صفحه اصلی خریداران و فروشندگان بازی گرفتن در ماه ژوئن

املاک و مستغلات تخته در سراسر کانادا گزارش فروش بزرگ را افزایش می دهد در ماه ژوئن از مه می گوید رابرت Hogue ارشد اقتصاددان با RBC اقتصاد در تمرکز خود را در کانادا مسکن در خبرنامه.

“صفحه اصلی خریداران و فروشندگان در زمان مرحله به مرحله در بازگشایی اقتصاد به عنوان نشانه خود را به معاملات انجام شده در ماه ژوئن. اوایل مدیره املاک و مستغلات آمار نشان می دهد خانه resales به شدت افزایش یافت از مه و نزدیک بودند و یا در برخی موارد بیش از سال پیش سطح می گوید:” Hogue. “فیزیکی فاصله سفارشات به وضوح ایجاد برخی از مقید کردن تقاضا پس از برگزاری فروشندگان در ماه مارس و آوریل. فروشندگان آمد به بازار و همچنین هجوم لیست جدید به نظر ما سوار موج در معاملات ماه گذشته.”

با عرضه و تقاضای رو به افزایش در پشت سر هم در اکثر بازارهای شرایط بسیار مشابه به عنوان ممکن است در نگه داشتن قیمت روند عمدتا دست نخورده اما آینده فعالیت ناشناخته مانده می گوید Hogue.

“قیمت ها شتاب حاشیه در ونکوور افت کمی در تورنتو و هنوز پایین نسبت به یک سال پیش در Calgary,” او می گوید. “ما اعتقاد داریم که مختصر و مفید از مقید کردن تقاضا می تواند بازی را برای یک ماه دیگر یا دو اما انتظار می رود نرخ بالای بیکاری را مهار تقاضا پس از آن.

“پایان مهلت پرداخت وام مسکن deferrals و ممکن است تدریجی از برنامه های حمایتی دولت از جمله CERB بعد از این سال می تواند سریع برخی از نظر مالی تیره و تار صاحبان به فروش اموال خود را. هر گونه مواد افزایش عرضه خواهد نرم کردن قیمت پشتیبانی می کند.

“در کانادا در بازار مسکن نیست از جنگل فقط رتبهدهی نشده است با وجود وعده اعداد در ماه مه و ژوئن. قوی جهش در فعالیت تنها باعث کاهش شانس بدترین سناریو مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>