هالیوود جام طلا طبقه میراث شکل این 10 برنده اسب

من هنوز هم می تواند بشنود هالیوود پارک آهنگ گوینده هری هنسون در سر من من گفتن “و در اینجا می آید قات در وسط مسیر!”

پسر T. V. شوخی هنوز هم رکورد سریع ترین, هالیوود, جام طلا, برنده 1972 نسخه در 1:58 1/5 برای مایل و یک چهارم. آن را نیز سریع ترین مسیر و یک چهارم در خاک تا کنون اجرا شده توسط a 3-year-old.

این جام طلا هفته در سانتا آنیتا و ما دیگر مجبور به قرار داده تا با آن که به نام جام طلا در سانتا آنیتا. هالیوود جام طلا بازگشته است و در اینجا به ماندن بگیرید با تشکر سانتا آنیتا مدیریت.

“هالیوود جام طلا یکی از مهمترین طبقه نژادها در همه مسابقه آمریکا و ما درست به یاد داشته باشید آن را” Aidan ساقی سر Stronach گروه کالیفرنیا مسابقه عملیات در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “آغاز زمانی که Seabiscuit برنده افتتاحیه در سال 1938 آن را جذب کرده است برخی از بهترین مسن اسب در جهان است. حتی اگر هالیوود پارک دیگر وجود ندارد این مسابقه ندارد و سزاوار است كه مربوط به خود را همانند گذشته.”

از آن خواهد شد برای اجرای این 81st زمان شنبه هفتم زمان در سانتا آنیتا پس از هالیوود پارک بسته شده در سال 2013 و آن را برنده شده است توسط برخی از افرادی که از مسابقه است.

می خواهید یک صفحه 10 از طلا جام برندگان? در اینجا می رود اگر چه نظم که در آن آنها ذکر شده است به هیچ وجه یک اندازه گیری از عظمت خود را:

تأیید

در سال 1978 برنده تاج سه گانه برنده 1979 نسخه در مقابل 40,000-plus با Laffit Pincay جونیور در زین. او یکی از تنها دو تاج سه گانه برندگان مسابقه را به نفع خود به استناد (1951). Pincay به پایان رسید تا برنده یک رکورد نه فنجان طلا.

استناد

زده توسط استیو بروکس استناد برنده جام طلا سه سال پس از تاج سه گانه. او برنده 16 متوالی مسابقات در یک زمان و برای اولین بار بود اسب به گرفتگی $1 میلیون دلار درآمد. او موفق به کسب 32 45 طول عمر شروع می شود.

Ack Ack

هنوز هم تنها اسب برنده 5 1/2-فورلانگ بیان نقص و جام طلا (1971) در همان سال برنده دوم در حالی که حمل 134 پوند – ترین تا کنون انجام شده در مسابقه. او به بیل کفاش چهارم خود را از هشت طلا جام پیروزی.

Seabiscuit

با تشکر از 2003 فیلم که شنیده نشده از بیسکویت? شاید معروف ترین پیروزی آمد و در سال 1938 هنگامی که او به ضرب و شتم 1937 اسب سال و برنده تاج سه گانه جنگ دریاسالار توسط چهار طول در حد ballyhooed بازی مسابقه در Pimlico.

سیگار

1995 طلا برنده جام بسته استناد به رکورد پیروزی متوالی قبل از او مانع با جرات و در سال 1996 اقیانوس آرام کلاسیک در دل مار در حالی که تلاش برای ایجاد رکورد خود را. آموزش توسط بیل مات او برنده 19 33 عمر برای درآمد فقط خجالتی از 10 میلیون دلار.

سوارکار اسب دوانی شدن کوری Nakatani باعث می شود “3” ثبت نام پس از هدایت گدازه به رکورد بستن سوم متوالی برنده شدن در هالیوود جام طلا نژاد اسب در هالیوود پارک در اینگلوود کالیفرنیا شنبه, ژوئن 30, 2007. (AP Photo/کریس Pizzello)

گدازه مرد

آموزش دیده توسط داگ اونیل او تا به حال مشکل برنده هنگامی که او حمل می شود از دولت اما در هنگام مسابقه در داخل دوستانه محدوده جنوب کالیفرنیا او شکاف بالا. او پیوست بومی غواص در سال 2007 به عنوان تنها اسب برنده دو فنجان طلا.

باستان عنوان

این Cal-تربیت بسیار شبیه Ack Ack در آن او بود که نادر قابلیت کشش خود را با حداکثر سرعت دویدن با سرعت بیش از یک فاصله از زمین. او برنده مالیبو سهام در سانتا آنیتا در سال 1974 در 7 furlongs و جام طلا از یک سال بعد. او اسب کالیفرنیا از سال در سال 1974 و ’75.

بازی در شخص

پیوست بومی غواص و گدازه مرد به عنوان تنها اسب به پیروزی متوالی طلا فنجان هنگامی که او در بر داشت دایره برنده در سال 2012 و ’13. شانتال ساترلند سوار او در اولین, پیروزی تبدیل شدن به تنها زن سوارکار اسب دوانی شدن به برنده شدن در این مسابقه.

بازی در شخص و سوارکار اسب دوانی شدن شانتال ساترلند عبور از خط پایان را به نفع خود هالیوود جام طلا در هالیوود پارک در اینگلوود کالیفرنیا شنبه, جولای 7, 2012. ساترلند تنها زن برنده هالیوود جام طلا. (AP Photo/اعطای Hindsley)

معاوضه

یکی دیگر از کال تربیت نشان داد که او می تواند اجرا با blue bloods, برنده 1956 جام طلا با کفاش روی. او برنده Kentucky Derby یک سال پیش بود و به نام اسب سال در ’56.

فردیناند

سال 1986 کنتاکی دربی برنده به کفاش نهایی جام طلا پیروزی در سال 1987 و برنده Breeders’ Cup کلاسیک که در همان سال به خانه اسب از سال افتخارات. او برنده هشت نفر از 29 شروع می شود برای درآمد از $3.7 میلیون نفر است.

شاید 20 یا 30 سال از هم اکنون کتاب های تاریخ نخواهند رنگ یک تصویر گلگون شنبه تجدید. اما هالیوود جام طلا بازگشته است و این همه که واقعا مهم است.

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im