خانه کمیته موافقت خود را با صرف حدود 385 میلیون دلار برای رفع وهیتیر باریک سد

حدود 385 میلیون دلار برای پرداخت به رفع وهیتیر باریک سد گنجانده شده است که در این سال انرژی و آب تخصیص بودجه لایحه توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده تخصیص بودجه کمیته مظنونان حمله به دانشگاه فضل ناپولیتانو و لیندا سانچز اعلام کرد چهار شنبه, جولای 12.

وی چهار ماه پس از ناپولیتانو, D-ال مونته میزبانی تشکر. Marcy Kaptur D-اوهایو و رئیس مجلس کمیته فرعی تخصیص بودجه در انرژی و توسعه آب و 13 دیگر اعضای کنگره در یک تور از این سد برای متقاعد کردن آنها نیاز به پول است.

این لایحه هنوز باید به تصویب مجلس نمایندگان و سنای آمریکا و رئیس جمهور را امضا کردند.

“پس از اولین یادگیری در مورد خطر سیل نگرانی بیش از یک دهه پیش من را تشویق سپاه مهندسان ارتش و همکاران من در کنگره به آمریکا باریک سد بالا بودجه اولویت” ناپولیتانو گفت: در آزادی مطبوعات.

“من می خواهم برای تشکر از رئیس Kaptur و تخصیص رئیس کمیته نیتا Lowey برای شناخت اهمیت وهیتیر باریک سد به عنوان یکی از مهم ترین پروژه کنترل سیل در کشور با کمک های مالی به آن” ناپولیتانو نوشت.

“من ادامه خواهد داد برای مبارزه در کنار تصاحب, کنگره سانچز و همه همکاران ما برای ارائه این فدرال دلار برای تکمیل سد حیاتی ایمنی پروژه به نمایندگی از تمام دره سان Gabriel ساکنان و میلیون ها نفر دیگر در سراسر منطقه” او گفت:.

در انتشار سانچز گفت: این پول را برای “یکی از مهم ترین سد ایمنی پروژه ها در کشور است. هنگامی که آن را به اتمام بیش از یک میلیون نفر در لس آنجلس خواهد بود محافظت از فاجعه بار جاری شدن سیل.

پیشنهاد برای رفع این سد می آید پس از یک سال 2016 تصمیم لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به reclassify سد به “بسیار بالا ضرورت” چون اگر چیزی می کند به شدت اشتباه در طول یک طوفان بزرگ آب خواهد نشت پایین دست به خانه به میزان سه المپیک به اندازه استخرهای شنا در هر ثانیه.

دوباره بازرسی نشان داد که خطر بیشتری از فرسایش و نقض.

بالقوه جوامع است که می تواند تحت تاثیر عبارتند از: Artesia, Bell Gardens, کریتوس, Carson, کریتوس, تجارت, کامپتون, سرو, داونی, هاوایی, باغ, La Palma Lakewood, طولانی, ساحل, لینوود, Montebello, Norwalk, برترین, پیکو ریورا رسمور, Santa Fe Springs, مهر و موم در ساحل جنوبی دروازه و آمریکا.

جری o’donnell سخنگوی ناپولیتانو گفت: ناپولیتانو است که خوش بینانه در مورد شانس پول خواهد شد در بخشی به دلیل آن را در حال حاضر شامل رئیس جمهور دونالد Trumps خود بودجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>