بیمارستان تغییرات COVID-19 سیاست به اذعان کارکنان چهره خطر از حامل بدون علامت

دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی خود را تغییر کارکنان در معرض خطر سیاست در مارس 9 تا اذعان کرد که COVID-19 را می توان از طریق افراد بدون علامت. نسخه قبلی نشان داد که این سناریو ارائه شده صفر خطر برای کارکنان است.

مرکز پزشکی که دهانه در سراسر ورمونت و شمال نیویورک ارائه مشاوره به کارکنان در یک سند با عنوان “چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما شده اند در معرض COVID-19.” پیام تعریف شده در قوانین و مقررات مربوطه (مانند “تماس” و “قرار گرفتن در معرض”) ارائه راهنمایی بهداشت و مشخص شده چگونه ارزیابی ریسک بر اساس اینکه آیا یک فرد نشان داد علائم بود و در انتظار نتایج آزمایش و یا تایید شد به عنوان مثبت برای این بیماری است.

“اگر شما تا به حال تماس با کسی که بدون علامت است اما این فرد در تماس با یک فرد با COVID-19 شما در هیچ خطر” این سند به عنوان خوانده شده. مطبوعات آزاد آموخته این سند در گردش در این هفته از آوریل 5 و خواسته UVMMC در مورد سیاست. هر چند بیمارستان نمایندگان را بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد سند مطبوعات آزاد آموخته دوشنبه که سیاست شده بود تغییر زیر مطبوعات آزاد’ تحقیق اولیه.

بیشتر: Vermont شده است در یک وضعیت اضطراری برای یک ماه. ما نزدیک به COVID-19 قله?

بیمارستان زودتر راهنمایی در تقابل با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه برای بهداشت عمومی پرسنل که می تواند اقتباس “برای پاسخ به سرعت در حال تغییر شرایط محلی.” برخی از راهنمایی است که به شرح زیر است برای مردم مصاحبه و ارزیابی افراد بدون علامت در معرض تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19:

  • تلاش برای مصاحبه تلفنی و ویدئو کنفرانس و غیره.
  • اگر مصاحبه باید رخ می دهد در فرد انجام این کار در شش پا فاصله.
  • پوشیدن یک ماسک صورت اگر ورود به صفحه اصلی و درخواست مصاحبه شونده به انجام همان اگر ممکن است.

بیشتر: UVM مرکز پزشکی: حداقل 22 بیمارستان کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19

مرکز پزشکی تا به حال 29 کارمندان تست مثبت برای این بیماری همانطور که از آوریل 13 با توجه به ارتباطات با مرکز پزشکی.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

چگونه UVMMC به روز رسانی سیاست های خود را به صورت بدون علامت COVID-19 موارد

مرکز پزشکی به طور مداوم در به روز رسانی سیاست های خود را بر اساس اطلاعات اخیر ساخته شده در دسترس نیل Goswami, رسانه, روابط متخصص با UVMMC نوشت: در یک ایمیل. UVMMC خواهد شد و ادامه این روند به عنوان جزئیات بیشتر آمده در مورد COVID-19.

“این شامل این واقعیت است که ما در حال حاضر می دانم که افرادی که بدون علامت می تواند به گسترش این بیماری به دیگران – تأکید بر اهمیت عمومی برای ادامه عمل اجتماعی فاصله,” او نوشت.

مطالعات ردیابی SARS-CoV-2 پیشنهاد بدون علامت انتقال با توجه به اطلاعات به روز شده در مارس 3 در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. این فکر که بيشترين خطر انتقال رخ می دهد در بیماران علامت دار اما نسبت انتقال نسبت در قبل و افراد بدون علامت هستند روشن نیست.

این مرکز تجدید نظر در سیاست خود را در 9 آوریل با توجه به Goswami. این است که به شرح زیر است, کلمه به کلمه از مطبوعات آزاد ارتباطی ایمیل:

  • اگر شما تا به حال تماس با کسی که در حال آزمایش برای COVID-19 اگر آنها در زندگی خانواده خود تماس کارکنان بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه.
  • وقتی کسی بیمار یا کارمند) تست مثبت برای COVID-19, پیشگیری از عفونت بررسی برای تعیین اگر هر یک از کارکنان و یا بیماران به اندازه کافی نزدیک تماس (مناسب بدون PPE) به معرض شده اند قبل از تست مثبت و به آنها می رسد.
  • اگر شما در مواجهه با یک بیمار است که شناخته شده است مثبت COVID-19 و شما پوشیده نیست کامل PPE یا خود را PPE شکست خورده تماس بگیرید کارمند بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه.

دن د Ambrosio کمک به این گزارش.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>