سوراخ در یک گزارش: Silver Springs, عضو تخلیه آلباتروس

کریگ مارشال قطع این گوشه … و آن را پرداخت کردن.

کریگ مارشال قطع این گوشه … و آن را پرداخت کردن. یک عضو در Silver Springs Golf & Country Club, مارشال ساخته شده آن را یک آخر هفته طولانی به یاد داشته باشید با نادر, feat — albatross در Par-4 14, سوراخ در خصوصی پاتوق. او حفر یک راننده در dogleg چالش و باید برداشت کامل خط بیش از درختان چرا که او در بر داشت خود را در جام 342 متری دور. چه یک شات!

گریسون Arnason کاربر عضو در وینستون باشگاه گلف ظاهرا نبود مرعوب همه که مرطوب مسائل در جزیره سبز-17th. 14 سال از راه اندازی هشت آهن در سراسر آب و تماشا از 113 متری به عنوان توپ خود را فرود بر روی یقه لگد چپ و نورد در یک آس. ساخت این لحظه حتی بیشتر ویژه پدر و پدربزرگ او از میان شهود و مطمئنا بشاش با غرور و افتخار.

JP Drolet خود را به اتمام شخصی سوراخ در یک هتریک با 150 حیاط پین-سالک — خوب نه-آهن — در ششمین واگذاری در وینستون.

Payton متولد شده است مشغول مطابق با چرخ دستی به عنوان یکی از پشت-فروشگاه کارکنان در دره ریج و او یک معامله از یک داستان برای گلف بازان و همکاران پس از رخنه کردن به دور از خود. متولد aced شماره 11 دشوار آزمون با 52-درجه گوه از 120 متری.

همچنین در دره Ridge, ذوالقرنین Verjee یکی-و-انجام می شود در شماره 3 با تشکر بسیار خوب نه آهن پوشش داده شده است که 140 متری.

Arlene جونز slugged شش-آهن در آسان بر روی چشم سوم, سوراخ در D ‘ Arcy در مرتع پرورش احشام و درست بود پول از 117 متری دور. در همان شیک پوش downhiller, Jason کرریا بود دقیق با تبادل گوه از 130-حیاط بلوک.

گیل دانیلز به تازگی به عضویت میراث پوینت و او باید در حال حاضر برداشت های مورد علاقه خود را سوراخ در خانه جدید باشگاه. دانیلز خشک او توپ را روی گوه شات — شیرین نه-آهن — در شماره 3 در میراث نه.

کوین Barr و گراهام Bwint می توانید مبادله داستان های پس از خود را در اوایل فصل aces در همان آزمون — خوش شانس شماره 13 — در گلنک جنگل ، بر نقطه بود-با یک هفت-آهن از 156 متری برای اولین سوراخ در یکی از سال 2020 در مرکز خصوصی. چهار روز بعد Bwint تکرار feat با خود او هفت-آهن از 153.

جدیدترین لسلی خواهد بود گفت: تنها چیز خوب در مورد خود و نه آهن و سلاح خود را از انتخاب برای یک 142-حیاط آس در شماره 5 در Turner دره.

مایک Chomack با شتاب a ‘1’ در کارت امتیازی خود را پس از یک ماهواره گوه در 115-حیاط دوم در چشمه نقره ای.

اهل بیتی ساخته شده از امضا سوراخ در سد بیش از حد پیدا کردن flagstick در شماره 12 با صاف هفت-آهن از 141 متری.

شارون Jamieson ساخته شده به نوبه خود در سبک طول یک دور اخیر در Hamptons غرق شدن او توپ را روی گوه توپ در 100-حیاط نهم ،

همچنین در Hamptons Sid علامت smacked پنج هیبرید در شماره 15 و درست در هدف از 160 متری.

رالف Karch تا به حال دلیلی برای بوق زدن و فریاد او پس از سوراخ در یک در ردیف 6 در Highwood میراث حلقه. هشت-آهن مناسب بود تماس از 133 متری.

جیم Crittall به اندازه جزیره سبز در شماره 6 در Carnmoney و ساخته شده چلپ چلوپ از دیگر مرتب سازی بر اهمیت حیاتی ace با عالی هشت آهن از آبی كم. که همان روز در مرکز خصوصی تایلر کشاورز نمی نیاز به ور رفتن معمولا خود را در شماره 17 در عوض در پایان کسب و کار خود را با یک نه آهن از حدود 145 متری دور.

پل Stoynich breezed از طریق شماره 16 در آبی شیطان لطف بی عیب و نقص پنج آهن از 187 متری.

گزارش جزئیات خود را آس — نام دوره, سوراخ باشگاه و yardage — به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>