سوراخ در یک گزارش: شش سال درن آس در Pinebrook

چه سرد است این ؟ ساتون Ulmer است که تنها شش سال و تاریخ و گلف باز در حال حاضر دارای یک آس در رزومه کاری خود را.

ساتون دودی راننده خود را در طراحی دوباره شماره 14 در Pinebrook گلف & باشگاه کشور بود که اندازه گیری 115 متری. او افتخار پدر ترنت نمیفهمد شات نورد شده بود کمی عمیق و جستجو خشن پشت سبز زمانی که او پیشنهاد کرد که پسرش باید بررسی کنید پایین جام.

“او راه می رفت به آرامی به پایین نگاه کرد و چشم خود را روشن تا” ترنت گفت. “او توپ را از سوراخ با چنین حیرت. و همه ما فریاد زد. او شروع به پریدن کرد شش پا در هوا. خوب همه ما است.”

ساتون جشن دستاورد خود را با یک میلک شیک. تفکر خوب است. و بزرگ شات بچه!

***

فقط چند هفته بعد از خشک ace میک McNulty بریده یکی از خود را در Pinebrook هشتم سوراخ. هفت-آهن مناسب بود تماس بگیرید در 156-حیاط چالش است.

مت Zegers زده یک سوراخ در یک در باز گرد این باشگاه قهرمانی در Pinebrook. Zegers بی عیب و نقص بود با پنج آهن در شماره 11 که امتداد به 196 متری.

وجود دارد چیزی اتفاق می افتد در شماره 14 در Collicutt جانبداری سایت از یک هتریک از سوراخ در یک جشن بیش از یک کوتاه. Russ جوان برداشت ایده آل خط با تبادل گوه از 116 متری در حالی که میرا و Paulina Medori هر دو پین-به دنبال از 110 متری. خروس میخ نه آهن در حالی که Medori نوسانی شد او قابل اعتماد 11-چوب.

کارول Dodds پوش چرخش گلنک پل نه عالی در سبک acing 95-حیاط دان با تبادل گوه.

یک گروه از زنان از دره عمیق و باریک مراتع G&CC برنامه ریزی یک آخر هفته دور شو گلف و کارن والش به خانه بازگشت و با یک معامله از یک داستان برای به اشتراک گذاشتن. با هفت دوستان, مشاهده, والش کاهش یافته است یک سوراخ در یک در شماره 12 در Crowsnest منتقل می کند. از 83-حیاط نشانگر او راست بر روی هدف با 54-درجه گوه.

ریچارد هاپکینز یکی-و-انجام می شود در شماره 14 در D ‘ Arcy تگزاس با تشکر صاف هفت-آهن از 175 متری در حالی که جف ویلسون تکرار که feat چند روز بعد. ویلسون دستور العمل برای موفقیت بود نه آهن از 168 متری.

تیم McNeil خواهد بود گفت: تنها چیز خوب در مورد شش-آهن و سلاح خود را از انتخاب برای یک 173-حیاط حافظه-ساز در شماره 13 در Turner دره.

Lynne آزبورن ویژه به ضرب گلوله کشته شد یک ماهواره نه چوب در شماره 15 در Wintergreen که دهانه 126 متری.

ویلیام اسمیت walloped هفت-چوب در شماره 4 در مکنزی مراتع و تماشا از 151 متری به عنوان توپ خود را ناپدید شده در زیر سطح زمین.

Gui Glasspoole گریبانگیر هشت آهن در سومین سوراخ میراث پوینت میراث و نه خود هدف بسیار عالی بود از 172 متری دور.

وایات McNab راه اندازی هشت آهن بیش از این آب در ردیف 8 در مک کال دریاچه و ساخته شده و سپس 153-حیاط رفت و آمد برای بازیابی توپ خود را از ته فنجان.

Troy Belsher breezed از طریق هشتم سوراخ در سد بیش از حد پیدا کردن پرچم با بسیار خوب نه آهن که سفر 109 متری.

دیو Marchak و لایحه بیکن می توانید مبادله داستان پس از هر دو aced شماره 17 در جنگل البته در گلنک. Marchak نقطه بود-با یک هفت-آهن از 155 متری در حالی که بیکن راديال همان باشگاه از 147 متری دور.

جین رز قلم قرار دادن بخش ششم سوراخ در گلنک این دریاچه حلقه به پایان رساندن کسب و کار خود را با یک هفت ترکیبی که تحت پوشش 126 متری.

هنوز هم در گلنک نیکلاس لاو با شتاب a ‘1’ در کارت امتیازی پس از شیرین هفت-چوب در سوراخ سوم از دامنه که اقدامات گوشتی 202 متری.

مایک کرو ساخته شده چهارم سوراخ در Carnmoney با تشکر به یک زرق و برق دار شکاف و گوه از آبی كم.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im