Hoornstra: MLB را بیشتر قابل پیش نویس احساس می کند مانند یک فرصت از دست رفته

در سال 2009 MLB نقل مکان کرد و پیش نویس آن به ساعات پر بیننده تلویزیون اسلات پخش اولین دور زندگی می کنند از MLB Network استودیو در سیکوکس, New Jersey. San Diego State پارچ Stephen عشق بود نام بزرگ رفتن به پیش نویس است. او و دیگر دور اول امیدوار بودند دعوت به حضور در این رویداد در فرد است. در این فکر بود که به تقلید از بیشتر قابل رویت در پیش نویس NFL, NBA و NHL با زمان مفتخر اپتیک از کمیسر توزیع یک مرد جوان ، یک مشکل: تنها یک بازیکن زحمت برای حضور در. او انتخاب شد 25 به طور کلی توسط فرشتگان و این اولین چیزی که نوه های ما را بشنود که ما به آنها بگویید در مورد مایک ماهی قزل آلا.

روز شنبه پیش نویس نقل مکان کرد به ESPN برای اولین بار پس از سال 2008 است. MLB شبکه نیز پخش این رویداد جداگانه در برنامه تلویزیونی خود میزبان استودیو. (دور 2-5 برگزار شد پنج شنبه, خواهد هوا در MLB Network و ESPN2.) که با توجه به 2020 پیش نویس یک بزرگتر پلت فرم رسانه ای از هر یک از پیشینیان خود – یک گام ضروری در جهت نزدیک شدن به منظره NFL, NBA و NHL حوادث.

البته همه چیز عجیب و غریب است در حال حاضر در ورزش و در جامعه است. وقتی NFL برگزار شد و پیش نویس آن در کمیسیون راجر Goodell نمی تواند دست بیش از یک تک نیوجرسی چرا که او نشسته بود در زیرزمین خانه خود را. این stripped-down رویداد تعجب در هم شکسته خود رکورد قبلی برای رتبه های تلویزیون. این نزدیکترین چیز به زندگی می کنند در آمریکای شمالی رویداد ورزشی هر کسی که تا به حال دیده می شود از آنجا که Covid-19 shutdown آغاز شد.

کمی تغییر کرده است در شش هفته. در این راستا بیس بال نمی توانست برداشت یک زمان بهتر برای برگزاری یک پیش نویس است. دو ماه گذشته به ما داده اند زوم تماس که در آن طرفداران پیوستن بازیکنان به صورت چهره به چهره. ما دیده ایم بازیکنان مربع خاموش در برابر یکدیگر در خود “MLB The Show” لیگ. ما دیده نمی شود واقعی بازی بیس بال پس از بهار آموزش به تعویق افتاد اما ما دیده ایم که چه ورزشی می تواند تولید با زمان کافی برای آزمایش.

پیش نویس این قاعده مستثنی نیست. اگر به شما در تنظیم شده برای اولین بار به شما آموخته آن را کوتاه تر از هر پیش نویس های قبلی – صرف پنج دور در مقایسه با معمول 40. (هیچ چیز مقدس حدود 40. اولین پیش نویس در سال 1965 به طول انجامید 26 دور. در سال 1969 این پیش نویس به طول انجامید 90 دور.) ظاهرا که به دلیل پیش نویس بازیکنان را به بازی; معمولا آنها گزارش به جزئی-لیگ سهامداران پس از امضای قرارداد. هنوز هم وجود دارد برخی از سوال میان تیم مورد که در آن برای ارسال جدید خود را وظیفه. این بیشتر قابل کنترل مشکل زمانی که پیش نویس پنج بازیکن به جای 40.

پنج دور به طور طبیعی تولید بهترین و ترین های آینده عمده leaguers. اما اگر شرایطی دیگر رویدادهای ورزشی ساخته شده در سال جاری پیش نویس بیشتر فوتی و فوری, دیگر نیروهای اقدام در جهت مخالف است.

برای یک, شده است وجود ندارد تنها NCAA بازی بیس بال از مارس 12. جاده به کالج های دنیا سری آشغال با ستاره های آینده بسیاری از آنها لذت ببرید هفته در تلویزیون ملی در ماه مه و ژوئن به نمایش استعدادهای خود را. در میان 21 چهار سال کالج بازیکنان انتخاب شده در دور اول در سال 2019 هفت بازی در کالج های دنیا سری.

MLB عاقلانه به دنبال سرمایه گذاری در این حرکت 2020 پیش نویس از سیکوکس به اوماها, سایت College World Series. این پیش نویس قرار بود به گذشته 40 دور پایان دادن به جمعه. کالج های دنیا سری قرار بود برای شروع روز شنبه.

سپس coronavirus اتفاق افتاده است.

در آن نهفته است یک ابر تیره معلق در هوا بیش از قابل رویت ترین پیش نویس در تاریخ بیس بال. حدود یک ساعت قبل از Detroit Tigers که رسما در ساعت با اولین انتخاب, راب مانفرد نشستم برای سوالات. کمیسر خواسته شده بود برای رسیدگی فوری آینده خود را در لیگ است که درگیر در یک اختلاف کار در بین صاحبان و بازیکنان بیش از چگونه و چه زمانی برای از سرگیری بازی در میان جهانی همه گیر.

“ما در حال رفتن به بازی بیس بال در سال 2020” مانفرد گفت. “صد در صد.”

این یک لحظه نادر از وضوح. همه چیز دیگری در مورد پیش نویس احساس کفن در رمز و راز.

MLB قبلا پیشنهاد کاهش تعداد وابسته جزئی از تیم های لیگ زیر چتر آن. در حال حاضر برخی از جزئی از تیم های لیگ در میان بسیاری از آمریکایی کسب و کارهای کوچک صرفا امیدوار به ماندن مالی شناور در حالی که آنها مجبور به انصراف از بازی ها. در زیر گزارش از نظر MLB طرح برای از بین بردن 42 جزئی از تیم های لیگ های 2021 پیش نویس شده اند که به کاهش 20-25 دور.

اثر خالص یک پارادوکس است. پس از به طور چشمگیری کوتاه 2020 پیش نویس آن انتظار می رود که بیشتر بازیکنان بیس بال بیش از حد معمول باز خواهد گشت در سال 2021 به عنوان سالمندان است. (Undrafted بازیکنان محدود به یک $20,000 جایزه امضای; این به احتمال زیاد منجر بیشتر بازیکنان مدرسه بالا به افتخار کالج تعهدات بیش از حد معمول بیش از حد.) این بدان معناست که کلاس 2021 خواهد بود لود شده با سابقه استعداد. اما اگر این پیش نویس به طول می انجامد 20-25 دور به جای 40 وجود خواهد داشت کمتر حرفه ای قرارداد و پول کمتری برای رفتن به اطراف.

این همه اضافه می کند تا به یک فرصت از دست رفته برای لیگ. این وبگاه شکاف در ESPN بود و تنها امکان و عدم وجود سایر ورزش ساخته شده است توسط یک ویروس است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. هیچ بیس بال اجرایی می تواند در کنترل آن شرایط.

آینده minor league baseball هرگز نگاه دیمر که در MLB را کنترل کنید. پیش نویس کلاس 2020 از چهره های اقتصادی بی سابقه ای چشم انداز وجود دارد کمتر وابسته جزئی از تیم های لیگ یک سال و وپیش در حال حاضر. اگر شما می توانید چشم پوشی از این واقعیت است که برای چند ساعت در بعد از ظهر چهارشنبه پیش نویس ساخته شده برای یک خیلی خوب مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im