سوراخ در یک گزارش: آرامش سرپرست فوق العاده داستان

نیک Plantje شده است جروفنج خود گوه بازی هدف قرار دادن شات — بارها و بارها — به یک شبکه برای چند ماه گذشته او به عنوان بهبود از جراحی ستون فقرات.

شاید او کامل آن است.

Plantje های سرپرست در آرامش باشگاه گلف است heck از یک داستان برای گفتن پس از تخلیه ace با اولین نوسان کامل فصل است.

“من تا به حال به عمل جراحی در ماه فوریه و پس از آن همه این COVID مسائل اتفاق افتاده بود و من دیگر به physio, بنابراین من به ارمغان آورد یک حصیر خانه از محل کار و خریداری خالص بود, بنابراین من فقط به آرامی در نظر گرفتن چند مطلب نوسانات با تنبلی و سنگینی حرکت کردن گوه. هر روز من را با, مانند, پنج,” Plantje توضیح داد. “بنابراین یکی از بهترین بگیرید و یاد دهید و خود را نامزد آنها بیرون آمد و به بازی این دوره در روز تولد او و من پاره پاره به او یک نوشیدنی در کوتاه 14th سوراخ. من فقط خواسته آنها ‘آیا شما ذهن اگر من آمار یکی است؟’

“من همیشه ور رفتن و تنبلی و سنگینی حرکت کردن گوه با من فقط برای دیدن چگونه سبزی ها واکنش می دهد. بنابراین من کاهش یافته است یکی در كم آنها بازی می کردند. آن را فقط دقیق نوسان است که من تا به حال شده است ساخت تمام زمستان 102 متری.

“به عنوان به زودی به عنوان من نگاه کرد تا آن را پیگیری … یک زن و شوهر پرش و آن را فقط trickled در لبه جلویی. آن وحشی بود. خیلی باحال بود.”

برخی قطعا نشان می دهد که آن را غیر رسمی به دلیل Plantje بازی نمی کند یک دور کامل.

در واقع او برگرفته توپ زرد از سوراخ و رهبری بر سر کار است که هنوز هم تا حدودی ناباوری بدون حتی تماشای دوستان خود را در زدن توپ ،

پس از همه, او و بقیه سخت کار چمن تیم در آرامش مشغول حفظ fairways و سبزی در رقص گاو نر طرح بلکه نظافت هنوز هم تحت ساخت و ساز آفتاب گیر سمت چه خواهد شد در نهایت 36-سوراخ پاتوق.

“برخی از مردم هستند مانند” من آن را شمارش؟’ “Plantje اذعان کرد از آس. “اگر کسی به من می پرسد اگر من یک سوراخ در یک, من قطعا نمی خواهید به می گویند:” نه.”

“آن را در بین سه راهی-نشانگر. آن را به جام. آن را یک سوراخ در یک شات. و من واقعا داستان سرد. من نمی تجارت آن است.”

***

چند نمونه از استخر-ماکارونی کمال از کلگری گلف صحنه …

کری Fitzsimmons ساخته شده از سوراخ دوم در Douglasdale صاف هشت آهن از 110 متری.

گیل فریزر خواهد شد گفت: تنها چیز خوب در مورد او پنج هیبرید سلاح خود را از انتخاب برای 128-حیاط آس در چهارم سوراخ در فاکس توخالی.

لایحه چان راه اندازی هشت آهن در سوراخ 15 در Hamptons و هدف او برجسته از 126 متری دور.

B. J. غارنوردان یکی-و-انجام شده در چهارم سوراخ در Carnmoney پایان کسب و کار خود را با یک کرک از هشت آهن از آبی كم.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>