قیمت خانه پیش بینی به پایدار باقی می ماند در کلگری

با توجه به Royal LePage قیمت خانه سنجی و بررسی بازار پیش بینی های منتشر شده در این هفته مجموع قیمت خانه در کانادا در انتظار باقی می ماند قابل ملاحظه ای پایدار از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

سال به تاریخ آن است و برگزاری درست در کلگری ،

“در حالی که فروش بیشتر بود سریع در سه ماهه اول سال 2020 نسبت به سال گذشته مجموع قیمت خانه در کلگری باقی مانده است نسبتا مسطح فرو بردن 0.1 درصد در سال بیش از سال به $469,156.”

نوسانات قیمت متفاوت توسط خانه نوع. قیمت متوسط یک خانه دو طبقه خانه افزایش 0.9 درصد در سال بیش از سال به $514,713 در حالی که قیمت متوسط یک خانه ییلاقی شد در $485,984. متوسط قیمت یک ملک مشاع کاهش 7.2 درصد به $261,778 در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019.

“فروش تا سال-به روزترین با وجود شیب در فعالیت های در طول دو هفته گذشته از ماه مارس می گوید:” Corinne Lyall کارگزار و صاحب سلطنتی LePage معیار. “با کاهش در لیست موجودی ما در حال انتظار برای دیدن قیمت متوسط سود این بهار. در حال حاضر ما در حال انتظار برای دیدن چه مدت این بیماری همه گیر به طول می انجامد و چه مقدار خسارت به اقتصاد بگسترد.”

اگر فعالیت های کسب و کار رزومه تا پایان سه ماهه دوم, Royal LePage انتظار کلگری کل قیمت خانه به یک سال بیش از سال کاهش از 0.5 درصد تا پایان سال 2020 به $463,000.

اگر فعالیت های کسب و کار رزومه در اواخر تابستان سال 2020 کلگری منطقه می تواند دیدن یک کاهش چهار درصد در سال در طول سال در مجموع قیمت خانه می گوید: Royal LePage.

“در حالی که قیمت نفت پایین نیز تاثیر منفی در کلگری املاک و مستغلات در معرض خطر پایین تر از سال 2014 با بحران نفتی. این در درجه اول به این دلیل که منطقه بازار املاک و مستغلات شده است تنظیم به کاهش قیمت نفت در طول سال جاری در سطح پایین مسکن موجودی, می گوید:” Lyall. “شرکت نفت آموخته اند که چگونه به کار بسیار کارآمد پس از سال 2014 و با این خط لوله پیش رفتن وجود دارد خوشبینی است که در کلگری بازار املاک و مستغلات را پیدا خواهد کرد این حرکت بود که ساختمان قبل از همه گیر در زمان نگه دارید. ما امیدواریم در آلبرتا که هر کس را به اقدامات صحیح به طوری که ما تخته منحنی هر چه زودتر به جای بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>