Hole-in-گزارش: Big hitter وظیفه کارت آلباتروس در حد سد

مختصر و مفید از مطلب از اطراف این منطقه زمین های گلف.

چاد اسکات چه یک شات! اسکات ثبت نادر آلباتروس در طول یک دور در Beaver Dam, تخلیه ace در Par-4 دوم که اقدامات 335 متری از سفید كم. طولانی-بمب گذاری اسکات حفر یک راننده بود و درست در هدف. مردمی خوب در حد سد نمی توانید به یاد بیاورید تا کنون کسی اهمیت حیاتی یک ‘1’ که انتساب و آن را نمی ممکن است دوباره اتفاق می افتد برای یک زمان بسیار طولانی است.

این بازی ممکن است بیش از حد آسان برای سفت Mah. یک عضو در ردوود مراتع Mah در حال حاضر دارای 13 aces — سیزده! — در رزومه کاری خود را, آخرین 172-حیاط پین-سالک در شماره 12 در خانه خود را پیگیری. او تا به حال سه هیبرید در دست است که فوق العاده شات. سلام شیدا هر گونه راهنمایی برای بقیه از ما?!?

پل Briske دارای استعداد چشمگیر است. در طول ارشد باشگاه قهرمانی در Priddis سبزی Briske شد دو عکس کردن منجر شود زمانی که او پا به توپ را روی گوه در شماره 17 در شاهین البته در دور نهایی. بعدش چی شد ؟ او پاک کسری با یک نوسان استخوانی نه آهن از 164 متری برای چهارم خود را حرفه ای ace و پس از آن زده همتراز در شماره 18 به مهر و موم پیروزی. چه به پایان برسد.

همچنین در Hawk در Priddis سبزی راس Babcock خود را به اتمام شخصی سوراخ در یک هتریک با تشکر به یک زرق و برق دار شکاف و گوه از 128 متری در ترشح دوم.

این نوشیدنی باید جریان سه شنبه گذشته در دره ریج با سه مطلب در طول فقط چند ساعت در نیمه خصوصی راه اندازی. لری Benwell کردم این حزب آغاز شده و با بسیار خوب نه آهن از 126 متری دور سوم سوراخ, در حالی که کلی نیکل و تایلر بیانوبا جشن گرفتند در همان نقطه پس از هر دو breezed از طریق شماره 11. نیکل یافت می شود پرچم با یک نه آهن از 133 متری در حالی که بیانوبا یکی بود و با انجام یک تبادل گوه از همان فاصله.

Brayden Dalman یکی از backshop-کارکنان در وینستون باشگاه گلف teed تا یک دور بین شیفت و در حال حاضر دارای یک داستان برای به اشتراک گذاشتن با همکاران. Dalman برافراشتند نه آهن مشکل در شماره 9 و هدف او برجسته از 156 متری دور.

ریچارد پارکر و باب مک گرگور می توانید مبادله داستان پس از هر دو aced شماره 11 در وینستون که اقدامات 152 متری. در واقع هر دو کاهش یافته و در همان روز به عنوان Dalman یک shotter. پارکر یک نقطه با هفت-آهن در حالی که مک گرگور هشت آهن خواهد بود گرفتن درمان خاص است.

سوراخ دوم در چشمه نقره ای یک سراشیبی شیک پوش بنابراین کریگ دنباله خواهد درمان شده اند به یک نمایش پر زرق و برق خود را شیرین شات عالی هشت آهن که سفر 142 متری.

پس از 64 سال از divot-حفر همین کولتر در نهایت خشک ace. او پا در شماره 17 در Kananaskis کشور را کوه Lorette طرح و ساخته شده خاطرات با صاف و شش-آهن از 146 متری دور.

مایکل Smook شکست خود را به سه هیبرید در چهارم سوراخ در کوه Lorette شد و در سمت راست این پول از 220 متری. چیز خنده دار است, Smook در ابتدا علامت خود را در مورد سه راهی-توپ قبل از اینکه یک اتفاقی پا زدن به حق و فوق العاده به پایان برسد.

سوراخ 13 در Carnmoney ثابت خوش شانس برای ژن کلیسا که راه اندازی شده نه آهن برای ace از 160 متری.

شیدا Koroluck خواهد بود گفت: تنها چیز خوب در مورد خود و نه آهن و سلاح خود را از انتخاب برای یک 155-حیاط زیبایی در شماره 16 در سد بیش از حد.

ملک Sorathia تسلط سوم سوراخ در کوه مشاهده حلقه در آرنج چشمه با یک بی عیب و نقص پنج آهن از 182 متری در حالی که لیندون هود aced شماره 8 که همان طرح چکش چهار هیبرید از 200 حیاط بلوک.

Al Steinkey قلم قرار دادن بخشی در شماره 13 در Douglasdale پایان کسب و کار خود را با یک نه آهن از 106 متری.

کیم Kindopp ساخته شده از شماره 8 در ردوود مراتع با تشکر از دقیق تبادل پوشش داده شده است که 138 متری.

هنجار Duchscher خشک خود توپ را روی گوه توپ در شماره 17 در Carnmoney. هشت-آهن مناسب بود تماس از 146 متری دور.

گرگ Stephanson عالی بود با تبادل گوه در دوم در بید پارک که از دهانه 143 متری.

ما نمی دانیم که تمام جزئیات, اما اگر شما می بینید کیم Hilderman مطمئن شوید که برای گفتن تبریک در 120-حیاط آس در Douglasdale 10 سوراخ.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>