سوراخ در یک گزارش: پنگوئن برچسب ثابت می کند خوش شانس برای تاریخ و گلف باز

پنگوئن باید شده اند موفق باشید. به عنوان 13-year-old الهام Gillis و اچ منتظر پنجم سوراخ در Highwood را Mountainview نه این juniors پوست کنده پنگوئن برچسب برای تزئین توپ های گلف خود را. هنگامی که سبز روشن بود این پرندگان در زمان پرواز و Gillis’ فرود به راست بر روی هدف. او هموار هشت آهن از 112 متری برای ace. چه و چه یک داستان!

ژوئن بود یک ماه بزرگ برای ناتان سفید. چند هفته قبل از تولد 16th, سفید بریده شده یک سوراخ در یک در ردیف 15 در مکنزی مراتع thumping هشت آهن در سراسر آب از 196 متری.

همین Rausch شده است حفر divots برای نزدیک به 60 سال و در نهایت یک آس به لاف زدن در مورد. Rausch عالی بود با تبادل گوه در شماره 14 در Speargrass که دهانه 114 متری.

اعضا در Pinebrook هنوز در حال یادگیری معافیت خود را دوباره طراحی سبزها اما تریسی McNulty ظاهرا نمیفهمد خط در شماره 11. McNulty slugged او قابل اعتماد هفت-چوب بود و در سمت راست این پول از 128 متری.

هفته گذشته ما در مورد شما گفته ace در Kananaskis کشور که دستگیر شد ، خوب Quainton جان چهار تا به حال این ایده درست در شماره 16 در کوه Kidd دوره … جز این که آنها به ثبت هر ضربه به جز او. خیلی بد چون جان ضربه زیبایی — بی عیب و نقص, چهار-آهن از 186 متری دور سوراخ در یک.

سوراخ 13 در Douglasdale ثابت خوش شانس برای لوید Eriksson که با شتاب a ‘1’ در کارت امتیازی خود را پس از یک بسیار خوب نه آهن که تحت پوشش 111 متری.

درخواست حیوان دست اموز Lusar مورد علاقه اش سوراخ در با نام تجاری جدید مایکلسون, ملی, و آن را باید شماره 15. Lusar aced که 170-حیاط چالش با هفت-آهن.

کوپر Kiemele ساخته شده از نهم سوراخ در Highwood را Spitzee راه اندازی لطف عالی هشت آهن از 86 متری.

گرد بالاس و کریس فارلی هر دو یک-و-انجام می شود در شماره 12 در Hamptons. بالاس نشان داد هدف برجسته با هشت آهن از 155 متری در حالی که Farley بود دقیق با تبادل گوه از 161.

شیدا جیمز jugged خود توپ را روی گوه شات در شماره 15 در بید پارک استخوانی نه آهن از 118-حیاط بلوک.

همین موریسون ساخته سوراخ دوم در فاکس توخالی به نظر می رسد آسان تکمیل است که 125-حیاط وظیفه با یک کرک از نه آهن.

جف سارکوم و دانیل Viens می توانید مبادله داستان پس از هر دو aced چهارم سوراخ در مکنزی مراتع. سارکوم swatted نه آهن از 170 متری در حالی که Viens نوسانی شد هفت آهن از همان فاصله.

همچنین در مکنزی مراتع کوین رو نقطه بود-با خود توپ را روی گوه شات در شماره 17. Roe دستور العمل برای موفقیت بود پنج آهن از 158 متری دور.

ران Nobert نمی نیاز به ور رفتن معمولا خود را در ردیف 13 در Turner ولی در عوض در پایان کسب و کار خود را با صدا غذا خوردن از شش آهن از 174 متری.

کارل Timmer cruised طریق چهارم سوراخ در Carnmoney, تماشای 120 متری پشت به توپ را روی گوه-توپ زده با 56 درجه گوه ناپدید شده در زیر سطح زمین است.

Ezio Sarvucci راه اندازی هشت آهن دره در پنجم سوراخ در Springbank لینک کلیک کنید و نقطه از 138 متری دور.

بن هرمان aced شماره 15 در کلاغ البته در Priddis سبزی پیدا کردن پرچم چوب با یک نه آهن از 110 متری در حالی که Aidan Gieger جشن بود در همان نقطه به بعد با تشکر به یک زرق و برق دار فاصله گوه که سفر 124 متری.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>