سوراخ در یک گزارش: یازده ساله درن آس در Highwood

یازده ساله آدم Ait باید یک راست تیرانداز. نوجوان بریده یک سوراخ در یک هفته گذشته در شماره 9 در Spitzee البته در Highwood در رودخانه بالا. آیت میخ نه آهن و نقطه از 87 متری دور. خوب شات بچه!

کلگری گلف & باشگاه کشور به تازگی دوباره باز پشت آن و نه پس از یک پروژه نوسازی و پل o’donoghue — حاکم ارشد باشگاه مردان قهرمان در خصوصی پاتوق — نمی اتلاف وقت هر ثبت نام هفتمین حرفه ای سوراخ در یک. O’donoghue smacked شش-آهن در شماره 17 و هدف او عالی از 187 متری. (هفت مطلب قابل توجه است اما o’donoghue هنوز هم نیاز 11 بیشتر به جلو و حتی با باشگاه-mate هارولد pasechnik بود که 18 تا از اونا. اوه.)

جان Fulton و پسر خود را با تاخیر این دور در Sirocco با چند ساعت برای جلوگیری از باران و اثبات آن به ارزش صبر کنید. فولتن اخراج در پرچم در شماره 12 و زده دوم خود را حرفه ای ace. هفت-چوب مناسب بود تماس از حدود 175 متری دور.

Gabriela ویلسون نبود پریشان افق دیدگاه در شماره 14 در Shaganappi نقطه. او در بر داشت هدف با یک نه آهن پوشش داده شده است که 94 متری.

همچنین در Shaganappi نقطه دایان Dyck خشک 126-حیاط زیبایی — فوق العاده five-هیبرید — در شماره 3.

Becca Dichrow که با این نسخهها کار در رستوران در Sundre باشگاه گلف در خدمت ace پنجم سوراخ در شهر های کوچک آهنگ با تشکر از برجسته هشت آهن است.

گرگ کیم cruised از طریق شماره 13 در مک کال دریاچه walloping پنج چوب و سپس ساخت 190-حیاط رفت و آمد برای بازیابی توپ خود را از ته فنجان.

استیون Kociuba بی عیب و نقص بود با پنج آهن در شماره 10 در Springbank لینک که اقدامات 176 متری.

همچنین در Springbank لینک داستین چئونگ کوبید سه آهن در شماره 16 و درست در هدف از 212 متری.

دیوید خزه یکی-و-انجام می شود در شماره 11 در دره Ridge acing که سربالایی چالش با بسیار خوب نه آهن از 136 متری دور.

سوراخ 13 در Carnmoney ثابت خوش شانس جان Lemme که تکمیل شده است که 160-حیاط آزمون با یک کرک از هشت آهن است.

Gary فریمن خواهد بود گفت: تنها چیز خوب در مورد خود و نه آهن و سلاح خود را از انتخاب برای 136-حیاط پین-سالک در هشتم سوراخ کلاغ در Priddis سبزی.

داگ شاو ساخته شده به نوبه خود در سبک عالی در طول یک دور اخیر در کانال در Delacour, acing 152-حیاط نهم سوراخ با یک مگس کش زدن از هفت-آهن.

کربین Westin عالی بود با تبادل گوه در شماره 11 در لیکساید که امتداد 144 متری از آبی كم.

جیمز لی تا به حال دلیلی برای بوق زدن و فریاد پس از غرق شدن خود توپ را روی گوه توپ در شماره 7 در رقص گاو جنوب آرامش. Ley راه اندازی تبادل گوه که برای 128-حیاط لیزر.

مایکل مک آلیستر قلم قرار دادن بخش پنجم سوراخ گلنک جنگل البته پیدا کردن پرچم چوب از 167 متری در حالی که اسکات جنکینز ساخته شده از شماره 6 در پل ها نه با 120 حیاط آس در سراسر آب است.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>