خرید و فروش خانه و احساسات متفاوت در سراسر کانادا

وجود دارد بیش از یک کوچک اندکی علاقه به خرید خانه در کانادا با توجه به فلش نظر سنجی* توسط Point2 خانه های آنلاین املاک و مستغلات پلت فرم.

بررسی خواسته پنج پرسش از بازدید کنندگان به وب سایت برای تعیین چگونه خریداران خانه در حال رفتن در مورد به دنبال یک خانه و یا دست زدن به فرایند خرید و یا اگر آنها در حال قرار دادن همه چیز را در خود نگه دارد.

“با وجود وقایع کنونی خانه-خریدار احساسات باقی می ماند نسبتا خوش بینانه با تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان گفت: تنها تغییر آنها خواهد ساخت است که با تمرکز بیشتر بر روی تصاویر آنلاین و تورهای مجازی و تقریبا شش در 10 خریداران آینده نگر گفت: آنها می خواهم به خرید در شش تا 12 ماه” گفت: Point2 خانه, در بیانیه ای.

در اینجا پرسش و پاسخ.

آیا شما هنوز هم به دنبال به خرید یک خانه با توجه به COVID-19 همه گیر?

“تنها 12 درصد از Point2 خانه بازدید کنندگان به طور فعال به دنبال 44 درصد در حال نگه داشتن چشم در بازار و 17% به سادگی خود را تعدیل کردند. از پاسخ دهندگان به 20 درصد گفت: آنها متوقف خواهد شد جستجو تا وقوع است و بیش از 7 درصد گفت: آنها احتمالا توقف جستجو برای زمان حال.”

چگونه به زودی شما امیدوار به خرید یک خانه ؟

“کسانی که می خواهند برای خرید در شش ماه آینده نمایندگی از 31 درصد از پاسخ دهندگان. آنها پس از نزدیک به 26 درصد از پاسخ دهندگان که گفت که آنها می خواهم به خرید در 12 ماه آینده در حالی که 27 درصد ساخته شده است یک تصمیم گیری نشده است. تنها 15 درصد بیشتر تمایلی کرد و گفت که خرید یک خانه است که پنج سال یا بیشتر از حال حاضر است.”

چه شما بیشتر نگران در مورد خرید خانه در یک زمان مثل این ؟

“پاسخ دهندگان نسبتا آرام در مورد روند با 35% گفت: آنها هیچ نگرانی به ویژه در زمان بررسی. اما 34 درصد برخی از نگرانی در مورد آینده وضعیت مالی که ممکن است تاثیر خود را در صفحه اصلی-خرید تصمیم گیری. تقریبا برابر با سهم نگران است که آیا آنها به اندازه کافی گزینه های را انتخاب کنید و همچنین در مورد سلامت و ایمنی خود را در طول فرآیند (13 درصد).”

چگونه خانه خود را-فرآیند خرید را در این زمان?

“وقتی پرسیده شد که 35 درصد گفت: آنها متوجه نمی هر گونه تغییرات; 29 درصد انتظار می رود برخی از تغییرات در آینده نزدیک در صورت تاخیر و به طور کلی رکود; در حالی که 24 درصد گفت: آنها شروع به دنبال خانه ارزان تر است.”

آنچه که تغییر اصلی در صفحه اصلی خود انتخاب روند ؟

با توجه به اقدامات جدید با هدف حاوی وقوع 48 درصد گفت: آنها را به حرکت بیشتر از روند آنلاین با یک بزرگتر تمرکز بر روی تصاویر آنلاین و تورهای مجازی. بیشتر از 6% گفت: آنها را به تکیه بیشتر بر روی خود را نماینده املاک و مستغلات در حالی که 27 درصد طرح به رفتن بدون هر گونه تغییرات عمده.

هنوز هم به طور فعال به دنبال

بله هیچ نمی دانم
تورنتو 29% 31% 40%
مونترال 34% 31% 34%
اتاوا 29% 30% 41%
کلگری 32% 27% 41%
ونکوور 18% 31% 51%

روش:

بررسی شد ارسال شده در Point2 خانه سایت بین مارس 23 و 25. وجود دارد 5,081 قابل استفاده پاسخ. تمام درصد ها گرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>