صفحه اصلی خرید & فروش – جدید واقعیت مجازی

توسط Staci Caplan
2020 جمهور
سانتا باربارا Association of REALTORS®

در جهان از COVID-19 همه چیز دائما در حال تغییر است. در املاک و مستغلات و REALTORS® در حال تطبیق برای خدمت به نیازهای مشتریان خود را. ما اقتباس کرده اند به شیوه های جدید انجام کارها – چگونه ما یاد بگیرند که چگونه ما تبلیغ و چگونه ما انجام جلسات در حالی که ترکیب فن آوری است که در دسترس برای سال – از جمله امضای دیجیتال و مجازی چوب بست.

مصرف کنندگان استفاده می شود به خرید آنلاین برای فقط در مورد هر چیزی. آیا شما آماده برای خرید و یا فروش یک خانه تقریبا?

یک معامله املاک و مستغلات می تواند انجام شود تقریبا از آغاز تا پایان تنها با چند جزئی استثنا – نیاز به فروشنده به ثبت نام اعطای سند و خریداران اخذ وام نیاز به یک دفتر اسناد رسمی (کالیفرنیا وجود ندارد و در عین حال با آنلاین خدمات دفتر اسناد رسمی). هر چیز دیگری – از لیست تبلیغات مجازی پیاده روی-throughs و خانه های باز و امضای سند – در حال انجام هستند تقریبا.

اگر شما یک فروشنده نیاز به فروش در طول اقامت در محل سفارش آماده اضافی COVID-19 آشکار – به امضا توسط خریداران به عنوان به خوبی و ممکن است درخواست از نماینده خود را برای شما به شرکت در زوم کردن و یا خود را برای ارائه وای فای و رمز عبور برای Facetime نشان میدهد.

اگر شما یک خریدار شما به احتمال زیاد شروع به جستجوی خود را آنلاین و باید خود را برای اولین بار و شاید تمام بازدیدکننده داشته است تقریبا. اگر هر بازدید از ملک کاملا لازم آماده شود به دنبال دستورالعمل خود را عامل فراهم می کند مانند محدود کردن تعداد افراد مجاز در یک زمان به دو و اضافی اقدامات بهداشتی.

تماس با مسکن خود را به® امروز برای همه, بهترین راه برای تقریبا خرید یا فروش اموال. تماس با سانتا باربارا Association of REALTORS® در sbaor.com برای این مجازی خانه باز دایرکتوری.

Staci Caplan کالیفرنیا املاک و مستغلات کارگزار و صاحب اقیانوس آرام تاج ملک. او متولد و بزرگ شده در سانتا باربارا و شور و شوق او را برای این منطقه ویژه ترجمه به موفق معاملات املاک و مستغلات و هیجان زده مشتریان. محلی ما در سانتا باربارا انجمن از REALTORS ® , Staci خدمت در هیئت مدیره کمیته روابط دولت بودجه و امور مالی کمیته چند مثال کمیته و مسکن ® اقدام صندوق کمیته. او را می توان در رسید (805) 886-3970 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>