال چشم انداز و به طور کلی اقتصادی و خروجی دیدگاه در کوتاه مدت است که تا پایان این سال و سپس کانادایی باید انتظار زمان ارزش خانه به پایدار باقی می ماند. اگر بیکاری بالا باقی می ماند و اقتصاد نمی گردیم به قبل از COVID سطح به عنوان 2021 گستراند مصرف کنندگان انتظار می رود قیمت خانه برای نرم کردن در برخی از نقطه.”

وام مسکن به تعویق

“برای کسانی که خود ثبت نام پرداخت وام مسکن تعویق برنامه خود را بدهی خانوار در حال ساخت ماه بیش از ماه است. اگر اکثریت قریب به اتفاق آنها قادر به پرداخت وام مسکن خود را زمانی که آنها می آیند به دلیل این افزایش بار بدهی کنترل خواهد شد. اگر قابل ملاحظه درصد از مصرف کنندگان که معوق وام مسکن خود را قادر به پرداخت خود را زمانی که آنها می آیند به علت کانادا وام مسکن و بازار مسکن خواهد شد به شدت نهفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>