سوراخ در یک گزارش: Glencoe عضو تکرار شاهکار با دو مطلب

Sheelagh مرسر شده است بر باور نکردنی, اجرا, تخلیه یک جفت از مطلب و در 11 روز span در گلنک گلف & باشگاه کشور.

Sheelagh مرسر ممکن است می خواهم به خرید یک بلیط قرعه کشی.

مرسر شده است بر باور نکردنی, اجرا, تخلیه یک جفت از مطلب و در 11 روز span در گلنک گلف & باشگاه کشور.

در واقع هر دو زیبایی آمد و در همان سوراخ شماره 5 در دامنه نه در باشگاه.

“من همیشه فکر می کنم آن را فقط به شانس هنگامی که شما یک سوراخ در یک و به خصوص راه من گلف” مرسر گفت: با خندیدن. “که در واقع اتحاد موقت سبز در حال حاضر. بنابراین من ایستاده بود وجود دارد با پسر من و شوهر من و من گفت: “آیا شما فکر می کنید اگر آن را در سوراخ آن را در واقع یک سوراخ در یک؟’ و سپس من آمار من شات وجود دارد و از آن می رود در سوراخ.”

مرسر مشورت حرفه ای کارکنان و آنها تایید کرد که او برای اولین بار سوراخ در یک و معتبر بود.

معلوم است او را تکرار شاهکار چند دور بعد — دوباره کامل با تبادل گوه.

“من شده است وجود دارد چند بار در آن نفوذ و من در روز پنج شنبه بود و من توصیف به دختران ‘راه برای دریافت آن در است فقط گزاف گویی آن را تپه’ ” مرسر گفت. “و مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد و از آن می رود — در سوراخ دوباره.”

اکثر گلف بازان باقرقره در مورد موقت سبزی اما مرسر قطعا نیست شکایت در مورد این یکی.

“من بسیار ناراحتم چون آنها به من گفت که آنها را به حرکت به عقب به طور منظم سبز در چند روز,” او گفت:. “”نه فقط آن را ترک وجود دارد کمی طولانی تر!’ “

***

فیل مایکلسون در حال رفتن به تحت تاثیر قرار زمانی که او می شنود در مورد این انفجار است. جیمز Collopy همیشه قادر خواهد بود به لاف زدن که او بهترین شات در افتتاحیه هفته در مایکلسون ملی, albatross در Par-4 هفتم سوراخ. Collopy کوبید سه چوب بیش از پناهگاه به امید عقاب توپ و به جای آن خود را در بر داشت توپ در پایین جام 274 متری دور.

جیلیان Wyne یک مربی در گلنک بریده او شغل دوم hole-in-one با عالی هشت آهن از 124 متری در شماره 4 در دریاچه حلقه.

همچنین در گلنک جان رونی بود پرچم-شکار در شماره 13 در دوره تخلیه 135-حیاط توپ را روی گوه توپ در حالی که اندرو اخوان aced شماره 17 در همان مسیر دشوار با تشکر فوق العاده five-آهن که تحت پوشش 187 متری.

Kimiko جانسون ساخته شده از سوراخ دوم در چشمه نقره ای تکمیل است که 114-حیاط downhiller با یک نوسان از هفت ترکیبی.

Garth Sampson بی عیب و نقص بود با پنج آهن در پنجم سوراخ Highwood را Mountainview حلقه که اقدامات 192 متری از آبی كم.

سیسیلیا Merryweather خواهد بود گفت: تنها چیز خوب در مورد هفت هیبرید سلاح خود را از انتخاب برای 97-حیاط شیک پوش در ششم سوراخ Highwood میراث نه.

Zora Japanese smacked هفت-آهن در سوراخ دوم در لیکساید و درست در هدف از 110 متری.

چاد Johnston قلم قرار دادن بخشی در شماره 17 در مکنزی مراتع به جای acing که 136-حیاط آزمون با عالی هشت آهن از 136 متری.

شان Renneberg و غارت بخش می توانید مبادله داستان پس از هر دو aced شماره 12 در بید پارک — و هر دو با شش آهن در دست است. Renneberg هدف فوق العاده بود از 176 متری در حالی که بخش نقطه از 191-حیاط بلوک.

مایک Shimbashi قبلا شاهد سه aces و پس از 45 سال از گلف در نهایت زده یک سوراخ در یکی از خود را. Shimbashi تکمیل شده شماره 12 روی خط الراس در کشور هیلز با یک کرک از هفت-آهن پوشش داده شده است که 148 متری.

فرناندو فلچر نبود رندانه توسط آب در شماره 12 در سد بیش از حد. او راه اندازی یک nine-آهن مرطوب مسائل و تماشا از 147 متری و توپ برگشتی یک بار و ناپدید شده در زیر سطح زمین است.

ریچارد وانگ ace تا آستین خود را در 138-حیاط پنجم سوراخ در Sirocco در حالی که Flo Mackey یکی-و-انجام می شود در شماره 12 در نیمه خصوصی راه اندازی تشکر برای صاف و شش-ترکیبی از 102 متری.

تیم Ng ویژه شات بسیار خوب نه-آهن در شماره 15 در Hamptons باشگاه گلف است که دهانه 114 متری.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>