سوراخ در یک گزارش: جوانی تماس آس در آرنج چشمه

یازده ساله Devan Dhesi نام خود را به گلوله بست. در طول یک شب دور در آرنج چشمه Dhesi teed تا توپ خود را در یک ترشح Par-3 و اعلام کرد به افتخار پدر Sandeep و دو نفر دیگر از بازی های همکاران “سازمان دیده بان من یک سوراخ در یک است.” و سپس او فقط که. Dhesi راه اندازی یک هیبرید بیش از این آب در هشتم سوراخ در کوه مشاهده نه و هدف او برجسته از 167 متری دور. بزرگ شات بچه!

یکی دیگر از صاف-نوسانی تاریخ Braeden بارل به خاک سپرده شد اولین سوراخ در یک در شماره 14 در Collicutt جانبداری در Crossfield. 13-year-old بارل شد bang-با هشت آهن از كم و اندازه گیری در حدود 116 متری.

اعطای اوه یک عضو در چشمه نقره ای که یک راه سریع برای اصلاح یک زن و شوهر از سکته مغزی در دور باز از آلبرتا مردان اواسط تازه کار, قهرمانی, اهمیت حیاتی یک آس در شماره 14 در Coyote Creek. اوه ویژه به ضرب گلوله کشته شد چهار-ترکیبی از 188 متری دور.

ایرنه لی ساخته شده به نوبه خود در سبک طول یک دور در Hamptons تکمیل 95-حیاط نهم سوراخ با یک اعتصاب شش-آهن.

دوون Gryzko فقط پشت در عمل ترمیمی پس از عمل جراحی زانو و آن را نمیگیرد طولانی برای تیز کردن بازی خود را. Gryzko عالی بود با تبادل گوه در پنجم سوراخ در لینک GlenEagles از بالا لوتی 145 متری خود را به عنوان یک قیف ناپدید شده در زیر سطح زمین است.

چه راهی برای پایان یک دور! 18 سوراخ در بید پارک Par-3 و داستین مک گی باید خود را نجات داد بهترین نوسان برای آخرین بار — او aced که 175-حیاط انتساب با عالی هفت-آهن.

Deb پین و شوهر او بازی می کردند یک عمل دور برای Alberta Golf Tour عمده این آخر هفته گذشته در Kananaskis کشور و او را دوست داشت به تکرار این شات در طول مسابقات. پین cruised از طریق شماره 6 در کوه Lorette طرح با شلیک پنج چوب از 143 متری.

دن هی زده یک سوراخ در یک در طول یک روز پدر دور با خانواده در K-کشور. هی لنگ نه آهن بیش از این آب در ردیف 8 در کوه کید و البته درست در هدف از 155 متری دور.

برندا راجرز خواهد بود گفت: تنها چیز خوب در مورد شش هیبرید سلاح خود را از انتخاب برای یک 92-حیاط پین-سالک در هفتم سوراخ در ارل گری.

همچنین در ارل گری شنی پارک یافت پرچم چوب در شماره 9. پارک کوبید پنج چوب از 168 متری دور.

میله مایر ساخته هفتم سوراخ در چشمه نقره ای به نظر می رسد آسان است. چهار هیبرید مناسب بود تماس بگیرید که 192-حیاط چالش است.

گرگ Gellert یکی-و-انجام هفتم سوراخ در دره ریج با تشکر عالی هشت آهن از 150 متری.

اریک قانون پوش چرخش گلنک پل نه در یک یادداشت بالا acing 122-حیاط دان با یک پاپ از تبادل گوه.

همچنین در گلنک ایان Leew خشک یک 178-حیاط توپ را روی گوه توپ در چهارم سوراخ در دریاچه ها و نه در حالی که سوزان هریس ساخته شده از شماره 6 که همان راه اندازی با تشکر از افسانه پنج هیبرید که تحت پوشش 130 متری.

دیوید هال نمی نیاز به ور رفتن معمولا خود را در ردیف 13 در Douglasdale به جای رساندن کسب و کار خود را با بسیار خوب-نه-آهن از 110 متری.

فرد Zdanowicz aced شماره 11 در کلاغ البته در Priddis سبزی با تشکر از دقیق تبادل گوه از 127 متری.

همچنین در Priddis سبزی جرالد Stoddart smacked هفت-آهن در شماره 15 در شاهین و ساخته شده و سپس 165-حیاط رفت و آمد برای بازیابی توپ خود را از ته فنجان.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im