سوراخ در یک گزارش: شوهر-همسر, اواز یا موسیقی دو نفری تسلط دارند 15th در Bearspaw

آلن به خود جلب کرد-بروک و همسرش, Holly اند ظاهرا نمیفهمد راز موفقیت در سوراخ 15 در Bearspaw. آلن مدعی حقوق لاف زدن در خانه توسط acing انتساب است که برای دومین بار در هفته گذشته thumping چهار هیبرید و از 175 متری خود را به عنوان توپ پریدند دو بار و سپس ناپدید شده در زیر سطح زمین است. هالی نیز بریده او تنهاست سوراخ در یک در همان نقطه خاص.

هشتاد و سه سال جوان Byungki (پل) Choi جشن اول خود را حرفه ای ace طی یک دور در فاکس توخالی. چوی شده است که حفر divots پس از اواخر دهه 1970 خشک خود توپ را روی گوه توپ در شماره 17 — صاف هفت ترکیبی از 145 متری دور.

به دستور او و رفقا Gradin چاه آمار بالا برش به یک قوی صلیب-باد در ششم سوراخ در وینستون باشگاه گلف و آن را تبدیل به یک بازی بزرگ-برنامه چرا که او در بر داشت پایین کردن فنجان با زرق و برق دار است که شکاف و گوه از 152-حیاط خوانده شده را علامت.

کارولین O’Dwyer خواهد بود گفت: تنها چیز خوب در مورد او 56-درجه گوه سلاح خود را از انتخاب برای 96-حیاط آس در شماره 15 در مکنزی مراتع.

Saahil Kaura یک کاربر عضو در دره Ridge لنگ سه چوب از بالا كم در شماره 17 بود و در سمت راست خط از 183 متری.

همچنین در دره Ridge, Clive جونز cruised از طریق سوراخ سوم با تشکر از شیرین هفت-آهن پوشش داده شده است که 155 متری.

Nuu Raynor و تام زیمرمن می توانید مبادله داستان در مورد دو aced سوراخ دوم در Lakeside در Chestermere. Raynor حفر یک راننده از قرمز كم در حالی که زیمرمن عالی بود با تبادل گوه از كم اندازه گیری 122 متری.

لایحه Fulton راه اندازی یک ابزار گوه در شماره 12 در Shaganappi نقطه و هدف او برجسته از 108 متری.

لری مارتین یک-و-انجام Cottonwood ششم سوراخ. پنج هیبرید مناسب بود تماس بگیرید در 170-حیاط چالش است.

همچنین در Cottonwood, سفت Nickle نمی نیاز به ور رفتن معمولا خود را در شماره 17 در عوض در پایان کسب و کار خود را با پر زرق و برق هفت-آهن از 170 متری.

اد مولر تسلط ششم سوراخ در بید پارک پیدا کردن پرچم چوب با شش آهن از 138 متری دور.

جو Scorgie ساخته شده از شماره 13 در نقره ای چشمه اتمام است که 145-حیاط آزمون بسیار خوب نه آهن.

ران Hutzal به دلالت چیزی را به دروغ گفتن در مورد در مردان شب در Highwood در رودخانه, غرق شدن او توپ را روی گوه شات فوق العاده six-آهن — روی 146-حیاط ششم سوراخ در میراث حلقه.

علامت Stoddard ساخته شده چلپ چلوپ از نوع دیگری در شماره 15 در ردوود مراتع, راه اندازی بیش از یک مرطوب مسائل و استخوانی هدف 176 متری دور.

زاک MacPhee گریبانگیر یک شکاف و گوه در امضا سوم سوراخ در D ‘ Arcy در مرتع پرورش احشام و باید لذت بردم از نظر آس در آن 128-حیاط downhiller.

همچنین در D ‘ Arcy انزال تام Gutek شد پین-به دنبال در شماره 6 و صاف کردن شش آهن از 168 متری.

گزارش جزئیات خود را آس — دوره, سوراخ باشگاه yardage ، — به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>