اسب مسابقه: اخبار و یادداشت های

لوس آلامیتوس رهبران

(آخر جدول رده بندی)

سوارکاران / برنده

ژوئن هرناندز / 6

ادوین Maldonado / 6

Assael Espinoza / 4

تیاگو پریرا / 4

چهار گره خورده است / 3

مربیان / برنده

باب Baffert / 4

پیتر میلر / 3

استیون Miyadi / 3

هفت گره خورده است / 2

آخر هفته مخاطرات در برنامه DEL MAR

جمعه

$100,000 Oceanside, سهام, 3 ساله, 1 مایل (چمن)

شنبه

• $65,000 Wickerr سهام 3 ساله و تا 1 مایل (چمن)

یکشنبه

• $65,000 Osunitas سهام fillies و مادیان, 3 ساله و تا 1 مایل (چمن)

پایین کشش

• پنجشنبه خواسته اگر با استعداد دختر شوخ و جوان Gamine که موفق به کسب درجه من بلوط سهام در زمان ثبت در بلمونت پارک در ماه گذشته است که هنوز هم تحت بررسی برای کنتاکی دربی در سپتامبر. 5 مربی باب Baffert شد noncommittal. “عبور از پل که زمانی که من به آن گفت:” در یک پیام به صورت متن. “تفکر آینده شروع خواهد شد احتمالا در ساراتوگا.” Gamine است که پس از پیروزی 3-0 بلوط 18 3/4 طول با جان Velazquez سرنشین در حالی که ضبط 110 Beyer سرعت شکل. اگر او اجرا نمی کند در دربی او می تواند سطح در Preakness برابر پسران در Oct. 3.

• با توجه به لوس آلامیتوس معاون رئیس جمهور جک Liebau به اورنج کانتی آهنگ شاهد افزایش حدود 25% در همه منابع رسیدگی به بیش از مقایسه تاریخ در سال 2019 در طول آن هفت روز تابستان با تجربه جشنواره که به این نتیجه رسیدند یکشنبه. “ما همچنین فرار یک جفت مدرج سهام در طول دو هفته و دیدم یک زن و شوهر از جدی Kentucky Derby رقیب در عمو چاک و سزان,” Liebau در بیانیه ای گفت. چهل و سه مربیان و 52 مختلف صاحب/مشارکت برنده این دیدار را 57 نژادها.

• یک نژاد Baffert نیست noncommittal در مورد $150,000 درجه دوم سن دیگو نقص در دل مار در جولای 18. حداکثر امنیت قهرمان سال گذشته 3 ساله نر, برنامه ریزی شده است را برای اولین بار شروع به تحت سالن از شهرت مربی مراقبت در 1 1/16-مسیر مسابقه است که در خدمت به عنوان یک steppingstone به $1 میلیون اقیانوس آرام و کلاسیک در Aug. 22. “او به نظر می رسد بزرگ او حمل می شود را از سانتا آنیتا به خوبی و با او کار خواهیم کرد این آخر هفته” Baffert گفت: Del Mar تبلیغات. McKinzie یک پنجم ناامید کننده در ملاقات مایل در بلمونت نیز تحت بررسی برای وجود کلاسیک. Baffert گفت McKinzie از دست داده و دو کفش در طول ملاقات مایل است که ممکن است کمک به توضیح عملکرد خود را.

— هنر Wilson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de