سوراخ در یک گزارش: کشور هیلز عضو دونفره در مطلب

پیتر ویلیامز منتظر بود برای 50 سال بازی گلف برای جشن اولین سوراخ در یک.

ناگهان او گلدانی یک جفت.

دیرین عضو در کشور هیلز ویلیامز بریده دو مطلب در طول یک هفته کشش در اواسط ماه ژوئن.

“در یک ثانیه من فقط ایستاده بود حیرت زده کرد” ویلیامز گفت. “شرکای بازی من بودند مانند” ای بابا شما باید نشان می دهد برخی از احساسات!’ و من فقط گفت: “دوم این است که من یک هفته است.’

“من فکر می کنم این است که جالب ترین بخش … در آن زمان من تا به حال بیشتر مطلب از birdies در این فصل اما من پس از ثابت است.”

زمانی که birdies putts نمی خواهد به نظر می رسد به رها کردن خود را تخلیه سه راهی-عکس heck از یک راه حل است.

ویلیامز داغ-خط آغاز شده در چهارم سوراخ در چنگال دوره که در آن او کوبید پنج هیبرید و درست در هدف از 141 متری.

هفت روز بعد با ششم سوراخ در چنگال — کشور تپه 36-سوراخ امد و شد زیاد بازی به سفت نسیم او را برداشت همان باشگاه برای 118-حیاط شات و دوباره برداشت کامل خط به تکرار شاهکار.

نه او حرف دیگری توپ را روی گوه-توپ هفته بعد به عنوان او تلاش برای گسترش خود را اجرا کنید موفق باشید.

“کوچکترین برادرم به من گفت: ‘در حال حاضر هر زمان که شما در یک Par-3, شما در حال رفتن به نا,’ ” ویلیامز گفت: با خندیدن. “و کمی از حقیقت است. در حال حاضر شما فکر می کنم ‘خدای من انجام داده ام آن را دو بار. وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن من از انجام دوباره آن را.’ “


پیتر ویلیامز واکنش نشان می دهد پس از تخلیه خود, دوم, سوراخ در یک در یک هفته کشش در کشور Hills Golf Club در کلگری.

عرضه عکس

اندی Danielewicz خواهد شد شمارش آینده هر مطلب در سوی دیگر است. Danielewicz به تازگی تخلیه پنجم خود را حرفه ای hole-in-one, آخرین شیرین شش-آهن از 148 متری در شماره 7 در آرنج و نه در آرنج چشمه. سلام اندی هر گونه راهنمایی برای بقیه از ما?!?

همچنین در آرنج چشمه جنیفر Haskey تسلط سوم واگذاری در مانتین ویو نه پیدا کردن پرچم با عالی هفت-آهن پوشش داده شده است که 128 متری در حالی که استیو کتاب bang-با خود توپ را روی گوه-توپ — عالی هشت-آهن — در شماره 4 در آرنج که اقدامات 140 متری.

اردن Tilley است شواهد تصویری از این ویژه نوسان است. یکی از Tilley را بگیرید و یاد دهید ضبط شد که او توپ را روی گوه کردن در یاد چهارم سوراخ در Kananaskis کشور را کوه کید و البته او در یک نمایش قرار داده برای دوربین غرق شدن هفت آهن از 187 متری دور. شات و جشن در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی است که ارزش یک ساعت مچی.

Al Gunst خود را به اتمام شخصی سوراخ در یک هتریک با یک pin-سالک در شماره 17 در چشمه نقره ای. شش-آهن مناسب بود تماس از 156 متری.

این نوشیدنی باید جریان جمعه و شنبه در بید پارک با سه مطلب سقوط در طول 24 ساعت در باشگاه خصوصی است.

لورا دیر آغاز شده و این حزب با فوق العاده five-ترکیبی از 139 متری در ششم سوراخ, در حالی که مایک بوید دربسته در محیط یک دور با یک نقطه علامت تعجب تند یک ‘1’ در آخرین حافظه در کارت امتیازی لطف بی عیب و نقص پنج چوب از 192 متری در شماره 18.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, اندرو supersad می ساخته شده شماره 15. دستور او برای موفقیت عالی بود هشت آهن در 142-حیاط آزمون.

جیمی Cowan, تازه, کردن T-5 پایان در آلبرتا مردان اواسط کار قهرمانی بود با افتخار زنگ زنگ در محل باشگاه وانجمن سالن در ارل گری پس از کاردینگ یک آس در شماره 13. کوان میخ نه آهن از 155 متری دور.

ممکن است Gee مشخص شده کانادا روز با یک سوراخ در یک در شماره 17 در Carnmoney. هی انتخاب پنج ترکیبی از قرمز كم و هدف او فوق العاده بود.

کالین علائم یکی-و-انجام می شود در شماره 8 در کلاغ البته در Priddis سبزی. علائم خواهد شد گفت: تنها چیز خوب در مورد هشت آهن و سلاح خود را از انتخاب برای 160-حیاط لیزر.

تایلر وانگ هموار هفت-آهن در ششمین سوراخ HeatherGlen نهر نه و پس از آن ساخته شده 175-حیاط رفت و آمد برای بازیابی توپ خود را از ته فنجان.

برایان Lester و <url> موریسون می توانید مبادله داستان پس از هر دو aced سوم سوراخ در گلنک دامنه های نه. لستر به پایان رسید کسب و کار خود را با چهار ترکیبی از 192 متری در حالی که موریسون دودی شش ترکیبی از 123-حیاط بلوک.

همچنین در گلنک, Toni Mosca عالی بود با تبادل گوه در 84-حیاط سوم سوراخ در پل ها در حلقه.

برایان Smeland breezed از طریق شماره 11 در Douglasdale با تشکر از ستمکاران گوه از 103 متری.

سونا داپلر قلم قرار دادن بخشی در شماره 16 در Collicutt جانبداری تکمیل است که 115-حیاط چالش با یک کرک از هشت آهن است.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>